Concordia JO19-3
10e in poule 3e klasse (3e fase) 02
1e in poule 3e klasse (2e fase) 03
4e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 03
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 23 maart
2
DHL JO19-2
1
SJZ JO19-2
5
HVV JO19-2
5
DSO JO19-1
Zaterdag 16 maart
4
DSO JO19-1
3
FC 's-Gravenzande JO19-4
2
Wippolder JO19-2
5
SJZ JO19-2
1
DHL JO19-2
4
Valken'68 JO19-1
3
Graaf W II VAC JO19-1
0
Concordia JO19-3
2
HBS JO19-4
3
HVV JO19-3
3
HVV JO19-2
2
Voorschoten`97 JO19-3
Wedstrijdschema
Voorschoten`97 JO19-3
JO19-3
Uit
06-04-2024
16:15
veld 1
Nr. 97502CO
Sportpark Adegeest
JO19-3
DHL JO19-2
Thuis
13-04-2024
16:30
Veld 10
Nr. 97517CO
JO19-3
HVV JO19-3
Thuis
20-04-2024
15:20
Veld 10
Nr. 97516CO
Valken'68 JO19-1
JO19-3
Uit
04-05-2024
14:30
veld 2
Nr. 97541CO
Sportpark 't Duyfrak
JO19-3
FC 's-Gravenzande JO19-4
Thuis
11-05-2024
12:00
Veld 2 DVC
Nr. 97512CO
SJZ JO19-2
JO19-3
Uit
25-05-2024
14:00
veld 3
Nr. 97537CO
Sportpark Haasbroek
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Valken'68 JO19-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 16 | 3 | 0 | 13 |
2. | Wippolder JO19-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 12 | 0 | 12 |
3. | HBS JO19-4 | 6 | 3 | 2 | 1 | 16 | 11 | 0 | 11 |
4. | HVV JO19-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 8 | 0 | 10 |
5. | HVV JO19-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 25 | 23 | 0 | 8 |
6. | Graaf W II VAC JO19-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 7 | 0 | 7 |
7. | DHL JO19-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 14 | 0 | 7 |
8. | DSO JO19-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 | 22 | 0 | 7 |
9. | Voorschoten`97 JO19-3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | 9 | 0 | 5 |
10. | Concordia JO19-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 14 | 0 | 4 |
11. | SJZ JO19-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 15 | 0 | 4 |
12. | FC 's-Gravenzande JO19-4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 13 | 16 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Concordia JO19-3 | 7 | 5 | 0 | 2 | 18 | 10 | 0 | 15 |
2. | HBS JO19-4 | 7 | 5 | 0 | 2 | 18 | 12 | 0 | 15 |
3. | FC 's-Gravenzande JO19-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 17 | 11 | 0 | 15 |
4. | DHL JO19-2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 15 | 15 | 0 | 11 |
5. | HVV JO19-2 | 7 | 2 | 3 | 2 | 20 | 19 | 0 | 9 |
6. | Graaf W II VAC JO19-1 | 7 | 1 | 3 | 3 | 16 | 25 | 0 | 6 |
7. | Westlandia JO19-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 15 | 17 | 0 | 4 |
8. | S.V. Den Hoorn JO19-3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 17 | 27 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | RKDEO JO19-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 7 | 0 | 12 |
2. | DSO JO19-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 16 | 15 | 0 | 10 |
3. | HVV JO19-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 11 | 0 | 9 |
4. | Concordia JO19-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 14 | 0 | 6 |
5. | DHL JO19-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 11 | 0 | 4 |
6. | Stompwijk'92 JO19-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 11 | 0 | 3 |
Spelers (17)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Con | DHL | DSO | FC' | Gra | HBS | HVV | HVV | SJZ | Val | Voo | Wip | |
Concordia JO19-3 | 5 - 2 | 2 - 3 | 3 - 3 | |||||||||
DHL JO19-2 | 3 - 1 | 2 - 1 | 1 - 4 | |||||||||
DSO JO19-1 | 4 - 3 | 1 - 4 | 2 - 0 | |||||||||
FC 's-Gravenzande JO19-4 | 1 - 4 | 1 - 1 | 0 - 4 | |||||||||
Graaf W II VAC JO19-1 | 3 - 0 | 5 - 3 | ||||||||||
HBS JO19-4 | 4 - 1 | 2 - 3 | 3 - 3 | |||||||||
HVV JO19-2 | 8 - 2 | 5 - 5 | 1 - 3 | 3 - 2 | ||||||||
HVV JO19-3 | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 1 | |||||||||
SJZ JO19-2 | 0 - 7 | 1 - 1 | ||||||||||
Valken'68 JO19-1 | 5 - 0 | 3 - 0 | ||||||||||
Voorschoten`97 JO19-3 | 0 - 0 | 4 - 1 | ||||||||||
Wippolder JO19-2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 2 - 5 |
Con | DHL | FC' | Gra | HBS | HVV | SVD | Wes | |
Concordia JO19-3 | 1 - 2 | 1 - 0 | 5 - 1 | 2 - 1 | ||||
DHL JO19-2 | 2 - 2 | 2 - 0 | 3 - 2 | |||||
FC 's-Gravenzande JO19-2 | 4 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 4 - 3 | ||||
Graaf W II VAC JO19-1 | 2 - 5 | 4 - 4 | 3 - 3 | |||||
HBS JO19-4 | 2 - 1 | 3 - 1 | 5 - 2 | 3 - 2 | ||||
HVV JO19-2 | 3 - 4 | 3 - 3 | 3 - 0 | 3 - 5 | ||||
S.V. Den Hoorn JO19-3 | 1 - 4 | 2 - 5 | 3 - 6 | |||||
Westlandia JO19-1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 |
Con | DHL | DSO | HVV | RKD | Sto | |
Concordia JO19-3 | 4 - 3 | 0 - 1 | 1 - 5 | |||
DHL JO19-2 | 3 - 3 | 1 - 2 | ||||
DSO JO19-1 | 3 - 5 | 5 - 4 | ||||
HVV JO19-3 | 3 - 4 | 2 - 1 | ||||
RKDEO JO19-1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | |||
Stompwijk'92 JO19-1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 3 |