Concordia 2 (za)

1e in poule 6e klasse 04
1e in poule Groep 5 50
1e in poule Groep 5 04
1e in poule Groep 5 06
1e in poule Groep 4 12
1e in poule Groep 4 01
1e in poule Groep 4 3
1e in poule Groep 4 1/8 finales Groep 4
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 28 maart
Sporting Leiden 4
Ariston'80 8
Oosterheem 5
DSO 11
SVC'08 7
Forum Sport 6
VUC 1
SEV 5
Wilhelmus 1
Nootdorp 4
HPSV 3
Concordia 2
Zaterdag 4 april
SEV 5
Wilhelmus 1
DSO 11
SVC'08 7
Forum Sport 6
Oosterheem 5
Nootdorp 4
VUC 1
Ariston'80 8
HPSV 3
Concordia 2
Sporting Leiden 4

Wedstrijdschema

Za 2
Ariston'80 8
Thuis
18-04-2020 17:30
Veld 8
Nr. 14003339CO
AFGELAST, , Afgelast door bond
Oosterheem 5
Za 2
Uit
09-05-2020 13:00
Nr. 13999624CO
AFGELAST, , Afgelast door bond
Za 2
VUC 1
Thuis
16-05-2020 17:30
Veld 8
Nr. 14003342CO
Forum Sport 6
Za 2
Uit
23-05-2020 13:00
Nr. 14486985CO
Sportpark: Prins Bernhardlaan 242, 2273 BP VOORBURG
Za 2
HPSV 3
Thuis
06-06-2020 17:30
Veld 8
Nr. 14136785CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia 2139315627030
2.Wilhelmus 1149142515028
3.SEV 5159153938028
4.VUC 1129034526027
5.SVC'08 7156453339022
6.HPSV 3125253036017
7.Oosterheem 5155283947017
8.Ariston'80 8145183341016
9.Forum Sport 6134363731015
10.Nootdorp 4113442626013
11.DSO 111532103956011
12.Sporting Leiden 4132110244407
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia 2220013106
2.VCS 421015603
3.Vitesse Delft 5200231400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia 211007403
2.Ariston'80 710014700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia 211008303
2.Quintus 510013800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia 211006203
2.Ariston'80 1410012600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia 211004303
2.TOGB 410013400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia 211003103
2.MVV '27 1010011300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia 200000000
2.DSO 200000000
3.Duindorp sv 100000000
4.FC Lisse 900000000
5.Lugdunum 300000000
6.Moerkapelle 500000000
7.Nieuwkoop 100000000
8.OVV 400000000
9.Rijnstreek 300000000
10.SJZ 500000000
11.Taurus 400000000
12.TransvaliaZW 100000000
13.VFC 700000000
14.VUC 100000000
15.Zwarte Pijl 100000000

Spelers (17)

Trainingen

do
20:00
-
21:30
(ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

AriConDSOForHPSNooOosSEVSpoSVCVUCWil
Ariston'80 84 - 63 - 13 - 1 - 2 - 3 - 0 - 24 - 20 - 44 - 0
Concordia 26 - 00 - 1 - 5 - 53 - 3 - 6 - 0 -
DSO 111 - 62 - 210 - 12 - 23 - 51 - 43 - 4 -
Forum Sport 64 - 1 - 9 - 1 - - 9 - 32 - 31 - 41 - 4
HPSV 36 - 1 - 6 - 12 - 21 - 0 - 6 - 1 - - 1 - 2
Nootdorp 43 - 34 - 4 - - 4 - 3 - 0 - 2 - 0 - 1
Oosterheem 52 - 1 - 5 - 33 - 03 - 62 - 31 - 40 - 33 - 4
SEV 5 - 2 - 53 - 1 - 2 - 13 - 24 - 24 - 02 - 1 -
Sporting Leiden 4 - 1 - 42 - 4 - 1 - 41 - 53 - 32 - 5 -
SVC'08 71 - 61 - 27 - 4 - 2 - 23 - 32 - 23 - 01 - 0
VUC 16 - 14 - 72 - 43 - 27 - 1 - 3 - 22 - 1
Wilhelmus 11 - 23 - 20 - 04 - 0 - 2 - 01 - 01 - 05 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 5 50".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 5 04".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 5 06".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 12".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 01".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 3".

DSODuiFCLLugMoeNieOVVRijSJZTauTraVFCVUCZwa
DSO 2 -
Duindorp sv 1
FC Lisse 9
Lugdunum 3 -
Moerkapelle 5 -
Nieuwkoop 1 -
OVV 4
Rijnstreek 3 -
SJZ 5
Taurus 4
TransvaliaZW 1
VFC 7 -
VUC 1 -
Zwarte Pijl 1