Concordia 2

Reserve 1e klasse B

2e in poule 1e klasse B
1e in poule 1e klasse B (periode 1)
3e in poule 1e klasse B (periode 2)
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 15 mei
3
Antibarbari 3
5
Concordia 2
1
ESTO 2
5
Slikkerveer 2
3
S.V. Den Hoorn 2
2
Wippolder 2
Donderdag 12 mei
0
Swift Boys 2
6
S.V. Den Hoorn 2
3
Concordia 2
0
ESTO 2
Dinsdag 10 mei
1
Wippolder 2
2
CVV Zwervers 2
Zondag 8 mei
2
Slikkerveer 2
1
Concordia 2
7
S.V. Den Hoorn 2
3
Antibarbari 3
2
Full Speed 2
2
Wippolder 2
0
ESTO 2
8
CVV Zwervers 2

Wedstrijdschema

Zwervers, cvv 2
2e
Uit
29-05-2022 11:15
veld 1
Nr. 8176
Scheidsrechters: End, Steven van der (Scheidsrechter), Sportpark Couwenhoek

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.S.V. Den Hoorn 21612224823038
2.Concordia 21711424917037
3.CVV Zwervers 21511224417035
4.ESTO 2167362834024
5.Wippolder 2176654135024
6.Slikkerveer 2164392436015
7.SEP 2154292431014
8.Swift Boys 2154292851014
9.Antibarbari 31742114051014
10.Full Speed 2163211235438
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia 29630237021
2.S.V. Den Hoorn 296212412020
3.CVV Zwervers 296122613019
4.ESTO 294321512015
5.Wippolder 293332321012
6.Antibarbari 393152423010
7.SEP 29225101508
8.Swift Boys 29225192808
9.Slikkerveer 29135122206
10.Full Speed 29207143733
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.S.V. Den Hoorn 276012411018
2.CVV Zwervers 26510184016
3.Concordia 285122610016
4.Wippolder 283321814012
5.Slikkerveer 27304121409
6.ESTO 27304132209
7.SEP 26204141606
8.Swift Boys 2620492306
9.Full Speed 2712491705
10.Antibarbari 38116162804

Spelers (1)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
(ABCD)
do
20:00
-
21:30
(CD)
Volledig schema

Team resultaten

AntCVVConESTFCIFulSVDSEPSliSwiVOCWip
Antibarbari 32 - 43 - 52 - 41 - 32 - 34 - 23 - 02 - 32 - 2
CVV Zwervers 22 - 05 - 13 - 51 - 12 - 12 - 02 - 12 - 01 - 1
Concordia 23 - 32 - 03 - 02 - 24 - 02 - 13 - 11 - 11 - 07 - 2
ESTO 21 - 00 - 80 - 04 - 01 - 23 - 21 - 53 - 39 - 0
FC IJsselmonde 23 - 00 - 22 - 18 - 12 - 15 - 19 - 1
Full Speed 24 - 21 - 50 - 50 - 42 - 30 - 21 - 24 - 32 - 2
S.V. Den Hoorn 27 - 35 - 22 - 12 - 12 - 23 - 21 - 16 - 13 - 2
SEP 22 - 30 - 20 - 21 - 32 - 14 - 21 - 01 - 1
Slikkerveer 21 - 32 - 11 - 11 - 26 - 20 - 31 - 27 - 10 - 4
Swift Boys 23 - 20 - 51 - 80 - 61 - 16 - 12 - 5
VOC 31 - 130 - 100 - 41 - 92 - 5
Wippolder 23 - 61 - 21 - 11 - 24 - 07 - 10 - 04 - 33 - 12 - 1