Concordia 1

2e klasse C

11e in poule 3e klasse B
9e in poule 3e klasse B (periode 1)
11e in poule 3e klasse B (periode 2)
9e in poule 3e klasse B (periode 3)
4e in poule Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 01
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
3
DWO 1
1
Duindorp sv 1
0
Wilhelmus 1
5
Graaf W II VAC 1
1
KMD 1
3
Laakkwartier 1
5
Schipluiden 1
2
PGS/VOGEL 1
3
Concordia 1
2
HMSH 1
5
Ariston'80 1
1
Blauw-Zwart 1
6
DSVP 1
1
Full Speed 1
Zaterdag 11 mei
2
PGS/VOGEL 1
1
Wilhelmus 1
1
Blauw-Zwart 1
3
DSVP 1
3
Graaf W II VAC 1
1
KMD 1
6
Duindorp sv 1
1
HMSH 1
4
Laakkwartier 1
1
Ariston'80 1
1
Full Speed 1
5
DWO 1
1
Concordia 1
3
Schipluiden 1
Dinsdag 7 mei
2
Full Speed 1
4
Duindorp sv 1

Wedstrijdschema

PGS/VOGEL 1
1e
Uit
25-05-2024 14:30
veld 3-Die Haghe/PGS
Nr. 33513CO
Scheidsrechters: Vellucci, Mauro (Scheidsrechter), Sneek, Niels (Assistent-scheidsrechter), Sportpark Ockenburgh

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC 12519246621059
2.Wilhelmus 12516365943051
3.Duindorp sv 12513395948042
4.Schipluiden 12512584839041
5.DSVP 125132104536041
6.Laakkwartier 125112125661035
7.DWO 125111134346034
8.PGS/VOGEL 12596103843033
9.KMD 12595114547032
10.Ariston'80 12595114451032
11.Concordia 12584134546028
12.HMSH 12583144764027
13.Blauw-Zwart 12575133243026
14.Full Speed 12546152968018
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC 18512229016
2.Schipluiden 18512168016
3.KMD 185032017015
4.Wilhelmus 185031714015
5.PGS/VOGEL 185031513015
6.Laakkwartier 184222521014
7.Full Speed 184221617014
8.Duindorp sv 184041615012
9.Concordia 183141314010
10.DSVP 18305131409
11.HMSH 18305172009
12.DWO 18305131709
13.Blauw-Zwart 1812561305
14.Ariston'80 1811682504
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC 197021610021
2.Wilhelmus 196212614020
3.Ariston'80 195222214017
4.DSVP 19522157017
5.Schipluiden 194321514015
6.Blauw-Zwart 19423139014
7.Duindorp sv 194141923013
8.KMD 193331614012
9.PGS/VOGEL 192521513011
10.HMSH 193242122011
11.Concordia 19225191608
12.DWO 19216112107
13.Laakkwartier 19207162706
14.Full Speed 1903632303
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC 18710282022
2.DWO 18602198018
3.Duindorp sv 185212410017
4.Wilhelmus 185121615016
5.DSVP 185031715015
6.Laakkwartier 185031513015
7.Ariston'80 183231412011
8.Schipluiden 183141717010
9.Concordia 183141316010
10.Blauw-Zwart 18215132107
11.PGS/VOGEL 1821581707
12.HMSH 1821592207
13.KMD 1812591605
14.Full Speed 18017102801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Overmaas 132109307
2.Zwammerdam 131208605
3.Excelsior'20 131025603
4.Concordia 1301231001

Team nieuws

Concordia - VFC: 3-1, 6 juni 2022

Maandag 6 juni 2022

Op de laatste competitiedag wist de ploeg van Wesley Zandstra de punten aan de Brasserskade te houden, waardoor het als 6e eindigt in de rangschikking

Lees meer

Concordia - Full Speed: 1-1, zondag 3 april 2022

Vrijdag 8 april 2022
Foto: Haaglanden Voetbal

Op een mooie zondagmiddag speeleden Concordia en Full Speed de stadsderby op Sportpark Brasserskade. Na een 0-1 ruststand wist Concordia in de 2e helft de gelijkmaker te produceren. Maar er zat meer in het vat…

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (25)

Trainingen

di
20:15
-
21:45
Veld 9 (ABCD)
do
20:15
-
21:45
Veld 9 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

AriBlaConDSVDWODuiFulGraHMSKMDLaaPGSSchWil
Ariston'80 15 - 11 - 12 - 03 - 02 - 32 - 00 - 32 - 30 - 06 - 33 - 33 - 20 - 3
Blauw-Zwart 10 - 22 - 21 - 33 - 00 - 13 - 23 - 01 - 22 - 20 - 10 - 11 - 3
Concordia 10 - 43 - 00 - 26 - 02 - 21 - 23 - 23 - 23 - 01 - 31 - 11 - 32 - 3
DSVP 11 - 10 - 02 - 13 - 13 - 16 - 10 - 12 - 33 - 40 - 33 - 20 - 20 - 1
DWO 15 - 13 - 20 - 11 - 43 - 16 - 00 - 22 - 21 - 00 - 10 - 23 - 04 - 2
Duindorp sv 15 - 13 - 12 - 12 - 13 - 01 - 16 - 10 - 22 - 53 - 04 - 31 - 3
Full Speed 11 - 00 - 10 - 11 - 52 - 40 - 40 - 42 - 41 - 30 - 01 - 10 - 4
Graaf W II VAC 12 - 00 - 02 - 15 - 04 - 04 - 13 - 06 - 03 - 14 - 23 - 22 - 0
HMSH 12 - 31 - 10 - 32 - 15 - 43 - 31 - 41 - 20 - 11 - 02 - 33 - 4
KMD 14 - 11 - 24 - 21 - 32 - 30 - 32 - 22 - 33 - 11 - 34 - 02 - 21 - 3
Laakkwartier 14 - 11 - 23 - 20 - 20 - 20 - 66 - 62 - 12 - 43 - 41 - 22 - 0
PGS/VOGEL 11 - 02 - 32 - 10 - 21 - 11 - 21 - 22 - 10 - 05 - 34 - 12 - 1
Schipluiden 14 - 02 - 32 - 11 - 22 - 02 - 01 - 11 - 02 - 01 - 13 - 15 - 21 - 1
Wilhelmus 11 - 12 - 14 - 30 - 32 - 15 - 00 - 20 - 54 - 32 - 04 - 22 - 25 - 3
ConExcOveZwa
Concordia 10 - 43 - 3
Excelsior'20 13 - 0
Overmaas 13 - 1
Zwammerdam 13 - 12 - 2