Concordia 1

2e klasse C

10e in poule 2e klasse D
1e in poule Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 06
2e in poule Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 AZ
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 21 november
1
VFC 1
1
RKDEO 1
6
Wippolder 1
0
Meeuwenplaat 1
3
Antibarbari 1
2
Full Speed 1
1
Concordia 1
2
Wilhelmus 1
1
HMSH 1
7
HVV 1
Zondag 28 november
3
Laakkwartier 1
1
Concordia 1
1
Coal 1
1
HVV 1
0
RKDEO 1
2
Wippolder 1
1
HMSH 1
1
Antibarbari 1
1
Meeuwenplaat 1
8
VFC 1

Wedstrijdschema

1e
Coal 1
Thuis
23-01-2022 14:30
Veld 9
Nr. 15696681CO
VFC 1
1e
Uit
30-01-2022 14:00
Nr. 15697597CO
Sportpark: Sportlaan 130, 3135 GX VLAARDINGEN
1e
Antibarbari 1
Thuis
06-02-2022 14:30
Veld 9
Nr. 15696299CO
1e
Full Speed Delfia
Thuis
20-02-2022 14:30
Veld 9
Nr. 15700397CO
Wippolder 1
1e
Uit
13-03-2022 14:00
Nr. 15696515CO
Sportpark: Rijksstraatweg 9, 2628 GZ DELFT
1e
FC IJsselmonde 1
Thuis
20-03-2022 14:30
Veld 9
Nr. 15700460CO
Wilhelmus 1
1e
Uit
27-03-2022 14:00
Nr. 15694787CO
Sportpark: Groene Zoom 2, 2491 EH 'S-GRAVENHAGE
1e
HVV 1
Thuis
03-04-2022 14:30
Veld 9
Nr. 15693524CO
Coal 1
1e
Uit
10-04-2022 14:00
Nr. 15694763CO
Sportpark: Oldegaarde 353, 3084 AA ROTTERDAM
1e
Laakkwartier 1
Thuis
24-04-2022 14:30
Veld 9
Nr. 15696884CO
Meeuwenplaat 1
1e
Uit
01-05-2022 14:00
Nr. 15697137CO
Sportpark: Keizersmantelweg 300, 3192 VZ HOOGVLIET ROTTERDAM
1e
RKDEO 1 ZA
Thuis
15-05-2022 14:30
Veld 9
Nr. 15699695CO
HMSH 1
1e
Uit
22-05-2022 14:00
Nr. 15698196CO
Sportpark: Vrederustlaan 117, 2543 SL 'S-GRAVENHAGE
1e
VFC 1
Thuis
29-05-2022 14:00
Veld 9
Nr. 15699970CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV 18611216019
2.Wippolder 186022310018
3.Antibarbari 185302111018
4.Wilhelmus 184221716014
5.Coal 173311611012
6.RKDEO 183231614011
7.Full Speed 17232151609
8.VFC 18224161608
9.Laakkwartier 18224151708
10.Concordia 18215162307
11.Meeuwenplaat 19144193607
12.HMSH 18134132106
13.FC IJsselmonde 17106102103
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia 132108307
2.EMM'21 131206405
3.SVS 131114304
4.DoCoS 130031900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwaluwen11005003
2.Concordia 110010500

Team nieuws

FC IJsselmonde - Concordia: 1-2, 31 oktober 2021

Maandag 1 november

Op zondag 31 oktober speelde Concordia met regenachtig weer het duel tegen hekkensluiter FC IJsselmonde. De ploeg van Wesley Zandstra deed wat het moest doen: 3 punten meenemen naar Delft. Maar makkelijk werd het niet.

Lees meer

Full Speed - Concordia: 3-3, 24 oktober 2021

Zondag 31 oktober
Foto: Haaglanden Voetbal

Dat Derby voetbal aantrekkelijk is voor het publiek bewijst Concordia andermaal. Na een nipte nederlaag van 3-4 tegen Wippolder verdiende de mannen van Wesley Zandstra nu terecht een punt met 3-3 in de 'dying seconds'.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (39)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
(ABCD)
do
20:00
-
21:30
(ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

AntCoaConFCIFulHMSHVVLaaMeeRKDVFCWilWip
Antibarbari 13 - 20 - 0
Coal 14 - 44 - 01 - 1
Concordia 16 - 21 - 2
FC IJsselmonde 11 - 21 - 3
Full Speed 13 - 3
HMSH 11 - 12 - 21 - 71 - 1
HVV 12 - 01 - 3
Laakkwartier 13 - 13 - 33 - 33 - 1
Meeuwenplaat 12 - 33 - 21 - 84 - 4
RKDEO 12 - 36 - 30 - 2
VFC 11 - 11 - 11 - 4
Wilhelmus 13 - 23 - 23 - 2
Wippolder 10 - 16 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 06".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 AZ".