Concordia 2

Reserve 1e klasse B

3e in poule 2e klasse G
6e in poule 2e klasse G (periode 1)
2e in poule 2e klasse G (periode 2)
2e in poule 1e klasse/2e klasse Finale
6e in poule 1e klasse/2e klasse 3e ronde
10e in poule 1e klasse/2e klasse 2e ronde
3e in poule Mannen beker reserve poulefase Groep 1 12
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 15 juni
0
RVVH 3
1
ESTO 2
0
Schipluiden 2
6
UVS 2
2
Alexandria'66 2
4
Concordia 2
1
MVV '27 3
1 (3
Wilhelmus 2
Zaterdag 8 juni
0
Zuidland 2
1
ESTO 2
1
DSO 2
2
MVV '27 3
2
Wilhelmus 2
0
VFC 2
4
Wippolder 2
7
Alexandria'66 2
1
Koudekerk 2
2
RVVH 3
5
UVS 2
1
Duindorp sv 2
1
HVC'10 2
1 (3
Schipluiden 2
2
Concordia 2
2 (5
Olympia 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oliveo 31815218614047
2.Wippolder 21813236823041
3.Concordia 2189545125032
4.DHC 2188555245029
5.DSVP 2187564531026
6.DHL 21862103451020
7.SEP 21853102746018
8.DWO 21752102765314
9.Vitesse Delft 21842123161311
10.Full Speed 2171412248434
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wippolder 29810428025
2.Oliveo 39720398023
3.DSVP 294412211016
4.DHL 295131720016
5.DHC 293422620013
6.Concordia 292432014010
7.DWO 293151534010
8.SEP 29126132605
9.Full Speed 29126134105
10.Vitesse Delft 29018103501
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oliveo 39801476024
2.Concordia 297113111022
3.Wippolder 295132615016
4.DHC 295132625016
5.SEP 294141420013
6.DSVP 293152320010
7.Vitesse Delft 294142126310
8.DWO 28215123134
9.DHL 29117173104
10.Full Speed 2802611433-1
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.UVS 211006003
2.Concordia 211004203
3.ESTO 211001003
4.Wilhelmus 211001103
5.MVV '27 310011100
6.RVVH 310010100
7.Alexandria'66 210012400
8.Schipluiden 210010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.UVS 211005103
2.Alexandria'66 211007403
3.Wilhelmus 211002003
4.RVVH 311002103
5.ESTO 211001003
6.Concordia 211002203
7.Schipluiden 211001103
8.MVV '27 311001103
9.Olympia 210012200
10.HVC'10 210011100
11.DSO 210011100
12.Koudekerk 210011200
13.Zuidland 210010100
14.VFC 210010200
15.Wippolder 210014700
16.Duindorp sv 210011500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zuidland 211006103
2.Koudekerk 211006203
3.MVV '27 311004003
4.HVC'10 211004103
5.VFC 211003103
6.Alexandria'66 211002003
7.DSO 211002003
8.UVS 211002003
9.Wippolder 211002003
10.Concordia 211002103
11.Duindorp sv 211002103
12.Olympia 211002103
13.Schipluiden 211002203
14.RVVH 311002203
15.ESTO 211000003
16.Noordwijk 300000000
17.Wilhelmus 200000000
18.Scheveningen 310012200
19.Jonge Spartaan, de 210012200
20.DONK 210010000
21.DVV '09 210011200
22.Excelsior'20 210011200
23.Sportclub Monster 310011200
24.SVS 210011300
25.DHC 210010200
26.FC Oegstgeest 210010200
27.RCL 210010200
28.Zwaluwen 310010200
29.KMD 210011400
30.IJFC 410012600
31.CKC 210010400
32.vv Smitshoek 310011600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Duindorp sv 2320110506
2.Valken'68 2320111706
3.Concordia 232015506
4.VUC 2300331200

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (13)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
(ABCD)
do
20:00
-
21:30
(CD)
Volledig schema

Team resultaten

ConDHCDHLDSVDWOFulOliSEPVitWipdvv
Concordia 23 - 33 - 24 - 02 - 23 - 10 - 32 - 03 - 12 - 3
DHC 20 - 44 - 23 - 24 - 04 - 42 - 31 - 16 - 31 - 37 - 0
DHL 22 - 12 - 23 - 24 - 24 - 11 - 62 - 14 - 60 - 3
DSVP 21 - 11 - 12 - 02 - 19 - 10 - 31 - 11 - 31 - 1
DWO 21 - 12 - 33 - 11 - 6 - 0 - 74 - 34 - 21 - 104 - 2
Full Speed 21 - 82 - 72 - 22 - 60 - 11 - 72 - 51 - 10 - 96 - 0
Oliveo 32 - 04 - 17 - 11 - 110 - 19 - 15 - 05 - 01 - 2
SEP 20 - 80 - 12 - 00 - 52 - 13 - 31 - 52 - 42 - 0
Vitesse Delft 20 - 04 - 81 - 21 - 41 - 31 - 20 - 60 - 42 - 0
Wippolder 23 - 65 - 13 - 24 - 17 - 05 - 02 - 22 - 06 - 1
dvv Delft 20 - 93 - 3
AleConESTMVVRVVSchUVSWil
Alexandria'66 22 - 4
Concordia 2
ESTO 2
MVV '27 31 - 1 (3
RVVH 30 - 1
Schipluiden 20 - 6
UVS 2
Wilhelmus 2
AleConDSODuiESTHVCKouMVVOlyRVVSchUVSVFCWilWipZui
Alexandria'66 2
Concordia 22 - 2 (5
DSO 21 - 2
Duindorp sv 2
ESTO 2
HVC'10 21 - 1 (3
Koudekerk 21 - 2
MVV '27 3
Olympia 2
RVVH 3
Schipluiden 2
UVS 25 - 1
VFC 2
Wilhelmus 22 - 0
Wippolder 24 - 7
Zuidland 20 - 1
AleCKCConDHCDONDSODVVDuiESTExcFCOHVCIJFJonKMDKouMVVOlyRCLRVVSVSSchSchSpoUVSVFCWipZuiZwavvS
Alexandria'66 2
CKC 20 - 4
Concordia 2
DHC 2
DONK 20 - 1
DSO 2
DVV '09 2
Duindorp sv 2
ESTO 2
Excelsior'20 21 - 2
FC Oegstgeest 20 - 2
HVC'10 24 - 1
IJFC 4
Jonge Spartaan, de 2
KMD 2
Koudekerk 26 - 2
MVV '27 3
Olympia 22 - 1
RCL 20 - 2
RVVH 33 - 1
SVS 2
Scheveningen 33 - 3 (4
Schipluiden 2
Sportclub Monster 31 - 2
UVS 22 - 0
VFC 23 - 1
Wippolder 22 - 0
Zuidland 26 - 1
Zwaluwen 3
vv Smitshoek 3
ConDuiVUCVal
Concordia 23 - 22 - 0
Duindorp sv 25 - 1
VUC 21 - 3
Valken'68 23 - 07 - 2