Concordia JO19-1
1e klasse 08
3e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 1 1
6e in poule Divisie 4 B
6e in poule Divisie 4 B
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 23 maart
5
sv Poortugaal JO19-1
0
Verburch JO19-1
0
LYRA JO19-1
4
Spijkenisse JO19-1
12
Wilhelmus JO19-2
0
Alexandria'66 JO19-1
2
Nootdorp JO19-1
3
Barendrecht JO19-2
3
Capelle JO19-1
0
VFC JO19-1
Maandag 18 maart
1
VFC JO19-1
3
Wilhelmus JO19-2
Zaterdag 16 maart
0
Alexandria'66 JO19-1
8
LYRA JO19-1
7
Spijkenisse JO19-1
1
Nootdorp JO19-1
0
Barendrecht JO19-2
2
sv Poortugaal JO19-1
Wedstrijdschema
JO19-1
sv Poortugaal JO19-1
Thuis
06-04-2024
13:10
Veld 9
Nr. 115328CO
Scheidsrechters: Mourik, Thomas van (Scheidsrechter)
Nootdorp JO19-1
JO19-1
Uit
13-04-2024
15:00
veld 2
Nr. 115340CO
Sportpark 's-Gravenhout
JO19-1
LYRA JO19-1
Thuis
20-04-2024
13:10
Veld 9
Nr. 115331CO
Wilhelmus JO19-2
JO19-1
Uit
04-05-2024
14:30
veld 2
Nr. 115356CO
Sportpark Westvliet
JO19-1
Capelle JO19-1
Thuis
11-05-2024
13:10
Veld 9
Nr. 115326CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Voorschoten`97 JO19-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 4 | 0 | 6 |
2. | RKAVV JO19-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 7 | 0 | 6 |
3. | Concordia JO19-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 7 | 0 | 4 |
4. | VVSB JO19-1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 7 | 17 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Wilhelmus JO19-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 23 | 8 | 0 | 10 |
2. | sv Poortugaal JO19-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 4 | 0 | 10 |
3. | Capelle JO19-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 4 | 0 | 10 |
4. | Barendrecht JO19-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | 5 | 0 | 9 |
5. | Nootdorp JO19-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 27 | 20 | 0 | 9 |
6. | Concordia JO19-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 4 | 0 | 7 |
7. | Spijkenisse JO19-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 | 11 | 0 | 7 |
8. | LYRA JO19-1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 12 | 9 | 0 | 5 |
9. | VFC JO19-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 14 | 0 | 4 |
10. | Alexandria'66 JO19-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 49 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | S.V. Den Hoorn JO19-1 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 11 | 0 | 27 |
2. | TOGB JO19-1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 43 | 16 | 0 | 25 |
3. | Spijkenisse JO19-1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 44 | 20 | 0 | 25 |
4. | Capelle JO19-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 27 | 13 | 0 | 22 |
5. | Drechtstreek JO19-1 | 11 | 6 | 2 | 3 | 26 | 23 | 0 | 20 |
6. | Concordia JO19-1 | 11 | 4 | 3 | 4 | 25 | 25 | 0 | 15 |
7. | Nootdorp JO19-1 | 11 | 3 | 5 | 3 | 27 | 23 | 0 | 14 |
8. | Nieuwerkerk JO19-1 | 11 | 4 | 2 | 5 | 23 | 28 | 0 | 14 |
9. | VFC JO19-1 | 11 | 4 | 1 | 6 | 17 | 29 | 0 | 13 |
10. | SHO JO19-1 | 11 | 4 | 0 | 7 | 18 | 19 | 0 | 12 |
11. | Sliedrecht JO19-1 | 11 | 1 | 0 | 10 | 17 | 34 | 0 | 3 |
12. | Slikkerveer JO19-1 | 11 | 0 | 0 | 11 | 16 | 69 | 0 | 0 |
Spelers (16)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
19:00
-
20:30
(AB)
do
18:45
-
20:00
(AB)
Team resultaten
Con | RKA | VVS | Voo | |
Concordia JO19-1 | 4 - 2 | 1 - 2 | ||
RKAVV JO19-1 | 2 - 0 | |||
VVSB JO19-1 | 3 - 3 | 3 - 7 | ||
Voorschoten`97 JO19-1 | 7 - 1 |
Ale | Bar | Cap | Con | LYR | Nie | Noo | Spi | VFC | Ver | Wil | svP | |
Alexandria'66 JO19-1 | 0 - 8 | 0 - 4 | 0 - 7 | |||||||||
Barendrecht JO19-2 | 7 - 1 | 0 - 2 | ||||||||||
Capelle JO19-1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 2 - 0 | |||||||||
Concordia JO19-1 | 5 - 0 | 1 - 3 | ||||||||||
LYRA JO19-1 | 0 - 4 | 1 - 2 | 2 - 2 | |||||||||
Nieuwerkerk JO19-1 | 0 - 6 | |||||||||||
Nootdorp JO19-1 | 17 - 3 | 2 - 3 | 2 - 1 | |||||||||
Spijkenisse JO19-1 | 0 - 6 | 1 - 1 | 7 - 1 | |||||||||
VFC JO19-1 | 0 - 4 | 1 - 2 | 1 - 3 | |||||||||
Verburch JO19-1 | 1 - 7 | |||||||||||
Wilhelmus JO19-2 | 12 - 0 | 1 - 2 | 5 - 3 | |||||||||
sv Poortugaal JO19-1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 5 - 0 |
Cap | Con | Dre | Nie | Noo | SVD | SHO | Sli | Sli | Spi | TOG | VFC | |
Capelle JO19-1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 4 - 2 | 5 - 0 | 3 - 0 | 0 - 3 | ||||||
Concordia JO19-1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 0 | 4 - 2 | 2 - 5 | 2 - 3 | ||||||
Drechtstreek JO19-1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | |||||||
Nieuwerkerk JO19-1 | 1 - 2 | 4 - 4 | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 3 | |||||||
Nootdorp JO19-1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | |||||||
S.V. Den Hoorn JO19-1 | 3 - 1 | 5 - 0 | 4 - 1 | 2 - 0 | 4 - 2 | |||||||
SHO JO19-1 | 1 - 3 | 1 - 2 | 5 - 0 | 4 - 1 | 1 - 5 | |||||||
Sliedrecht JO19-1 | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 0 - 1 | 8 - 0 | 2 - 5 | ||||||
Slikkerveer JO19-1 | 2 - 4 | 4 - 7 | 1 - 2 | 2 - 10 | 2 - 3 | 2 - 8 | ||||||
Spijkenisse JO19-1 | 3 - 3 | 5 - 1 | 4 - 2 | 3 - 2 | 3 - 1 | 6 - 0 | ||||||
TOGB JO19-1 | 4 - 2 | 0 - 3 | 5 - 0 | 13 - 0 | 3 - 2 | |||||||
VFC JO19-1 | 0 - 5 | 0 - 2 | 0 - 1 | 3 - 1 | 5 - 2 | 0 - 4 |