Concordia Zaal 1

1e in poule 4e klasse 2
81e in poule Mannen Futsal beker recreatie 3e ronde Groep 1 1
4e in poule Mannen Futsal beker recreatie 2e ronde Groep 1 1
26e in poule Mannen Futsal beker recreatie 1e ronde Groep 1 2

Uitslag

Maandag 15 april
5
Stompwijk'92 4
4
ODB 2
6
SEV 2
5
Wilhelmus 1
Woensdag 10 april
2
Voorschoten`97 1
1
Stompwijk'92 4
Maandag 8 april
17
Stompwijk'92 3
1
Tutor 6
4
ZVV Den Haag 17
3
Wateringse Veld Kranenburg 1
3
ZVV Den Haag 23
3
Vitesse Delft 2
1
SEV 2
17
Concordia 1
9
ODB 2
3
ZVV Den Haag 22
Vrijdag 5 april
2
Tutor 6
14
ZVV Den Haag 23
3
Wateringse Veld Kranenburg 1
0
Wilhelmus 1
Woensdag 3 april
13
ODB 2
9
Wilhelmus 1

Wedstrijdschema

Z1
ZVV Den Haag 22
Thuis
17-04-2024 21:00
Wippolder Sporthal Veld 1
Nr. 4249CO
Wilhelmus 1
Z1
Uit
29-04-2024 20:00
Leidschenveen veld 1
Nr. 4293CO
Leidschenveen (Den Haag)
Z1
ZVV Den Haag 17
Thuis
01-05-2024 20:00
Wippolder Sporthal Veld 1
Nr. 4511CO
Tutor 6
Z1
Uit
17-05-2024 19:30
TU-Hal veld 1
Nr. 4598CO
TU-Hal (Delft)

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia 122172314960053
2.ZVV Den Haag 2323153510648048
3.ZVV Den Haag 1723153511575048
4.Rijneveen, rsv 122152513457047
5.Voorschoten`97 12214449754046
6.Wilhelmus 121102913591032
7.Stompwijk'92 42394109778031
8.ZVV Den Haag 22218678980030
9.Vitesse Delft 223831294113027
10.Wateringse Veld Kranenburg 123821378110026
11.SEV 2236413105138022
12.Stompwijk'92 323631494116021
13.ODB 223621598150020
14.Tutor 62200224126200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ASW 6110014203
2.ASW 3110010203
3.WIA 7110010203
4.LFC 5110010403
5.zvv Topstars 111009403
6.Blijdorp 211008303
7.VOC 111007203
8.Alphia 311005003
9.ZVV Den Haag 6110011703
10.Forum Sport 111007303
11.ESTO 211006203
12.CWO 411005103
13.RKAVV 311007403
14.ZVV Den Haag 1911007403
15.Rotterdamse Studenten 511006303
16.WIA 2711006303
17.Futsal Rotterdam 611005203
18.NOCKralingen H111004103
19.Tutor 411007503
20.Margriet H111006403
21.Sparta (AV) 111005303
22.WIA 2511005303
23.ZVV Den Haag 811005303
24.WIA 1611004203
25.Alexandria'66 H111006503
26.Oliveo 111005403
27.ZVV Den Haag 1211005403
28.ESTO 111004303
29.Futsal Rotterdam 811004303
30.Stanga 711004303
31.Sevenstars 111003203
32.Margriet 111002103
33.ZVV Den Haag 1011008803
34.Alphia 411006603
35.Futsal Rotterdam 1011006603
36.CWO 211003303
37.FC Westland 911003303
38.Stanga 411003303
39.Brielle, VV 100000000
40.Brielle, VV 200000000
41.LFC 700000000
42.MVV '27 100000000
43.NOCKralingen 400000000
44.OACN-Boys 400000000
45.OACN-Boys 300000000
46.SJZ 100000000
47.Voorschoten`97 100000000
48.WIA 1000000000
49.WIA 400000000
50.RKAVV 210018800
51.ZVV Den Haag 1510016600
52.Blijdorp 110016600
53.ZVV Den Haag 1410013300
54.ZVV Den Haag 1610013300
55.GZV Watergras 410013300
56.Margriet 210015600
57.ASW 510014500
58.SEV 110014500
59.HBSS 410013400
60.GZV Watergras H1510013400
61.sv Zuid West DH 310013400
62.WIA 1510012300
63.WIA H110011200
64.ZVV Den Haag 710015700
65.F.C. Noort/Dubbele Schaar 110014600
66.Alphia 510013500
67.FC Westland 1410013500
68.Haagse Hout 210013500
69.Mazzel Stars 310012400
70.Stompwijk'92 410014700
71.ZVV Den Haag 510014700
72.SJZ 210013600
73.Woubrugge 310013600
74.Alexandria'66 510012500
75.RKDEO 210011400
76.Wippolder 1100171100
77.WIA 810013700
78.GLZ Delfshaven, rvv 310012600
79.Stanga 510011500
80.GZV Watergras 610014900
81.Concordia 110013800
82.All Green's 110012700
83.WIA H310010500
84.Rotterdamse Studenten 11100141000
85.Meiteam, zvv 1100121000
86.ZVV Den Haag 32100121000
87.Multicult 5100121400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ZVV Den Haag 7110016203
2.Alphia 3110013203
3.FC Westland 9110013303
4.Concordia 1110012203
5.ZVV Den Haag 10110011103
6.ESTO 2110010203
7.RKAVV 211008003
8.Multicult 511009203
9.ZVV Den Haag 1611008103
10.ZVV Den Haag 12110010403
11.Haagse Hout 211009303
12.F.C. Noort/Dubbele Schaar 111009303
13.SEV 111008203
14.Sevenstars 111007103
15.FC Westland 1411007203
16.ZVV Den Haag 811009503
17.SJZ 111006203
18.ZVV Den Haag 611009603
19.ZVV Den Haag 1411007403
20.Voorschoten`97 111006303
21.ZVV Den Haag 3211006303
22.ZVV Den Haag 511005203
23.SJZ 211008603
24.Alphia 511007503
25.Oliveo 111007503
26.Alphia 411006403
27.RKDEO 211004203
28.Stanga 511004203
29.Forum Sport 111003103
30.Meiteam, zvv 111003103
31.Stanga 411003103
32.Stanga 711003103
33.RKAVV 311008703
34.Wippolder 111007603
35.zvv Topstars 111005403
36.LFC 711003203
37.Mazzel Stars 311003203
38.Tutor 411001003
39.ZVV Den Haag 1911007703
40.Woubrugge 311004403
41.sv Zuid West DH 311003303
42.ZVV Den Haag 1511003303
43.ESTO 111003303
44.Stompwijk'92 411002203
45.LFC 500000000
46.ZVV Den Haag 1110017700
47.Oliveo 210014400
48.FC Westland 1210013300
49.ZVV Den Haag 2010013300
50.Hazerswoudse Boys 110013300
51.RKAVV 110012200
52.HBS 210017800
53.VELO 110016700
54.Vitesse Delft 110014500
55.Mazzel Stars 210012300
56.ZVV Den Haag 2410012300
57.ESTO 410010100
58.dvv Delft 110016800
59.ADIO 110015700
60.Deltasport 210015700
61.SVO Buytenpark 210014600
62.Stompwijk'92 310012400
63.ZVV Den Haag 2210012400
64.dvv Delft 410011300
65.Full Speed 110011300
66.Oliveo 310011300
67.SJZ 410011300
68.ZVV Den Haag 910016900
69.Westlandia 110014700
70.Loosduinen 210013600
71.PGS/VOGEL 110013600
72.ZVV Den Haag 3310012500
73.SJZ 310015900
74.ZVV Den Haag 2310012600
75.BMT 110012700
76.dvv Delft 6100141000
77.Semper Altius 210013900
78.Sevenstars 210013900
79.ZVV Den Haag 3010012800
80.SEV 210011700
81.ZVV Den Haag 2810012900
82.Woubrugge 110011800
83.F.C. Noort/Dubbele Schaar 2100121000
84.ZVV Den Haag 2510010800
85.Haagse Hout 1100131300
86.DSVP 2100121200
87.Stanga 6100111100
88.Woubrugge 2100121300
89.Mazzel Stars 5100121600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MVV '27 1110016303
2.FC Westland 9110013303
3.ZVV Den Haag 19110013303
4.ZVV Den Haag 14110013303
5.zvv Topstars 1110010003
6.ZVV Den Haag 12110010003
7.ZVV Den Haag 9110013503
8.Stanga 4110011303
9.ZVV Den Haag 8110011303
10.ZVV Den Haag 7110010203
11.ZVV Den Haag 6110012503
12.WICO H111007003
13.ZVV Den Haag 33110012603
14.Full Speed 1110010403
15.ZVV Den Haag 2011009303
16.sv Zuid West DH 311008203
17.Forum Sport 111007103
18.Groenoord ZVV H511007103
19.ZVV Den Haag 1011007103
20.FC Westland 1211006003
21.ZVV Den Haag 1111009403
22.NOCKralingen H211008303
23.RKDEO 211008303
24.dvv Delft 411007203
25.ZVV Den Haag 3011007203
26.Concordia 111006103
27.ZVV Den Haag 1511006103
28.Haagse Hout 211006203
29.MSV '71 111006203
30.Loosduinen 211005103
31.ZVV Den Haag 2511005103
32.FC Westland 1411006303
33.Stanga 611006303
34.Stanga 511005203
35.HBS 211004103
36.Wippolder 111004103
37.Vitesse Delft 111004203
38.WICO H211004203
39.ZVV Den Haag 2211004203
40.ZVV Den Haag 2811004203
41.Stanga 711009803
42.Westlandia 111007603
43.ZVV Den Haag 511006503
44.Multicult 511005403
45.Ommoord, sv H111005403
46.Semper Altius 211005403
47.Tutor 411004303
48.VELO 111004303
49.ZVV Den Haag 2311004303
50.PGS/VOGEL 111003203
51.Haagse Hout 111002103
52.WIA H111002103
53.ZVV Den Haag 3211005503
54.dvv Delft 611003303
55.dvv Delft 111003303
56.PPSC H111001103
57.BMT 100000000
58.FC Westland 1110015500
59.Wilhelmus 110013300
60.WIA H410013300
61.Groenoord ZVV 110011100
62.Multicult 410018900
63.ZVV Den Haag 1810016700
64.Loosduinen 310015600
65.Groenoord ZVV H410014500
66.Tutor 710014500
67.Vitesse Delft 210014500
68.HBS 110013400
69.Multicult 210013400
70.VCS 110013400
71.dvv Delft 310012300
72.Groenoord ZVV H610011200
73.Tutor 310011200
74.Groenoord ZVV H210012400
75.Haagse Hout 310012400
76.Wateringse Veld Kranenburg 210012400
77.ZVV Den Haag 2110012400
78.FC Westland 810013600
79.ZVV Den Haag 2710013600
80.Multicult 310012500
81.VELO 210011400
82.ZVV Den Haag 2610011400
83.MSV '71 210012600
84.ZVV Den Haag 2910012600
85.PPSC H310011500
86.Wippolder 210011500
87.Multicult 610014900
88.dvv Delft 510013800
89.Groenoord ZVV H110013800
90.FC Westland 1010012700
91.Groenoord ZVV H310012700
92.Excelsior M. 110011600
93.Quick 110011600
94.ZVV Den Haag 13100161200
95.SEP 1100141000
96.zvv Topstars 210013900
97.Loosduinen 110012800
98.dvv Delft 210011700
99.RKDEO 310011700
100.ZVV Den Haag 3110011700
101.HBS 310010600
102.Vitesse Delft 3100151200
103.Tutor 810010700
104.Exact 1100151300
105.RKDEO 4100131100
106.Tutor 5100131100
107.Vitesse Delft 4100121000
108.Multicult 7100131300
109.PPSC H2100131300
110.Wateringse Veld Kranenburg 1100131300
111.RKDEO 5100101000
112.Tutor 6100101000
113.HBSS 5100131600

Team resultaten

ConODBRijSEVStoStoTutVitVooWatWilZVVZVVZVV
Concordia 112 - 50 - 26 - 39 - 27 - 316 - 15 - 19 - 16 - 45 - 25 - 2
ODB 24 - 91 - 27 - 105 - 41 - 106 - 45 - 94 - 413 - 93 - 69 - 33 - 8
Rijneveen, rsv 13 - 47 - 15 - 02 - 115 - 319 - 24 - 47 - 22 - 24 - 34 - 3
SEV 21 - 179 - 57 - 71 - 620 - 35 - 54 - 86 - 50 - 113 - 32 - 4
Stompwijk'92 33 - 61 - 52 - 44 - 217 - 12 - 72 - 82 - 37 - 106 - 45 - 52 - 1
Stompwijk'92 45 - 95 - 46 - 43 - 04 - 63 - 02 - 27 - 22 - 43 - 33 - 53 - 3
Tutor 64 - 61 - 240 - 132 - 93 - 111 - 55 - 85 - 131 - 90 - 92 - 14
Vitesse Delft 27 - 59 - 72 - 53 - 416 - 23 - 22 - 44 - 63 - 44 - 92 - 6
Voorschoten`97 11 - 13 - 05 - 46 - 12 - 115 - 08 - 16 - 12 - 54 - 02 - 3
Wateringse Veld Kranenburg 13 - 112 - 23 - 66 - 36 - 35 - 83 - 01 - 22 - 43 - 05 - 5
Wilhelmus 115 - 410 - 05 - 420 - 04 - 43 - 67 - 03 - 49 - 30 - 8
ZVV Den Haag 173 - 49 - 20 - 88 - 35 - 43 - 28 - 33 - 04 - 54 - 35 - 45 - 3
ZVV Den Haag 223 - 37 - 22 - 05 - 52 - 22 - 411 - 36 - 44 - 42 - 1
ZVV Den Haag 231 - 05 - 06 - 24 - 19 - 33 - 35 - 03 - 32 - 35 - 14 - 36 - 2
ASWASWASWAleAleAllAlpAlpAlpBliBliCWOCWOConESTESTFCNFCWFCWForFutFutFutGLZGZVGZVGZVHBSHaaLFCMarMarMarMazMeiMulNOCOliRKARKARKDRotRotSEVSJZSevSpaStaStaStaStoTutVOCWIAWIAWIAWIAWIAWIAWIAWIAWipWouZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVsvZzvv
ASW 3
ASW 54 - 5
ASW 614 - 2
Alexandria'66 5
Alexandria'66 H16 - 5
All Green's 1
Alphia 3
Alphia 4
Alphia 5
Blijdorp 16 - 6 (2
Blijdorp 28 - 3
CWO 23 - 3 (6
CWO 45 - 1
Concordia 1
ESTO 1
ESTO 2
F.C. Noort/Dubbele Schaar 1
FC Westland 143 - 5
FC Westland 93 - 3 (6
Forum Sport 1
Futsal Rotterdam 106 - 6 (4
Futsal Rotterdam 65 - 2
Futsal Rotterdam 84 - 3
GLZ Delfshaven, rvv 32 - 6
GZV Watergras 43 - 3 (4
GZV Watergras 64 - 9
GZV Watergras H153 - 4
HBSS 43 - 4
Haagse Hout 2
LFC 5
Margriet 1
Margriet 2
Margriet H16 - 4
Mazzel Stars 3
Meiteam, zvv 12 - 10
Multicult 5
NOCKralingen H14 - 1
Oliveo 15 - 4
RKAVV 2
RKAVV 3
RKDEO 2
Rotterdamse Studenten 114 - 10
Rotterdamse Studenten 56 - 3
SEV 1
SJZ 2
Sevenstars 1
Sparta (AV) 15 - 3
Stanga 4
Stanga 5
Stanga 7
Stompwijk'92 44 - 7
Tutor 4
VOC 17 - 2
WIA 152 - 3
WIA 164 - 2
WIA 255 - 3
WIA 276 - 3
WIA 710 - 2
WIA 83 - 7
WIA H11 - 2
WIA H30 - 5
Wippolder 17 - 11
Woubrugge 3
ZVV Den Haag 108 - 8 (3
ZVV Den Haag 12
ZVV Den Haag 14
ZVV Den Haag 15
ZVV Den Haag 16
ZVV Den Haag 197 - 4
ZVV Den Haag 32
ZVV Den Haag 5
ZVV Den Haag 6
ZVV Den Haag 75 - 7
ZVV Den Haag 8
sv Zuid West DH 3
zvv Topstars 1
ADIAlpAlpAlpBMTConDSVDelESTESTESTFCNFCNFCWFCWFCWForFulHBSHaaHaaHazLFCLooMazMazMazMeiMulOliOliOliPGSRKARKARKARKDSEVSEVSJZSJZSJZSJZSVOSemSevSevStaStaStaStaStoStoTutVELVitVooWesWipWouWouWouZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVdvvdvvdvvsvZzvv
ADIO 15 - 7
Alphia 313 - 2
Alphia 46 - 4
Alphia 5
BMT 1
Concordia 1
DSVP 22 - 12
Deltasport 2
ESTO 13 - 3 (4
ESTO 210 - 2
ESTO 4
F.C. Noort/Dubbele Schaar 1
F.C. Noort/Dubbele Schaar 2
FC Westland 123 - 3 (5
FC Westland 147 - 2
FC Westland 913 - 3
Forum Sport 13 - 1
Full Speed 11 - 3
HBS 2
Haagse Hout 1
Haagse Hout 2
Hazerswoudse Boys 1
LFC 73 - 2
Loosduinen 2
Mazzel Stars 2
Mazzel Stars 3
Mazzel Stars 5
Meiteam, zvv 13 - 1
Multicult 5
Oliveo 17 - 5
Oliveo 24 - 4 (0
Oliveo 3
PGS/VOGEL 1
RKAVV 1
RKAVV 2
RKAVV 38 - 7
RKDEO 2
SEV 1
SEV 2
SJZ 1
SJZ 2
SJZ 3
SJZ 4
SVO Buytenpark 2
Semper Altius 23 - 9
Sevenstars 17 - 1
Sevenstars 23 - 9
Stanga 4
Stanga 5
Stanga 6
Stanga 7
Stompwijk'92 32 - 4
Stompwijk'92 42 - 2 (2
Tutor 41 - 0
VELO 1
Vitesse Delft 14 - 5
Voorschoten`97 16 - 3
Westlandia 14 - 7
Wippolder 17 - 6
Woubrugge 1
Woubrugge 2
Woubrugge 3
ZVV Den Haag 1011 - 1
ZVV Den Haag 11
ZVV Den Haag 12
ZVV Den Haag 14
ZVV Den Haag 15
ZVV Den Haag 168 - 1
ZVV Den Haag 197 - 7 (2
ZVV Den Haag 20
ZVV Den Haag 222 - 4
ZVV Den Haag 232 - 6
ZVV Den Haag 242 - 3
ZVV Den Haag 250 - 8
ZVV Den Haag 282 - 9
ZVV Den Haag 302 - 8
ZVV Den Haag 326 - 3
ZVV Den Haag 332 - 5
ZVV Den Haag 5
ZVV Den Haag 6
ZVV Den Haag 716 - 2
ZVV Den Haag 89 - 5
ZVV Den Haag 96 - 9
dvv Delft 16 - 8
dvv Delft 41 - 3
dvv Delft 64 - 10
sv Zuid West DH 33 - 3 (6
zvv Topstars 1
ConExaExcFCWFCWFCWFCWFCWFCWForFulGroGroGroGroGroGroGroHBSHBSHBSHBSHaaHaaHaaLooLooLooMSVMSVMVVMulMulMulMulMulMulNOCOmmPGSPPSPPSPPSQuiRKDRKDRKDRKDSEPSemStaStaStaStaTutTutTutTutTutTutVCSVELVELVitVitVitVitWIAWIAWICWICWatWatWesWilWipWipZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVZVVdvvdvvdvvdvvdvvdvvsvZzvvzvv
Concordia 16 - 1
Exact 15 - 13
Excelsior M. 1
FC Westland 10
FC Westland 11
FC Westland 126 - 0
FC Westland 146 - 3
FC Westland 8
FC Westland 913 - 3
Forum Sport 17 - 1
Full Speed 110 - 4
Groenoord ZVV 1
Groenoord ZVV H13 - 8
Groenoord ZVV H22 - 4
Groenoord ZVV H3
Groenoord ZVV H44 - 5
Groenoord ZVV H57 - 1
Groenoord ZVV H6
HBS 13 - 4
HBS 2
HBS 3
HBSS 5
Haagse Hout 12 - 1
Haagse Hout 2
Haagse Hout 32 - 4
Loosduinen 12 - 8
Loosduinen 25 - 1
Loosduinen 35 - 6
MSV '71 16 - 2
MSV '71 22 - 6
MVV '27 116 - 3
Multicult 2
Multicult 3
Multicult 4
Multicult 5
Multicult 6
Multicult 7
NOCKralingen H2
Ommoord, sv H15 - 4
PGS/VOGEL 13 - 2
PPSC H11 - 1 (2
PPSC H23 - 13
PPSC H31 - 5
Quick 1
RKDEO 2
RKDEO 31 - 7
RKDEO 43 - 11
RKDEO 50 - 10
SEP 1
Semper Altius 25 - 4
Stanga 4
Stanga 55 - 2
Stanga 66 - 3
Stanga 79 - 8
Tutor 3
Tutor 44 - 3
Tutor 53 - 11
Tutor 60 - 10
Tutor 7
Tutor 8
VCS 13 - 4
VELO 1
VELO 21 - 4
Vitesse Delft 1
Vitesse Delft 2
Vitesse Delft 35 - 12
Vitesse Delft 42 - 10
WIA H12 - 1
WIA H4
WICO H17 - 0
WICO H2
Wateringse Veld Kranenburg 1
Wateringse Veld Kranenburg 22 - 4
Westlandia 17 - 6
Wilhelmus 13 - 3 (4
Wippolder 1
Wippolder 2
ZVV Den Haag 10
ZVV Den Haag 119 - 4
ZVV Den Haag 12
ZVV Den Haag 136 - 12
ZVV Den Haag 1413 - 3
ZVV Den Haag 156 - 1
ZVV Den Haag 18
ZVV Den Haag 19
ZVV Den Haag 209 - 3
ZVV Den Haag 21
ZVV Den Haag 22
ZVV Den Haag 23
ZVV Den Haag 25
ZVV Den Haag 261 - 4
ZVV Den Haag 27
ZVV Den Haag 284 - 2
ZVV Den Haag 29
ZVV Den Haag 307 - 2
ZVV Den Haag 31
ZVV Den Haag 325 - 5 (2
ZVV Den Haag 33
ZVV Den Haag 5
ZVV Den Haag 6
ZVV Den Haag 7
ZVV Den Haag 8
ZVV Den Haag 9
dvv Delft 1
dvv Delft 2
dvv Delft 3
dvv Delft 47 - 2
dvv Delft 53 - 8
dvv Delft 63 - 3 (5
sv Zuid West DH 3
zvv Topstars 1
zvv Topstars 2