Concordia JO11-2
2e in poule 2e klasse (4e fase) 14
1e in poule 3e klasse (3e fase) 06
6e in poule 2e klasse (2e fase) 08
3e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 11
Bekijk spelers
Uitslag
Donderdag 21 maart
4
DSVP JO11-5
7
Wippolder JO11-2JM
Zaterdag 16 maart
2
RKDEO JO11-4
3
DSVP JO11-5
0
RKAVV JO11-7
2
Concordia JO11-2
0
Wippolder JO11-2JM
8
DHC JO11-1
2
Oliveo JO11-3
9
DHL JO11-2
Wedstrijdschema
JO11-2
Oliveo JO11-1
Thuis
06-04-2024
09:55
Veld 10B
Nr. 133666CO
SEP JO11-1
JO11-2
Uit
13-04-2024
09:00
veld 3-SEP/Vitesse D B
Nr. 133561CO
Sportpark Tanthof Zuid
Berkel JO11-2
JO11-2
Uit
20-04-2024
08:30
veld 5-Berkel A - 5
Nr. 133563CO
Sportpark Het Hoge Land
S.V. Den Hoorn JO11-3
JO11-2
Uit
11-05-2024
09:00
veld 4 B
Nr. 133562CO
Sportpark Den Hoorn
JO11-2
DSVP MO11-1
Thuis
25-05-2024
13:15
Veld 10A
Nr. 133627CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Berkel JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Concordia JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | S.V. Den Hoorn JO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | DSVP MO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Oliveo JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | SEP JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Concordia JO11-2 | 6 | 6 | 0 | 0 | 43 | 12 | 0 | 18 |
2. | RKAVV JO11-7 | 7 | 5 | 1 | 1 | 30 | 10 | 0 | 16 |
3. | DHC JO11-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 31 | 12 | 0 | 13 |
4. | Wippolder JO11-2JM | 7 | 4 | 0 | 3 | 28 | 31 | 0 | 12 |
5. | DSVP JO11-5 | 7 | 3 | 0 | 4 | 29 | 30 | 0 | 9 |
6. | RKDEO JO11-4 | 6 | 1 | 0 | 5 | 13 | 26 | 0 | 3 |
7. | DHL JO11-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 22 | 43 | 0 | 3 |
8. | Oliveo JO11-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 15 | 47 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DWO JO11-3 | 7 | 7 | 0 | 0 | 42 | 9 | 0 | 21 |
2. | RKDEO JO11-3 | 7 | 6 | 0 | 1 | 34 | 19 | 0 | 18 |
3. | Wilhelmus JO11-5 | 7 | 4 | 1 | 2 | 22 | 16 | 0 | 13 |
4. | Oliveo JO11-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 34 | 33 | 0 | 12 |
5. | DSVP MO11-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 18 | 22 | 0 | 7 |
6. | Concordia JO11-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 14 | 30 | 0 | 3 |
7. | TOGB JO11-6 | 6 | 1 | 0 | 5 | 10 | 29 | 0 | 3 |
8. | Nootdorp JO11-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 18 | 34 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DHL JO11-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 34 | 10 | 0 | 15 |
2. | Nootdorp JO11-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 26 | 16 | 0 | 9 |
3. | Concordia JO11-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 22 | 20 | 0 | 9 |
4. | Oliveo JO11-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 19 | 21 | 0 | 7 |
5. | DSVP JO11-4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 22 | 18 | 0 | 4 |
6. | SV Leidschenveen JO11-3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 43 | 0 | 0 |
Spelers (10)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Con | DHC | DHL | DSV | Oli | RKA | RKD | Wip | |
Concordia JO11-2 | 11 - 4 | 3 - 2 | 10 - 3 | |||||
DHC JO11-1 | 2 - 6 | 6 - 4 | 8 - 1 | |||||
DHL JO11-2 | 4 - 9 | 2 - 6 | 1 - 9 | |||||
DSVP JO11-5 | 1 - 7 | 9 - 2 | 1 - 5 | 4 - 7 | ||||
Oliveo JO11-3 | 2 - 9 | 2 - 1 | 2 - 3 | |||||
RKAVV JO11-7 | 0 - 2 | 0 - 0 | 9 - 0 | 4 - 3 | ||||
RKDEO JO11-4 | 6 - 2 | 2 - 3 | 2 - 6 | |||||
Wippolder JO11-2JM | 1 - 11 | 0 - 8 | 5 - 1 |
Con | DSV | DWO | Noo | Oli | RKD | TOG | Wil | |
Concordia JO11-2 | 3 - 1 | 2 - 9 | 2 - 3 | 2 - 4 | ||||
DSVP MO11-1 | 3 - 7 | 2 - 3 | 4 - 2 | |||||
DWO JO11-3 | 8 - 1 | 1 - 0 | 8 - 1 | |||||
Nootdorp JO11-2 | 2 - 4 | 1 - 7 | 3 - 5 | 0 - 4 | ||||
Oliveo JO11-1 | 5 - 4 | 2 - 10 | 8 - 2 | 3 - 6 | ||||
RKDEO JO11-3 | 3 - 7 | 7 - 2 | 9 - 0 | |||||
TOGB JO11-6 | 2 - 5 | 4 - 2 | 0 - 1 | |||||
Wilhelmus JO11-5 | 4 - 4 | 0 - 3 | 3 - 4 |
Con | DHL | DSV | Noo | Oli | SVL | |
Concordia JO11-2 | 1 - 5 | 5 - 3 | 6 - 5 | |||
DHL JO11-1 | 4 - 2 | 11 - 3 | ||||
DSVP JO11-4 | 2 - 5 | 12 - 1 | ||||
Nootdorp JO11-2 | 5 - 3 | 4 - 3 | 10 - 0 | |||
Oliveo JO11-2 | 6 - 3 | 2 - 2 | 5 - 1 | |||
SV Leidschenveen JO11-3 | 1 - 7 | 2 - 9 |