van der Dussen tekent een sponsorcontract

fb, ingevoerd op 6-11-2009

Sponsoravond bij Concordia en Restaurant van der Dussen tekent een sponsorcontract

Woensdagavond 4 november was het druk bij sportvereniging Concordia aan de Brasserskade. De sponsorcommissie had voor de sponsoren een ontmoetingsavond georganiseerd.

Op deze avond is er aandacht besteed aan het lustrumjaar welke op 15 oktober jl. is gestart. Op 15 oktober 2010 bestaat Concordia nl. 125 jaar en is daarmee een van de oudste verenigingen van Nederland. De avond werd opgeluisterd door een optreden van de Haagse cabaretier Fred Zuiderwijk.

Na de praatjes en tijdens de hapjes en drankjes was er ook tijd voor het ondertekenen van een sponsorcontract.
Restaurant van der Dussen aan het Bagijnhof tekende in naam van de eigenaar Hans de Bruin een sponsorcontract voor drie jaar en steunt hier de vereniging Concordia mee.

Bron: dsv Concordia – Delft