Concordia 1

2e klasse C

11e in poule 3e klasse B
9e in poule 3e klasse B (periode 1)
11e in poule 3e klasse B (periode 2)
9e in poule 3e klasse B (periode 3)
3e in poule 3e klasse/4e klasse 1e ronde
4e in poule Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 01
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 mei
2
PGS/VOGEL 1
0
Concordia 1
1
Blauw-Zwart 1
3
KMD 1
4
Duindorp sv 1
0
DSVP 1
0
Graaf W II VAC 1
0
Schipluiden 1
0
Laakkwartier 1
7
Wilhelmus 1
2
HMSH 1
3
DWO 1
1
Full Speed 1
2
Ariston'80 1
Zaterdag 18 mei
3
DWO 1
1
Duindorp sv 1
1
KMD 1
3
Laakkwartier 1
0
Wilhelmus 1
5
Graaf W II VAC 1
5
Schipluiden 1
2
PGS/VOGEL 1
3
Concordia 1
2
HMSH 1
5
Ariston'80 1
1
Blauw-Zwart 1
6
DSVP 1
1
Full Speed 1

Wedstrijdschema

1e
Cabauw 1
Thuis
01-06-2024 14:30
Veld 8
Nr. 145988NA
Scheidsrechters: Sneek, Niels (Assistent-scheidsrechter), Rooken, Dick (Assistent-scheidsrechter)

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC 12619346621060
2.Wilhelmus 12617366643054
3.Duindorp sv 12614396348045
4.Schipluiden 12612684839042
5.DSVP 126132114540041
6.DWO 126121134648037
7.PGS/VOGEL 126106104043036
8.KMD 126105114848035
9.Ariston'80 126105114652035
10.Laakkwartier 126112135668035
11.Concordia 12684144548028
12.HMSH 12683154967027
13.Blauw-Zwart 12675143346026
14.Full Speed 12646163070018
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC 18512229016
2.Schipluiden 18512168016
3.KMD 185032017015
4.Wilhelmus 185031714015
5.PGS/VOGEL 185031513015
6.Laakkwartier 184222521014
7.Full Speed 184221617014
8.Duindorp sv 184041615012
9.Concordia 183141314010
10.DSVP 18305131409
11.HMSH 18305172009
12.DWO 18305131709
13.Blauw-Zwart 1812561305
14.Ariston'80 1811682504
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC 197021610021
2.Wilhelmus 196212614020
3.Ariston'80 195222214017
4.DSVP 19522157017
5.Schipluiden 194321514015
6.Blauw-Zwart 19423139014
7.Duindorp sv 194141923013
8.KMD 193331614012
9.PGS/VOGEL 192521513011
10.HMSH 193242122011
11.Concordia 19225191608
12.DWO 19216112107
13.Laakkwartier 19207162706
14.Full Speed 1903632303
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC 19720282023
2.DWO 197022210021
3.Duindorp sv 196212810020
4.Wilhelmus 196122315019
5.DSVP 195041719015
6.Laakkwartier 195041520015
7.Ariston'80 194231613014
8.Schipluiden 193241717011
9.Concordia 193151318010
10.PGS/VOGEL 193151017010
11.KMD 19225121708
12.Blauw-Zwart 19216142407
13.HMSH 19216112507
14.Full Speed 19018113001
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Altior 100000000
2.Cabauw 100000000
3.Concordia 100000000
4.Erasmus 100000000
5.HMSH 100000000
6.Lekkerkerk 100000000
7.Loosduinen 100000000
8.Meeuwenplaat 100000000
9.Naaldwijk 100000000
10.FC Oegstgeest 100000000
11.ONA 100000000
12.PPSC 100000000
13.RVC '33 100000000
14.SJZ 100000000
15.Strijen 100000000
16.VDL 100000000
17.Vredenburch 100000000
18.VVOR 100000000
19.WCR 100000000
20.Zwartewaal 100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Overmaas 132109307
2.Zwammerdam 131208605
3.Excelsior'20 131025603
4.Concordia 1301231001

Team nieuws

Concordia - VFC: 3-1, 6 juni 2022

Maandag 6 juni 2022

Op de laatste competitiedag wist de ploeg van Wesley Zandstra de punten aan de Brasserskade te houden, waardoor het als 6e eindigt in de rangschikking

Lees meer

Concordia - Full Speed: 1-1, zondag 3 april 2022

Vrijdag 8 april 2022
Foto: Haaglanden Voetbal

Op een mooie zondagmiddag speeleden Concordia en Full Speed de stadsderby op Sportpark Brasserskade. Na een 0-1 ruststand wist Concordia in de 2e helft de gelijkmaker te produceren. Maar er zat meer in het vat…

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (25)

Trainingen

di
20:15
-
21:45
Veld 9 (ABCD)
do
20:15
-
21:45
Veld 9 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

AriBlaConDSVDWODuiFulGraHMSKMDLaaPGSSchWil
Ariston'80 15 - 11 - 12 - 03 - 02 - 32 - 00 - 32 - 30 - 06 - 33 - 33 - 20 - 3
Blauw-Zwart 10 - 22 - 21 - 33 - 00 - 13 - 23 - 01 - 21 - 32 - 20 - 10 - 11 - 3
Concordia 10 - 43 - 00 - 26 - 02 - 21 - 23 - 23 - 23 - 01 - 31 - 11 - 32 - 3
DSVP 11 - 10 - 02 - 13 - 13 - 16 - 10 - 12 - 33 - 40 - 33 - 20 - 20 - 1
DWO 15 - 13 - 20 - 11 - 43 - 16 - 00 - 22 - 21 - 00 - 10 - 23 - 04 - 2
Duindorp sv 15 - 13 - 12 - 14 - 02 - 13 - 01 - 16 - 10 - 22 - 53 - 04 - 31 - 3
Full Speed 11 - 21 - 00 - 10 - 11 - 52 - 40 - 40 - 42 - 41 - 30 - 01 - 10 - 4
Graaf W II VAC 12 - 00 - 02 - 15 - 04 - 04 - 13 - 06 - 03 - 14 - 23 - 20 - 02 - 0
HMSH 12 - 31 - 10 - 32 - 12 - 35 - 43 - 31 - 41 - 20 - 11 - 02 - 33 - 4
KMD 14 - 11 - 24 - 21 - 32 - 30 - 32 - 22 - 33 - 11 - 34 - 02 - 21 - 3
Laakkwartier 14 - 11 - 23 - 20 - 20 - 20 - 66 - 62 - 12 - 43 - 41 - 22 - 00 - 7
PGS/VOGEL 11 - 02 - 32 - 02 - 10 - 21 - 11 - 21 - 22 - 10 - 05 - 34 - 12 - 1
Schipluiden 14 - 02 - 32 - 11 - 22 - 02 - 01 - 11 - 02 - 01 - 13 - 15 - 21 - 1
Wilhelmus 11 - 12 - 14 - 30 - 32 - 15 - 00 - 20 - 54 - 32 - 04 - 22 - 25 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse/4e klasse 1e ronde".

ConExcOveZwa
Concordia 10 - 43 - 3
Excelsior'20 13 - 0
Overmaas 13 - 1
Zwammerdam 13 - 12 - 2