Concordia 2

Reserve 1e klasse B

2e in poule 1e klasse B
2e in poule Groep 1 07
Bekijk begeleiders

Uitslag

Zondag 8 september
6
SEP 2
2
Hillegersberg, vv 2
4
Antibarbari 2
2
Concordia 2
Zondag 15 september
3
Antibarbari 2
0
SEP 2
2
Concordia 2
2
Hillegersberg, vv 2

Wedstrijdschema

Leonidas 2
2e
Uit
22-09-2019 10:15
Nr. 14128680CO
Scheidsrechter: A. (Armindo) Dias de Brito, , Sportpark: Erasmuspad 9, 3052 KP ROTTERDAM
2e
WCR 2
Thuis
29-09-2019 12:00
Veld 9
Nr. 14128707CO
Wippolder 2
2e
Uit
06-10-2019 11:30
Nr. 14128722CO
Sportpark: Rijksstraatweg 9, 2628 GZ DELFT
Antibarbari 2
2e
Uit
13-10-2019 11:30
Nr. 14128703CO
Sportpark: Kralingse Zoom 100, 3063 NC ROTTERDAM
2e
MSV '71 2
Thuis
20-10-2019 11:30
Veld 9
Nr. 14128708CO
DONK 2
2e
Uit
27-10-2019 11:00
Nr. 14128695CO
Sportpark: Nieuwe Donkstraat 1, 2809 NJ GOUDA
2e
Zwervers, cvv ZO2
Thuis
03-11-2019 11:30
Veld 10
Nr. 14128709CO
2e
dvv Delft 2
Thuis
10-11-2019 11:30
Veld 8
Nr. 14128710CO
Den Hoorn 2
2e
Uit
24-11-2019 11:00
Nr. 14128721CO
Sportpark: Zuidhoornseweg 4, 2635 DJ DEN HOORN ZH
2e
DHC 2
Thuis
01-12-2019 11:30
Veld 8
Nr. 14128711CO
VELO 2
2e
Uit
08-12-2019 11:00
Nr. 14128725CO
Sportpark: Noordweg 26, 2291 EE WATERINGEN
2e
Excelsior'20 2
Thuis
15-12-2019 11:30
Veld 8
Nr. 14128712CO
VOC 3
2e
Uit
26-01-2020 11:00
Nr. 14128701CO
Sportpark: Hazelaarweg 7, 3053 PM ROTTERDAM
2e
DONK 2
Thuis
02-02-2020 11:30
Veld 9
Nr. 14128713CO
2e
Antibarbari 2
Thuis
09-02-2020 11:30
Veld 8
Nr. 14128714CO
dvv Delft 2
2e
Uit
16-02-2020 11:00
Nr. 14128705CO
Sportpark: Kerkpolderweg 12, 2625 EB DELFT
2e
Wippolder 2
Thuis
08-03-2020 11:30
Veld 8
Nr. 14128715CO
MSV '71 2
2e
Uit
15-03-2020 13:00
Nr. 14128678CO
Sportpark: Dr Albert Schweitzerdr 501, 3146 TA MAASSLUIS
Zwervers, cvv ZO2
2e
Uit
22-03-2020 11:00
Nr. 14128691CO
Sportpark: Couwenhoekseweg 1, 2904 XZ CAPELLE AAN DEN IJSSEL
2e
Den Hoorn 2
Thuis
29-03-2020 11:30
Veld 9
Nr. 14128716CO
Excelsior'20 2
2e
Uit
05-04-2020 11:00
Nr. 14128700CO
Sportpark: Parkweg 419, 3121 KK SCHIEDAM
2e
VELO 2
Thuis
19-04-2020 11:30
Veld 8
Nr. 14128717CO
WCR 2
2e
Uit
26-04-2020 11:30
Nr. 14128697CO
Sportpark: Omloopseweg 6 E, 3161 ER RHOON
2e
VOC 3
Thuis
10-05-2020 11:30
Veld 8
Nr. 14128718CO
DHC 2
2e
Uit
17-05-2020 11:30
Nr. 14128727CO
Sportpark: Sportring 2, 2616 LK DELFT
2e
Leonidas 2
Thuis
24-05-2020 11:30
Veld 8
Nr. 14128719CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Antibarbari 200000000
2.Concordia 200000000
3.dvv Delft 200000000
4.Den Hoorn 200000000
5.DHC 200000000
6.DONK 200000000
7.Excelsior'20 200000000
8.Leonidas 200000000
9.MSV '71 200000000
10.VELO 200000000
11.VOC 300000000
12.WCR 200000000
13.Wippolder 200000000
14.CVV Zwervers ZO200000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Antibarbari 2330015309
2.Concordia 2311110604
3.SEP 2310261103
4.Hillegersberg, vv 2301251601

Team nieuws

Concordia 2 - SEP 2: 6-0, zondag 1 september

Maandag 2 september

Zondag 1 september speelde het 2e van Concordia zijn bekerwedstrijd tegen SEP 2. Deze "thuis"wedstrijd werd bij SEP gespeeld omdat de Concordia velden bezet waren voor een cricketwedstrijd. Hierbij het verslag.

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

di
20:30
-
22:00
(ABCD)
do
20:00
-
21:30
(CD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "1e klasse B".

AntConHilSEP
Antibarbari 24 - 23 - 0
Concordia 22 - 26 - 0
Hillegersberg, vv 21 - 8
SEP 26 - 2