Concordia JO11-5

2e in poule 4e klasse 7
1e in poule Groep 5 12
1e in poule Groep 3 21
2e in poule Groep 3 06 (tussenronde)
9e in poule 3e klasse 8
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 9 februari
1
DSVP JO11-2
7
Vredenburch JO11-2
6
Meerburg JO11-4
4
Oosterheem JO11-2
3
DVC JO11-1
6
Haagse Hout JO11-1
6
DSO JO11-5
4
Nootdorp JO11-3
5
DHC JO11-2
4
SEV JO11-1
Zondag 10 februari
6
Wilhelmus JO11-5
3
Concordia JO11-5
Zaterdag 16 februari
9
Meerburg JO11-4
4
DHC JO11-2
6
Haagse Hout JO11-1
1
Wilhelmus JO11-5
2
SEV JO11-1
2
Oosterheem JO11-2
3
DVC JO11-1
5
DSVP JO11-2
0
DSO JO11-5
3
Vredenburch JO11-2
2
Nootdorp JO11-3
8
Concordia JO11-5

Wedstrijdschema

DHC JO11-2
JO11-5
Uit
09-03-2019 11:00
Nr. 13335425CO
Sportpark: Sportring 2, 2616 LK DELFT
JO11-5
DVC JO11-1
Thuis
16-03-2019 13:15
Nr. 13335482CO
DSVP, JO11-2
JO11-5
Uit
23-03-2019 09:45
Nr. 13335469CO
Sportpark: Sportlaan 4, 2641 AZ PIJNACKER
JO11-5
DSO JO11-5
Thuis
30-03-2019 15:00
Nr. 13335479CO
JO11-5
Vredenburch JO11-2
Thuis
06-04-2019 14:30
Nr. 13335481CO
Oosterheem JO11-2
JO11-5
Uit
13-04-2019 09:30
Nr. 13335429CO
Sportpark: Buytenparklaan 7 A, 2717 AX ZOETERMEER
JO11-5
Haagse Hout JO11-1
Thuis
11-05-2019 15:00
Nr. 13335478CO
SEV JO11-1
JO11-5
Uit
18-05-2019 09:00
Nr. 13335435CO
Sportpark: Sportparkweg 4, 2263 SX LEIDSCHENDAM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TAC'90 JO11-21110108020031
2.Concordia JO11-5119026625027
3.dvv Delft JO11-1108115628025
4.HVV JO11-4117045641021
5.Quick JO11-5115156341016
6.Forum Sport JO11-394144136013
7.FC 's-Gravenzande JO11-4104153444013
8.Quick Steps JO11-2103163651010
9.Scheveningen JO11-311308319109
10.Laakkwartier JO11-211227344008
11.Vredenburch JO11-47106184703
12.REMO JO11-210109146503
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO11-5321019407
2.DHL JO11-2320113906
3.RKDEO JO11-43111111104
4.Nootdorp JO11-4300362500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO11-511004303
2.Forum Sport JO11-410013400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Haagse Hout JO11-111004103
2.Concordia JO11-510011400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Meerburg JO11-43300221009
2.Vredenburch JO11-2220010106
3.Haagse Hout JO11-1220012406
4.DSVP JO11-23201131306
5.SEV JO11-1311113904
6.DSO JO11-521016703
7.Wilhelmus JO11-521017903
8.DHC JO11-2210191303
9.Concordia JO11-53102131503
10.Oosterheem JO11-2301291501
11.Nootdorp JO11-3200261400
12.DVC JO11-1300381800

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "4e klasse 7".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 5 12".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 21".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 06 (tussenronde)".

ConDHCDSODSVDVCHaaMeeNooOosSEVVreWil
Concordia JO11-52 - 7
DHC JO11-25 - 4
DSO JO11-56 - 40 - 3
DSVP JO11-21 - 7
DVC JO11-13 - 53 - 6
Haagse Hout JO11-16 - 1
Meerburg JO11-49 - 46 - 4
Nootdorp JO11-32 - 8 -
Oosterheem JO11-23 - 7
SEV JO11-17 - 22 - 2
Vredenburch JO11-2 -
Wilhelmus JO11-56 - 3