Concordia JO11-3

3e in poule 3e klasse 2
2e in poule Groep 4 04
7e in poule 2e klasse 5
Bekijk spelers

Uitslag

Woensdag 6 februari
5
Verburch JO11-2
3
Oliveo JO11-2
Zaterdag 9 februari
5
Quick Boys JO11-4
3
RKAVV JO11-2
4
REMO JO11-1
1
Vitesse Delft JO11-1G
5
Oliveo JO11-2
3
Berkel JO11-2
2
Scheveningen JO11-1
2
Verburch JO11-2
3
TOGB JO11-3
2
Concordia JO11-3
5
Den Hoorn JO11-2
1
RKDEO JO11-2
Zaterdag 16 februari
6
Verburch JO11-2
0
Berkel JO11-2
1
Quick Boys JO11-4
2
Den Hoorn JO11-2
8
REMO JO11-1
1
TOGB JO11-3
5
Vitesse Delft JO11-1G
1
Oliveo JO11-2
5
Scheveningen JO11-1
3
Concordia JO11-3
16
RKDEO JO11-2
1
RKAVV JO11-2

Wedstrijdschema

JO11-3
RKAVV JO11-2
Thuis
09-03-2019 08:30
Nr. 13335414CO
Oliveo JO11-2
JO11-3
Uit
16-03-2019 09:00
Nr. 13335353CO
Sportpark: Sportlaan 2, 2641 AZ PIJNACKER
JO11-3
RKDEO JO11-2
Thuis
23-03-2019 08:30
Nr. 13335412CO
JO11-3
Vitesse Delft JO11-1G
Thuis
30-03-2019 08:30
Nr. 13335411CO
Berkel JO11-2
JO11-3
Uit
06-04-2019 08:30
Nr. 13335377CO
Sportpark: Het Hoge Land 25, 2652 EA BERKEL EN RODENRIJS
JO11-3
Verburch JO11-2
Thuis
13-04-2019 08:30
Nr. 13335415CO
JO11-3
Quick Boys JO11-4
Thuis
11-05-2019 08:30
Nr. 13335413CO
REMO JO11-1
JO11-3
Uit
18-05-2019 09:00
Nr. 13335388CO
Sportpark: Asmansweg 104, 2571 DC 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Voorschoten`97 JO11-399005913027
2.Wilhelmus JO11-397024421021
3.Concordia JO11-397023316021
4.Wilhelmus JO11-585034522015
5.DHC JO11-295043637015
6.DSVP JO11-29306394109
7.DWO JO11-29216315207
8.Nootdorp JO11-29216174907
9.DVC JO11-18134233506
10.Graaf W II VAC JO11-39018206101
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DHC JO11-2330020909
2.Concordia JO11-3320116906
3.DVC JO11-13102111903
4.RKDEO JO11-3300381800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Verburch JO11-2321013507
2.RKDEO JO11-2320126806
3.REMO JO11-13201141106
4.Den Hoorn JO11-232019706
5.Vitesse Delft JO11-1G32019706
6.Scheveningen JO11-131119804
7.Concordia JO11-33102101003
8.Quick Boys JO11-431027903
9.Oliveo JO11-2310291303
10.Berkel JO11-2310271203
11.RKAVV JO11-23102132203
12.TOGB JO11-3310251903

Spelers (2)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse 2".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 04".

BerConDenOliQuiREMRKARKDSchTOGVerVit
Berkel JO11-24 - 1
Concordia JO11-35 - 2
Den Hoorn JO11-25 - 1
Oliveo JO11-25 - 3
Quick Boys JO11-41 - 25 - 3
REMO JO11-18 - 14 - 1
RKAVV JO11-29 - 1
RKDEO JO11-29 - 216 - 1
Scheveningen JO11-15 - 32 - 2
TOGB JO11-33 - 2
Verburch JO11-26 - 05 - 3
Vitesse Delft JO11-1G5 - 13 - 2