Jongens Onder 14-4
10e in poule 4e klasse (3e fase) 06
7e in poule 4e klasse (2e fase) 07
2e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 09
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 23 maart
3
HVV JO14-5
4
SEP JO14-2
Zaterdag 16 maart
7
Vredenburch JO14-3
3
Nootdorp JO14-4
4
HMSH JO14-3
1
FC 's-Gravenzande JO14-4
5
HVC'10 JO14-2
3
Concordia JO14-4
0
SEP JO14-2
5
VELO JO14-4
2
HVV JO14-5
3
KMD JO14-2
Wedstrijdschema
FC 's-Gravenzande JO14-4
JO14-4
Uit
06-04-2024
08:30
veld 2
Nr. 106924CO
Juliana Sportpark
JO14-4
SEP JO14-2
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld 8
Nr. 106932CO
JO14-4
KMD JO14-2
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld 10
Nr. 106931CO
JO14-4
Nootdorp JO14-4
Thuis
11-05-2024
09:55
Veld 8
Nr. 106929CO
Semper Altius JO14-2
JO14-4
Uit
25-05-2024
11:15
veld 3
Nr. 106936CO
Sportpark Hoekpolder
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Vredenburch JO14-3 | 6 | 5 | 1 | 0 | 27 | 10 | 0 | 16 |
2. | VELO JO14-4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 27 | 2 | 0 | 13 |
3. | Wilhelmus JO14-6 | 5 | 4 | 0 | 1 | 20 | 10 | 0 | 12 |
4. | HVC'10 JO14-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 21 | 24 | 0 | 10 |
5. | HMSH JO14-3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 16 | 0 | 9 |
6. | SEP JO14-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 14 | 0 | 9 |
7. | KMD JO14-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 19 | 19 | 0 | 7 |
8. | FC 's-Gravenzande JO14-4 | 6 | 2 | 1 | 3 | 18 | 21 | 0 | 7 |
9. | Semper Altius JO14-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 15 | 5 | 0 | 6 |
10. | Concordia JO14-4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 14 | 19 | 0 | 6 |
11. | HVV JO14-5 | 7 | 1 | 0 | 6 | 24 | 35 | 0 | 3 |
12. | Nootdorp JO14-4 | 6 | 0 | 1 | 5 | 8 | 42 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Groeneweg JO14-4 | 7 | 5 | 2 | 0 | 25 | 13 | 0 | 17 |
2. | Graaf W II VAC JO14-4 | 7 | 4 | 2 | 1 | 27 | 15 | 0 | 14 |
3. | RKDEO JO14-4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 25 | 16 | 0 | 10 |
4. | DWO JO14-3 | 7 | 2 | 3 | 2 | 19 | 22 | 0 | 9 |
5. | FC Zoetermeer JO14-4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 17 | 9 | 0 | 7 |
6. | SV Leidschenveen JO14-3 | 6 | 1 | 3 | 2 | 16 | 15 | 0 | 6 |
7. | Concordia JO14-4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 14 | 31 | 0 | 4 |
8. | Nootdorp JO14-4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 8 | 30 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | RKDEO JO14-4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 26 | 10 | 0 | 12 |
2. | Concordia JO14-4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 25 | 13 | 0 | 12 |
3. | DWO JO14-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 18 | 17 | 0 | 9 |
4. | Wilhelmus JO14-6 | 5 | 2 | 1 | 2 | 14 | 13 | 0 | 7 |
5. | SV Leidschenveen JO14-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 11 | 23 | 0 | 3 |
6. | Nootdorp JO14-4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 9 | 27 | 0 | 1 |
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Con | FC' | HMS | HVC | HVV | KMD | Noo | SEP | Sem | VEL | Vre | Wil | |
Concordia JO14-4 | 3 - 1 | 6 - 1 | 0 - 4 | |||||||||
FC 's-Gravenzande JO14-4 | 1 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | |||||||||
HMSH JO14-3 | 4 - 1 | 3 - 2 | 1 - 0 | |||||||||
HVC'10 JO14-2 | 5 - 3 | 7 - 3 | 4 - 0 | |||||||||
HVV JO14-5 | 5 - 11 | 10 - 4 | 2 - 3 | 3 - 4 | ||||||||
KMD JO14-2 | 7 - 0 | 1 - 7 | 3 - 4 | |||||||||
Nootdorp JO14-4 | 2 - 2 | 0 - 9 | 1 - 9 | |||||||||
SEP JO14-2 | 5 - 1 | 0 - 5 | ||||||||||
Semper Altius JO14-2 | 4 - 1 | 10 - 1 | 1 - 3 | |||||||||
VELO JO14-4 | 5 - 0 | 1 - 1 | ||||||||||
Vredenburch JO14-3 | 8 - 2 | 4 - 3 | 7 - 3 | |||||||||
Wilhelmus JO14-6 | 3 - 2 | 3 - 1 |
Con | DWO | FCZ | Gra | Gro | Noo | RKD | SVL | |
Concordia JO14-4 | 0 - 8 | 0 - 5 | 8 - 1 | 1 - 6 | ||||
DWO JO14-3 | 3 - 0 | 3 - 2 | 4 - 4 | 2 - 2 | ||||
FC Zoetermeer JO14-4 | 5 - 2 | |||||||
Graaf W II VAC JO14-4 | 4 - 4 | 4 - 1 | 3 - 1 | |||||
Groeneweg JO14-4 | 1 - 1 | 5 - 3 | 2 - 1 | |||||
Nootdorp JO14-4 | 2 - 2 | 2 - 7 | 2 - 5 | 1 - 8 | ||||
RKDEO JO14-4 | 4 - 1 | 8 - 4 | 0 - 4 | 2 - 3 | ||||
SV Leidschenveen JO14-3 | 2 - 2 | 3 - 3 |
Con | DWO | Noo | RKD | SVL | Wil | |
Concordia JO14-4 | 7 - 4 | 7 - 0 | 6 - 0 | |||
DWO JO14-3 | 0 - 7 | 6 - 0 | ||||
Nootdorp JO14-4 | 2 - 5 | 2 - 2 | ||||
RKDEO JO14-4 | 3 - 4 | 8 - 3 | 2 - 0 | |||
SV Leidschenveen JO14-3 | 1 - 3 | 5 - 2 | 3 - 6 | |||
Wilhelmus JO14-6 | 6 - 1 | 6 - 2 |