Meisjes Onder 20-1
7e in poule Hoofdklasse (3e fase) C
1e in poule 1e klasse (2e fase) 01
6e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) D
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
4
Montfoort S.V.'19 MO20-1
1
VDL MO20-1
4
RCL MO20-1
2
DSO MO20-1
2
Quick MO20-1
2
FC Skillz MO20-1
2
Concordia MO20-1
3
Blijdorp MO20-1
Zaterdag 16 maart
3
DSO MO20-1
1
FC Skillz MO20-1
1
VDL MO20-1
8
Quick MO20-1
0
Concordia MO20-1
2
RCL MO20-1
4
Blijdorp MO20-1
3
Montfoort S.V.'19 MO20-1
Wedstrijdschema
VDL MO20-1
MO20-1
Uit
06-04-2024
14:55
veld 2
Nr. 104444CO
Sportpark VDL
RCL MO20-1
MO20-1
Uit
13-04-2024
11:00
veld 4
Nr. 104451CO
Sportpark De Bloemerd
MO20-1
Montfoort S.V.'19 MO20-1
Thuis
20-04-2024
14:55
Veld 10
Nr. 104466CO
MO20-1
Quick MO20-1
Thuis
11-05-2024
16:40
Veld 10
Nr. 104465CO
MO20-1
DSO MO20-1
Thuis
25-05-2024
13:10
Veld 9
Nr. 104460CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Montfoort S.V.'19 MO20-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 21 | 8 | 0 | 15 |
2. | FC Skillz MO20-1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 20 | 9 | 0 | 14 |
3. | RCL MO20-1 | 8 | 4 | 1 | 3 | 14 | 10 | 0 | 13 |
4. | Blijdorp MO20-1 | 8 | 4 | 1 | 3 | 22 | 30 | 0 | 13 |
5. | DSO MO20-1 | 8 | 3 | 2 | 3 | 19 | 18 | 0 | 11 |
6. | Quick MO20-1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 21 | 20 | 0 | 10 |
7. | Concordia MO20-1 | 9 | 2 | 0 | 7 | 10 | 19 | 0 | 6 |
8. | VDL MO20-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 21 | 1 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Concordia MO20-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 36 | 7 | 0 | 21 |
2. | Graaf W II VAC MO20-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 26 | 8 | 0 | 16 |
3. | Quick Boys MO20-1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 24 | 18 | 0 | 14 |
4. | RKAVV MO20-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 19 | 21 | 0 | 9 |
5. | FC Oegstgeest MO20-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 17 | 0 | 8 |
6. | SJC MO20-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 22 | 0 | 7 |
7. | Rijnvogels, fc MO20-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 | 22 | 0 | 4 |
8. | Voorschoten`97 MO20-1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 12 | 27 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Sportclub Excelsior MO20-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 29 | 2 | 0 | 15 |
2. | SVO RVVH/Sparta RV&AV MO20-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 17 | 6 | 0 | 13 |
3. | Barendrecht MO20-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 15 | 0 | 9 |
4. | Quick MO20-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 11 | 0 | 7 |
5. | FC Skillz MO20-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 15 | 0 | 6 |
6. | Concordia MO20-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 14 | 0 | 0 |
7. | vv Smitshoek MO20-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 28 | 3 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (17)
Sandjana Goerdien
Zoë Koppendraaier
Alexa Tromp
Nynke Wijnhoud
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Bli | Con | DSO | FCS | Mon | Qui | RCL | VDL | |
Blijdorp MO20-1 | 3 - 2 | 4 - 3 | 5 - 2 | |||||
Concordia MO20-1 | 2 - 3 | 0 - 4 | 0 - 2 | 3 - 1 | ||||
DSO MO20-1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | ||||
FC Skillz MO20-1 | 7 - 2 | 1 - 0 | 4 - 1 | |||||
Montfoort S.V.'19 MO20-1 | 2 - 0 | 6 - 2 | 3 - 0 | 4 - 1 | ||||
Quick MO20-1 | 8 - 3 | 0 - 2 | 1 - 5 | 2 - 2 | 1 - 0 | |||
RCL MO20-1 | 4 - 0 | 4 - 2 | 1 - 1 | 1 - 3 | 0 - 2 | |||
VDL MO20-1 | 1 - 1 | 1 - 8 |
Con | FCO | Gra | Qui | RKA | Rij | SJC | Voo | |
Concordia MO20-1 | 4 - 1 | 4 - 3 | 8 - 0 | |||||
FC Oegstgeest MO20-1 | 0 - 6 | 3 - 1 | 3 - 2 | |||||
Graaf W II VAC MO20-1 | 2 - 2 | 6 - 0 | 4 - 0 | |||||
Quick Boys MO20-1 | 1 - 6 | 3 - 0 | 6 - 4 | 3 - 1 | ||||
RKAVV MO20-1 | 2 - 3 | 1 - 3 | 1 - 5 | 5 - 4 | ||||
Rijnvogels, fc MO20-1 | 0 - 3 | 0 - 0 | 1 - 5 | 1 - 2 | ||||
SJC MO20-1 | 1 - 1 | 2 - 4 | 3 - 1 | |||||
Voorschoten`97 MO20-1 | 0 - 8 | 1 - 2 | 4 - 4 | 0 - 2 |
Bar | Con | DSV | FCS | Qui | SVO | Spo | vvS | |
Barendrecht MO20-1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 4 - 1 | |||||
Concordia MO20-1 | 3 - 2 | 0 - 4 | 0 - 3 | |||||
DSVP MO20-1 | 1 - 1 | |||||||
FC Skillz MO20-1 | 4 - 5 | 0 - 7 | ||||||
Quick MO20-1 | 3 - 1 | 2 - 2 | 3 - 4 | |||||
SVO RVVH/Sparta RV&AV MO20-1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 2 | |||||
Sportclub Excelsior MO20-1 | 4 - 0 | 3 - 2 | 12 - 0 | |||||
vv Smitshoek MO20-1 | 0 - 2 | 1 - 7 |