Donderdag 18 april
SVC'08 4
4e
Uit
18-04-2024
20:00
veld 4
Nr. 43596CO
Scheidsrechters: Taal, Nico (Scheidsrechter), Sportpark Oostersportpark Wassenaar
Zaterdag 20 april
1e
Wilhelmus 1
Thuis
20-04-2024
15:30
Veld 9
Nr. 54562CO
Scheidsrechters: Hamer, Harry (Scheidsrechter)
2e
DHL 2
Thuis
20-04-2024
15:15
Veld 8
Nr. 25568CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter)
Ariston'80 6
5e
Uit
20-04-2024
12:00
veld 2
Nr. 22171CO
Sportpark TU - Delft
4e
VCS 5
Thuis
20-04-2024
17:15
Veld 8
Nr. 91559CO
Verburch 4
3e
Uit
20-04-2024
12:00
veld 2
Nr. 38089CO
Sportpark Verburch
TOGB O23-4
O23-1
Uit
20-04-2024
13:45
veld 3-TOGB
Nr. 125328CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, (Scheidsrechter), Sportpark Het Hoge Land
Wilhelmus O23-7
O23-2
Uit
20-04-2024
11:30
veld 5
Nr. 119538CO
Sportpark Westvliet
JO19-1
LYRA JO19-1
Thuis
20-04-2024
13:10
Veld 9
Nr. 115331CO
Scheidsrechters: Mudde, Quinten (Scheidsrechter)
Bergambacht JO19-1
JO19-2
Uit
20-04-2024
15:00
veld 3
Nr. 104548CO
Scheidsrechters: Robbemont, Job (Assistent-scheidsrechter), Sportpark Hofkamp
JO19-3
HVV JO19-3
Thuis
20-04-2024
16:50
Veld 10
Nr. 97516CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter)
S.V. Den Hoorn JO19-4
JO19-4
Uit
20-04-2024
16:00
veld 1
Nr. 127157CO
Sportpark Den Hoorn
MO20-1
Montfoort S.V.'19 MO20-1
Thuis
20-04-2024
11:30
Veld 10
Nr. 104466CO
MO20-2
VELO MO20-1
Thuis
20-04-2024
13:10
Veld 8
Nr. 128860CO
JO17-1
Meerburg JO17-1
Thuis
20-04-2024
11:30
Veld 9
Nr. 123708CO
Scheidsrechters: Heer, Martijn de (Scheidsrechter)
JO17-2
FC Oegstgeest JO17-2
Thuis
20-04-2024
11:45
Veld 2 DVC
Nr. 108177CO
RCL JO17-3
JO17-3
Uit
20-04-2024
13:45
veld 6
Nr. 125941CO
Scheidsrechters: Mulder, Marco (Scheidsrechter), Sportpark De Bloemerd
VOC 2 (zat) MO17-1
MO17-1
Uit
20-04-2024
17:30
veld 4
Nr. 109412CO
Sportpark VOC
Quick MO17-2
MO17-2
Uit
20-04-2024
13:15
veld 3
Nr. 128821CO
Sportpark Nieuw Hanenburg
Quick JO16-2
JO16-1
Uit
20-04-2024
14:00
veld 2
Nr. 95302CO
Sportpark Nieuw Hanenburg
JO16-3
Maasdijk JO16-1
Thuis
20-04-2024
13:25
Veld 10
Nr. 98029CO
VELO JO15-1
JO15-1
Uit
20-04-2024
14:45
veld 5
Nr. 116404CO
Scheidsrechters: Baekers, Tom (Scheidsrechter), Sportpark VELO
Blijdorp JO15-1
JO15-2
Uit
20-04-2024
08:30
veld 2-hoofdveld
Nr. 105238CO
Sportcomplex Noorderbocht
JO15-3
FC Zoetermeer JO15-3
Thuis
20-04-2024
10:10
Veld 2 DVC
Nr. 106618CO
Neptunus-Schiebroek JO15-2
JO15-4
Uit
20-04-2024
10:15
veld 2
Nr. 98375CO
Scheidsrechters: Lamoré, Mads (Scheidsrechter), Sportpark Neptunus-Schiebroek
Wippolder MO15-1
MO15-1
Uit
20-04-2024
13:00
veld 3
Nr. 118501CO
Scheidsrechters: Jong, Marko de (Scheidsrechter), Sportpark Pauwmolen
MO15-2
Maasdijk MO15-1
Thuis
20-04-2024
15:10
Veld 10
Nr. 108569CO
JO14-1
HMSH JO14-1
Thuis
20-04-2024
09:55
Veld 9
Nr. 104130CO
Scheidsrechters: Ince, Huseyin (Assistent-scheidsrechter)
JO14-2
Wilhelmus JO14-4
Thuis
20-04-2024
09:55
Veld 8
Nr. 126594CO
St.Hooger JO14-2
JO14-3
Uit
20-04-2024
08:30
veld 3
Nr. 107430CO
Sportcomplex Melanchthon Park
JO14-4
KMD JO14-2
Thuis
20-04-2024
11:30
Veld 8
Nr. 106931CO
TOGB JO13-1
JO13-1
Uit
20-04-2024
08:30
veld 1-TOGB
Nr. 127190CO
Sportpark Het Hoge Land
WIK JO13-1
JO13-2
Uit
20-04-2024
09:00
veld 3-WIK / HDV
Nr. 117910CO
Sportpark Zuiderpark WIK
JO13-3
RKDEO JO13-3
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld 9
Nr. 120850CO
JO13-4
Berkel JO13-4
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld 8
Nr. 108877CO
JO12-1
Wippolder JO12-1JM
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld 10A
Nr. 137073CO
JO12-2
SEP JO12-2
Thuis
20-04-2024
10:00
Veld 10A
Nr. 138555CO
JO12-3
Wippolder JO12-3
Thuis
20-04-2024
10:00
Veld 10B
Nr. 137615CO
DHL JO12-1
JO12-4
Uit
20-04-2024
08:30
veld 3 A
Nr. 137609CO
Sportpark DHL
RKDEO JO11-2
JO11-1
Uit
20-04-2024
08:30
veld 3 A
Nr. 133558CO
Sportpark Centrum
Berkel JO11-2
JO11-2
Uit
20-04-2024
08:30
veld 5-Berkel A - 5
Nr. 133563CO
Scheidsrechters: Akca, Arda (Scheidsrechter), Sportpark Het Hoge Land
DHC JO11-1
JO11-3
Uit
20-04-2024
09:00
veld 2 B
Nr. 133566CO
Sportpark DHC Brasserskade
JO11-4
Berkel JO11-9
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld 10B
Nr. 133898CO
JO11-5
RKDEO JO11-4
Thuis
20-04-2024
12:15
Veld 5A
Nr. 132776CO
JO10-1
Vredenburch JO10-1
Thuis
20-04-2024
11:00
Veld 5A1
Nr. 135225CO
RKDEO JO10-2
JO10-2
Uit
20-04-2024
09:45
veld 5 B1
Nr. 135073CO
Sportpark Centrum
JO10-3
Stompwijk'92 JO10-1
Thuis
20-04-2024
09:35
Veld 5A2
Nr. 136239CO
SVC'08 JO10-4
JO10-4
Uit
20-04-2024
08:30
veld 4 A1
Nr. 135077CO
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
S.V. Den Hoorn JO10-8
JO10-5
Uit
20-04-2024
12:15
veld 6 A1
Nr. 135080CO
Sportpark Den Hoorn
TAC'90 JO10-2
JO10-6
Uit
20-04-2024
10:00
veld 2 B1
Nr. 136176CO
Sportpark De Verlichting
JO9-1
Nootdorp JO9-3
Thuis
20-04-2024
09:35
Veld 5A1
Nr. 144593CO
JO9-2
SV Leidschenveen JO9-3
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld 5A2
Nr. 143202CO
HMSH JO9-2
JO9-3
Uit
20-04-2024
08:30
veld 2 A2
Nr. 144266CO
Sportpark HMSH
Forum Sport JO9-6
JO9-4
Uit
20-04-2024
09:30
veld 2 B2
Nr. 144269CO
Sportpark 't Loo
SEP JO9-3
JO9-5
Uit
20-04-2024
11:00
veld 5-Vitesse D/SEP A1
Nr. 143897CO
Sportpark Tanthof Zuid
JO8-1
Wippolder JO8-2
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld 5A1
Nr. 138756CO
RKAVV JO8-5
JO8-2
Uit
20-04-2024
09:00
veld 9-RKAVV A1
Nr. 139761CO
Sportpark Kastelenring
Berkel JO8-6
JO8-3
Uit
20-04-2024
11:15
veld 4-Berkel B1 - 4
Nr. 139764CO
Sportpark Het Hoge Land
TOGB JO7-5
JO7-1
Uit
20-04-2024
08:30
veld 2 A1b
Nr. 142576CO
Sportpark FC Zoetermeer
JO7-1
Maense, FC JO7-1
Thuis
20-04-2024
08:50
Nr. 142833CO
FC Zoetermeer JO7-4
JO7-1
Uit
20-04-2024
09:10
veld 2 A1b
Nr. 142581CO
Sportpark FC Zoetermeer
JG1
Smitshoek JG1
Thuis
20-04-2024
14:00
Veld 5A
Nr. 127625CO
Zondag 21 april
Sporting '70 2
2e zo
Uit
21-04-2024
11:15
veld 1-Sporting'70
Nr. 10694CO
Scheidsrechters: Pourkhomami, Iman (Scheidsrechter), Sportpark Voordorp