Concordia JO19-3

7e in poule 3e klasse 4
2e in poule Groep 3 24
6e in poule 3e klasse 6
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 9 februari
2
SEP JO19-2
2
LYRA JO19-2
3
FC 's-Gravenzande JO19-2
0
VDL JO19-1
2
MSV '71 JO19-1
1
Concordia JO19-3
8
Quick JO19-3
3
DHC JO19-2
0
Zwaluwen JO19-2
4
Victoria'04 JO19-2
Zaterdag 16 februari
1
Full Speed JO19-1
3
SEP JO19-2
5
VDL JO19-1
1
DHC JO19-2
4
Zwaluwen JO19-2
6
MSV '71 JO19-1
2
LYRA JO19-2
2
Neptunus-Schiebroek JO19-1
2
Victoria'04 JO19-2
3
Quick JO19-3
3
FC 's-Gravenzande JO19-2
5
Concordia JO19-3

Wedstrijdschema

JO19-3
Neptunus-Schiebroek JO19-1
Thuis
09-03-2019 16:45
Nr. 13351612CO
Quick JO19-3
JO19-3
Uit
16-03-2019 12:45
Nr. 13351570CO
Sportpark: De Savornin Lohmanlaan 215, 2566 BZ 'S-GRAVENHAGE
JO19-3
LYRA JO19-2
Thuis
23-03-2019 16:45
Nr. 13351617CO
JO19-3
Victoria'04 JO19-2
Thuis
30-03-2019 16:45
Nr. 13351614CO
DHC JO19-2
JO19-3
Uit
06-04-2019 13:25
Nr. 13351576CO
Sportpark: Sportring 2, 2616 LK DELFT
JO19-3
VDL JO19-1
Thuis
13-04-2019 11:30
Nr. 13351616CO
JO19-3
Full Speed JO19-1
Thuis
11-05-2019 13:00
Nr. 13351613CO
Zwaluwen JO19-2
JO19-3
Uit
18-05-2019 15:00
Nr. 13351597CO
Sportpark: Zwaluwenlaan 500, 3136 VE VLAARDINGEN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wilhelmus JO19-297114017022
2.Forum Sport JO19-397114817121
3.SEP JO19-2106044129018
4.Full Speed JO19-1106042616018
5.DSO JO19-3105143529016
6.HVV JO19-2105142927016
7.Concordia JO19-3104332925015
8.DSVP JO19-29315172019
9.DHC JO19-210307174209
10.DWO JO19-28125103005
11.DHL JO19-19009115100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Loosduinen JO19-1330016409
2.Concordia JO19-3311151104
3.HVV JO19-331027703
4.FC 's-Gravenzande JO19-3301261201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO19-3220011506
2.Victoria'04 JO19-232019406
3.MSV '71 JO19-13201101606
4.SEP JO19-231208605
5.Neptunus-Schiebroek JO19-1211013404
6.Concordia JO19-331119804
7.VDL JO19-121015403
8.Full Speed JO19-121014303
9.FC 's-Gravenzande JO19-231027803
10.Zwaluwen JO19-2310261103
11.LYRA JO19-230215602
12.DHC JO19-2300341600

Spelers (3)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse 4".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 24".

ConDHCFC'FulLYRMSVNepQuiSEPVDLVicZwa
Concordia JO19-33 - 3
DHC JO19-20 - 3
FC 's-Gravenzande JO19-23 - 53 - 0
Full Speed JO19-11 - 3
LYRA JO19-22 - 21 - 2
MSV '71 JO19-12 - 1
Neptunus-Schiebroek JO19-111 - 2
Quick JO19-38 - 3
SEP JO19-22 - 2
VDL JO19-15 - 1 -
Victoria'04 JO19-23 - 12 - 3
Zwaluwen JO19-24 - 60 - 4