Concordia JO10-3

1e in poule Groep 5 20
1e in poule Groep 3 23
1e in poule Groep 3 12
4e in poule Groep 3 1/8 finales
3e in poule Groep 3 1/4 finales
1e in poule Groep 3 1/2 Finale
Bekijk spelers

Uitslag

Woensdag 17 april
5
Concordia JO10-3
2
Kamerik JO10-1
7
VVSB JO10-3
6
HVV JO10-4

Wedstrijdschema

Wilhelmus JO10-5
JO10-3
Uit
11-05-2019 11:15
Nr. 13357818CO
Sportpark: Groene Zoom 2, 2491 EH 'S-GRAVENHAGE
JO10-3
REMO JO10-2
Thuis
18-05-2019 09:45
Nr. 13357814CO
Laakkwartier JO10-2
JO10-3
Uit
25-05-2019 11:50
Nr. 13357840CO
Sportpark: Jan van Beersstraat 69, 2523 JS 'S-GRAVENHAGE
Scheveningen JO10-3
JO10-3
Uit
01-06-2019 09:30
Nr. 13357868CO
Sportpark: Laan van Poot 38 C, 2566 EC 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "4e klasse 01".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO10-3330024909
2.SV Leidschenveen JO10-63201231406
3.RKDEO JO10-73102131403
4.Nootdorp JO10-5300383100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO10-3110012303
2.RKDEO JO10-9100131200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO10-311005403
2.RKDEO JO10-610014500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alexandria'66 JO10-4110015803
2.Zoetermeer, fc JO10-311008503
3.HVV JO10-411005203
4.Concordia JO10-311003003
5.Kamerik JO10-111003003
6.RCL JO10-411005303
7.VVSB JO10-311004303
8.Excelsior M. JO10-300000000
9.Laakkwartier JO10-310013400
10.Blauw-Zwart JO10-210013500
11.Moerkapelle JO10-110015800
12.HVV Hercules Den Haag JO10-210012500
13.Dilettant JO10-110010300
14.RKDEO JO10-510010300
15.CVV Zwervers JO10-2100181500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kamerik JO10-1110011403
2.HVV JO10-411009503
3.Concordia JO10-311005303
4.VVSB JO10-311004303
5.RCL JO10-410013400
6.Zoetermeer, fc JO10-310013500
7.Excelsior M. JO10-310015900
8.Alexandria'66 JO10-4100141100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO10-311005203
2.VVSB JO10-311007603
3.HVV JO10-410016700
4.Kamerik JO10-110012500

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "4e klasse 01".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 5 20".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 23".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse 01".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 12".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse 05".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 1/8 finales".

AleConExcHVVKamRCLVVSZoe
Alexandria'66 JO10-4
Concordia JO10-3
Excelsior M. JO10-3
HVV JO10-49 - 5
Kamerik JO10-111 - 4
RCL JO10-43 - 4
VVSB JO10-3
Zoetermeer, fc JO10-33 - 5
ConHVVKamVVS
Concordia JO10-35 - 2
HVV JO10-4
Kamerik JO10-1
VVSB JO10-37 - 6