Concordia JO13-2
4e in poule 1e klasse (3e fase) 04
3e in poule 1e klasse (2e fase) 05
6e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) H
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 23 maart
3
SV Leidschenveen JO13-1
2
DSO JO13-3
2
S.V. Den Hoorn JO13-2
3
TOGB JO13-3
Zaterdag 16 maart
3
RKDEO JO13-2
0
Berkel JO13-2
0
Concordia JO13-2
4
FC Zoetermeer JO13-2
9
WIK JO13-1
3
S.V. Den Hoorn JO13-2
1
TOGB JO13-3
4
SV Leidschenveen JO13-1
4
Vitesse Delft JO13-1
0
DSO JO13-3
Wedstrijdschema
Nootdorp JO13-2
JO13-2
Uit
06-04-2024
08:30
veld 2
Nr. 117937CO
Sportpark 's-Gravenhout
JO13-2
TOGB JO13-3
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld 10
Nr. 117922CO
WIK JO13-1
JO13-2
Uit
20-04-2024
09:00
veld 3-WIK / HDV
Nr. 117910CO
Sportpark Zuiderpark WIK
RKDEO JO13-2
JO13-2
Uit
11-05-2024
12:15
veld 3
Nr. 117899CO
Sportpark Centrum
JO13-2
Vitesse Delft JO13-1
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld 2 DVC
Nr. 117921CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Vitesse Delft JO13-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 19 | 9 | 0 | 15 |
2. | SV Leidschenveen JO13-1 | 6 | 4 | 2 | 0 | 22 | 10 | 0 | 14 |
3. | FC Zoetermeer JO13-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 8 | 0 | 12 |
4. | Concordia JO13-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 8 | 0 | 9 |
5. | DSO JO13-3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 11 | 0 | 9 |
6. | WIK JO13-1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 17 | 14 | 0 | 8 |
7. | RKDEO JO13-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 7 | 0 | 7 |
8. | TOGB JO13-3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 18 | 0 | 6 |
9. | Berkel JO13-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 15 | 0 | 4 |
10. | S.V. Den Hoorn JO13-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 23 | 0 | 3 |
11. | Nootdorp JO13-2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 9 | 14 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Semper Altius JO13-1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 25 | 8 | 0 | 17 |
2. | SV Leidschenveen JO13-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 16 | 11 | 0 | 12 |
3. | Concordia JO13-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 17 | 14 | 0 | 12 |
4. | Laakkwartier JO13-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 20 | 28 | 0 | 12 |
5. | S.V. Den Hoorn JO13-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 23 | 18 | 0 | 10 |
6. | RKDEO JO13-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 15 | 12 | 0 | 10 |
7. | VUC JO13-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 | 20 | 0 | 6 |
8. | RKAVV JO13-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 15 | 29 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DSVP JO13-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 42 | 14 | 0 | 13 |
2. | TOGB JO13-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 30 | 10 | 0 | 13 |
3. | S.V. Den Hoorn JO13-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 22 | 17 | 0 | 6 |
4. | Wippolder JO13-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 19 | 35 | 0 | 6 |
5. | Oliveo JO13-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 28 | 0 | 6 |
6. | Concordia JO13-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 14 | 34 | 0 | 0 |
Spelers (16)
Joris Overgaag
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
do
17:30
-
18:45
(B)
Team resultaten
Ber | Con | DSO | FCZ | Noo | RKD | SVD | SVL | TOG | Vit | WIK | |
Berkel JO13-2 | 3 - 3 | 2 - 0 | 1 - 3 | ||||||||
Concordia JO13-2 | 4 - 0 | 0 - 4 | 3 - 0 | ||||||||
DSO JO13-3 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 0 | ||||||||
FC Zoetermeer JO13-2 | 4 - 0 | 3 - 1 | |||||||||
Nootdorp JO13-2 | 2 - 3 | 3 - 3 | |||||||||
RKDEO JO13-2 | 3 - 0 | 4 - 1 | 0 - 0 | ||||||||
S.V. Den Hoorn JO13-2 | 2 - 3 | 5 - 4 | |||||||||
SV Leidschenveen JO13-1 | 4 - 0 | 3 - 2 | 5 - 1 | 3 - 3 | |||||||
TOGB JO13-3 | 0 - 6 | 2 - 1 | 1 - 4 | ||||||||
Vitesse Delft JO13-1 | 4 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | ||||||||
WIK JO13-1 | 2 - 1 | 9 - 3 | 3 - 5 |
Con | Laa | RKA | RKD | SVD | SVL | Sem | VUC | |
Concordia JO13-2 | 2 - 1 | 5 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | ||||
Laakkwartier JO13-1 | 2 - 1 | 7 - 4 | 3 - 2 | |||||
RKAVV JO13-2 | 6 - 2 | 1 - 4 | 1 - 2 | |||||
RKDEO JO13-2 | 2 - 3 | 7 - 1 | 3 - 2 | |||||
S.V. Den Hoorn JO13-2 | 5 - 3 | 5 - 1 | 1 - 2 | 3 - 3 | ||||
SV Leidschenveen JO13-1 | 3 - 0 | 4 - 2 | 0 - 2 | 2 - 1 | ||||
Semper Altius JO13-1 | 3 - 2 | 11 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | ||||
VUC JO13-1 | 3 - 1 | 0 - 6 | 1 - 4 |
Con | DSV | Oli | SVD | TOG | Wip | |
Concordia JO13-2 | 3 - 5 | 0 - 4 | 5 - 6 | |||
DSVP JO13-1 | 12 - 3 | 6 - 3 | ||||
Oliveo JO13-1 | 1 - 11 | 1 - 7 | ||||
S.V. Den Hoorn JO13-1 | 7 - 3 | 0 - 1 | 2 - 5 | |||
TOGB JO13-1 | 5 - 5 | 9 - 2 | ||||
Wippolder JO13-1 | 2 - 8 | 7 - 3 | 2 - 10 |