Jongens Onder 12-2
2e in poule 3e klasse (4e fase) 14
4e in poule 3e klasse (3e fase) 06
5e in poule 2e klasse (2e fase) 03
5e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 23 maart
0
DHL JO12-1
16
SV Leidschenveen JO12-3
Donderdag 21 maart
2
BMT JO12-3
9
SV Leidschenveen JO12-3
Zaterdag 16 maart
1
Nootdorp JO12-1
0
Concordia JO12-2
10
Wippolder JO12-2
0
BMT JO12-3
3
SV Leidschenveen JO12-3
0
RKDEO JO12-2
2
DHL JO12-1
9
Wilhelmus JO12-2
Wedstrijdschema
JO12-2
Berkel JO12-4JM
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld 10A
Nr. 137897CO
S.V. Den Hoorn JO12-6
JO12-2
Uit
13-04-2024
12:30
veld 5 A
Nr. 137606CO
Sportpark Den Hoorn
JO12-2
SEP JO12-2
Thuis
20-04-2024
09:20
Veld 5A
Nr. 138555CO
Wippolder JO12-2
JO12-2
Uit
11-05-2024
09:00
veld 2 B
Nr. 137605CO
Sportpark Pauwmolen
JO12-2
FC Zoetermeer JO12-3
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld 5A
Nr. 137247CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Berkel JO12-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Concordia JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | S.V. Den Hoorn JO12-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | SEP JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Wippolder JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | FC Zoetermeer JO12-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SV Leidschenveen JO12-3 | 7 | 6 | 0 | 1 | 46 | 9 | 0 | 18 |
2. | Nootdorp JO12-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 51 | 16 | 0 | 16 |
3. | Wilhelmus JO12-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 25 | 14 | 0 | 12 |
4. | Concordia JO12-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 16 | 10 | 0 | 9 |
5. | RKDEO JO12-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 23 | 28 | 0 | 9 |
6. | Wippolder JO12-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 18 | 16 | 0 | 7 |
7. | BMT JO12-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 | 37 | 0 | 6 |
8. | DHL JO12-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 63 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SV Leidschenveen JO12-2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 40 | 16 | 0 | 19 |
2. | Graaf W II VAC JO12-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 38 | 17 | 0 | 16 |
3. | Forum Sport JO12-3 | 6 | 4 | 0 | 2 | 23 | 14 | 0 | 12 |
4. | Vredenburch JO12-3 | 7 | 3 | 3 | 1 | 24 | 14 | 0 | 12 |
5. | Concordia JO12-2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 15 | 24 | 0 | 5 |
6. | Nootdorp JO12-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 18 | 30 | 0 | 4 |
7. | SVC'08 JO12-2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 13 | 34 | 0 | 4 |
8. | RKDEO JO12-2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 14 | 36 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Semper Altius JO12-2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 20 | 7 | 0 | 9 |
2. | RVC Celeritas JO12-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 23 | 12 | 0 | 9 |
3. | Vredenburch JO12-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 16 | 25 | 0 | 6 |
4. | Duindorp sv JO12-1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 0 | 3 |
5. | Concordia JO12-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 12 | 18 | 0 | 3 |
6. | RKDEO JO12-2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 9 | 0 | 0 |
Spelers (10)
Michael Burtsev
Metikel Tesfagaber
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
BMT | Con | DHL | Noo | RKD | SVL | Wil | Wip | |
BMT JO12-3 | 4 - 1 | 3 - 2 | 2 - 9 | 0 - 4 | ||||
Concordia JO12-2 | 3 - 0 | 7 - 0 | 3 - 2 | |||||
DHL JO12-1 | 1 - 17 | 0 - 16 | 2 - 9 | |||||
Nootdorp JO12-1 | 8 - 0 | 1 - 0 | 2 - 7 | |||||
RKDEO JO12-2 | 4 - 2 | 10 - 1 | 2 - 15 | 4 - 1 | ||||
SV Leidschenveen JO12-3 | 3 - 0 | 5 - 2 | 4 - 0 | |||||
Wilhelmus JO12-2 | 3 - 5 | 3 - 1 | 4 - 1 | |||||
Wippolder JO12-2 | 10 - 0 | 3 - 1 | 3 - 3 |
Con | For | Gra | Noo | RKD | SVL | SVC | Vre | |
Concordia JO12-2 | 1 - 4 | 2 - 2 | 8 - 0 | 1 - 1 | ||||
Forum Sport JO12-3 | 2 - 6 | 6 - 0 | ||||||
Graaf W II VAC JO12-1 | 8 - 0 | 8 - 4 | 5 - 1 | |||||
Nootdorp JO12-1 | 6 - 5 | 2 - 6 | 2 - 4 | |||||
RKDEO JO12-2 | 4 - 2 | 2 - 5 | 1 - 1 | |||||
SV Leidschenveen JO12-2 | 5 - 1 | 5 - 3 | 5 - 3 | 11 - 2 | ||||
SVC'08 JO12-2 | 0 - 5 | 5 - 2 | 3 - 6 | 3 - 7 | ||||
Vredenburch JO12-3 | 2 - 3 | 3 - 3 | 5 - 0 | 2 - 2 |
Con | Dui | RKD | RVC | Sem | VEL | Vre | |
Concordia JO12-2 | 1 - 3 | 4 - 3 | |||||
Duindorp sv JO12-1 | 0 - 5 | ||||||
RKDEO JO12-2 | 3 - 4 | ||||||
RVC Celeritas JO12-1 | 5 - 0 | 2 - 4 | 8 - 4 | ||||
Semper Altius JO12-2 | 6 - 3 | ||||||
VELO JO12-3 | 5 - 0 | 9 - 0 | |||||
Vredenburch JO12-3 | 6 - 4 | 2 - 10 |