Meisjes Onder 20-1

6e in poule Hoofdklasse (3e fase) C
1e in poule 1e klasse (2e fase) 01
6e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 2 maart
1
DSO MO20-1
2
RCL MO20-1
3
Blijdorp MO20-1
2
Concordia MO20-1
4
FC Skillz MO20-1
1
Quick MO20-1

Wedstrijdschema

FC Skillz MO20-1
MO20-1
Uit
06-03-2024 20:00
veld 1
Nr. 104437CO
Sportpark Zonneveld
Montfoort S.V.'19 MO20-1
MO20-1
Uit
09-03-2024 10:45
veld 5
Nr. 104473CO
Sportpark Hofland
MO20-1
RCL MO20-1
Thuis
16-03-2024 13:25
Veld 8
Nr. 104464CO
MO20-1
Blijdorp MO20-1
Thuis
23-03-2024 13:30
Veld 8
Nr. 104461CO
VDL MO20-1
MO20-1
Uit
06-04-2024 14:55
veld 2
Nr. 104444CO
Sportpark VDL
RCL MO20-1
MO20-1
Uit
13-04-2024 11:00
veld 4
Nr. 104451CO
Sportpark De Bloemerd
MO20-1
Montfoort S.V.'19 MO20-1
Thuis
20-04-2024 13:25
Veld 10
Nr. 104466CO
MO20-1
Quick MO20-1
Thuis
11-05-2024 13:40
Veld 10
Nr. 104465CO
MO20-1
DSO MO20-1
Thuis
25-05-2024 13:25
Veld 9
Nr. 104460CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Montfoort S.V.'19 MO20-1330012309
2.FC Skillz MO20-132109207
3.RCL MO20-152128607
4.Blijdorp MO20-15212131807
5.Quick MO20-15203101206
6.Concordia MO20-1520381106
7.DSO MO20-1512291205
8.VDL MO20-130124910
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia MO20-17700367021
2.Graaf W II VAC MO20-17511268016
3.Quick Boys MO20-174212418014
4.RKAVV MO20-17304192109
5.FC Oegstgeest MO20-1722381708
6.SJC MO20-1721492207
7.Rijnvogels, fc MO20-1711582204
8.Voorschoten`97 MO20-17016122701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Sportclub Excelsior MO20-15500292015
2.SVO RVVH/Sparta RV&AV MO20-15410176013
3.Barendrecht MO20-16303131509
4.Quick MO20-15212121107
5.FC Skillz MO20-15203121506
6.Concordia MO20-1500521400
7.vv Smitshoek MO20-1510462830

Teambegeleiders (2)

Spelers (17)

Team resultaten

BliConDSOFCSMonQuiRCLVDL
Blijdorp MO20-13 - 25 - 2
Concordia MO20-10 - 43 - 1
DSO MO20-12 - 23 - 11 - 2
FC Skillz MO20-14 - 1
Montfoort S.V.'19 MO20-16 - 23 - 0
Quick MO20-18 - 30 - 21 - 0
RCL MO20-14 - 01 - 11 - 3
VDL MO20-11 - 1
ConFCOGraQuiRKARijSJCVoo
Concordia MO20-14 - 14 - 38 - 0
FC Oegstgeest MO20-10 - 63 - 13 - 2
Graaf W II VAC MO20-12 - 26 - 04 - 0
Quick Boys MO20-11 - 63 - 06 - 43 - 1
RKAVV MO20-12 - 31 - 31 - 55 - 4
Rijnvogels, fc MO20-10 - 30 - 01 - 51 - 2
SJC MO20-11 - 12 - 43 - 1
Voorschoten`97 MO20-10 - 81 - 24 - 40 - 2
BarConDSVFCSQuiSVOSpovvS
Barendrecht MO20-12 - 11 - 24 - 1
Concordia MO20-13 - 20 - 40 - 3
DSVP MO20-11 - 1
FC Skillz MO20-14 - 50 - 7
Quick MO20-13 - 12 - 23 - 4
SVO RVVH/Sparta RV&AV MO20-13 - 12 - 03 - 2
Sportclub Excelsior MO20-14 - 03 - 212 - 0
vv Smitshoek MO20-10 - 21 - 7