Concordia 1

2e klasse C

Wedstrijdschema

1e
Meeuwenplaat
Thuis
06-12-2020 14:30
Veld 9
Nr. 14741454CO
RVC '33
1e
Uit
13-12-2020 14:30
Nr. 14738170CO
Sportpark: Kaagplein 15, 2811 LE REEUWIJK
1e
DONK
Thuis
17-01-2021 14:30
Veld 9
Nr. 14733971CO
Excelsior'20
1e
Uit
24-01-2021 14:00
Nr. 14733946CO
Sportpark: Parkweg 419, 3121 KK SCHIEDAM
1e
Antibarbari
Thuis
31-01-2021 14:30
Veld 9
Nr. 14739300CO
Full Speed Delfia
1e
Uit
07-02-2021 14:00
Nr. 14736847CO
Sportpark: Kerkpolderweg 5, 2625 EB DELFT
1e
Wippolder
Thuis
28-02-2021 14:30
Veld 9
Nr. 14740718CO
XerxesDZB
1e
Uit
07-03-2021 14:00
Nr. 14741979CO
Sportpark: Igor Stravinskisingel 5, 3069 MA ROTTERDAM
Groeneweg
1e
Uit
14-03-2021 14:00
Nr. 14739966CO
Sportpark: Knibbelweg 16, 2761 JE ZEVENHUIZEN ZH
1e
RVC '33
Thuis
21-03-2021 14:30
Veld 9
Nr. 14741494CO
1e
VFC
Thuis
28-03-2021 14:30
Veld 9
Nr. 14739683CO
ESTO
1e
Uit
11-04-2021 14:00
Nr. 14733877CO
Sportpark: Kievitsheuvel 1, 2411 LL BODEGRAVEN
1e
FC IJsselmonde
Thuis
18-04-2021 14:30
Veld 9
Nr. 14740288CO
Meeuwenplaat
1e
Uit
25-04-2021 14:00
Nr. 14741133CO
Sportpark: Keizersmantelweg 300, 3192 VZ HOOGVLIET ROTTERDAM
1e
Coal
Thuis
09-05-2021 14:00
Veld 9
Nr. 14735267CO
DONK
1e
Uit
16-05-2021 14:00
Nr. 14736410CO
Sportpark: Nieuwe Donkstraat 1, 2809 NJ GOUDA

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VELO330011309
2.Concordia31115504
3.CION31114404
4.ASC30031900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ariston'80110010103
2.Zuidland11008103
3.Rijnvogels, fc 211007203
4.Olympia11004003
5.RKDEO11004003
6.BVCB11004103
7.Zwaluwen11004103
8.Kethel Spaland, vv11003003
9.VV Haastrecht11004203
10.HBSS11003103
11.DHC11002003
12.UVS11002003
13.HWD11003203
14.HBS11002103
15.Heinenoord11002103
16.Jodan Boys11002103
17.Alphense Boys00000000
18.Alphia00000000
19.ARC00000000
20.Be Fair00000000
21.Binnenmaas, FC00000000
22.BZC / Zuiderpark00000000
23.Capelle00000000
24.Charlois, sv00000000
25.Charlois, sv00000000
26.CKC00000000
27.CVC Reeuwijk00000000
28.CWO00000000
29.DOSR00000000
30.DSO00000000
31.DVO '3200000000
32.DVV '0900000000
33.DWO00000000
34.SC Feyenoord00000000
35.Hellevoetsluis00000000
36.HVC'1000000000
37.HVV00000000
38.FC IJsselmonde00000000
39.Laakkwartier00000000
40.Lekkerkerk00000000
41.LSVV 7000000000
42.LYRA00000000
43.Nieuwenhoorn00000000
44.Van Nispen00000000
45.Oliveo00000000
46.ONA00000000
47.sv Poortugaal00000000
48.RKAVV00000000
49.ROAC00000000
50.RVVH00000000
51.Schoonhoven00000000
52.SHO00000000
53.SJC 200000000
54.SJC00000000
55.Slikkerveer00000000
56.Spartaan'2000000000
57.Steeds Hooger00000000
58.Stellendam00000000
59.SVC'0800000000
60.TAC'9000000000
61.Werve, Te00000000
62.TOGB 200000000
63.TOGB00000000
64.Valken'6800000000
65.Victoria'0400000000
66.Vitesse Delft00000000
67.VOC00000000
68.Voorschoten`9700000000
69.VVOR00000000
70.Spijkenisse10012300
71.Hillegersberg, vv10011200
72.Quick Boys 210011200
73.Rhoon10011200
74.Hillegersberg, vv10012400
75.Stompwijk'9210011300
76.Rijnmond Hoogvliet Sport10010200
77.VFC10010200
78.Verburch10011400
79.VVSB10011400
80.Cabauw10010300
81.GHVV'1310010400
82.KMD10010400
83.VELO10012700
84.HOV/DJSCR10011800
85.Loosduinen100111000

Team nieuws

Concordia - Excelsior '20: 2-0

Zondag 11 oktober
Kopbal Tijs Sneek; Foto: Corrina Elmendorp

Vier dagen voor de 135ste verjaardag van Concordia schonk het 1e elftal haar vereniging 3 punten als verjaardagscadeau, door verdiend met 2-0 te winnen van Excelsior '20 uit Schiedam.

Lees meer

Wippolder - Concordia: 2-1

Woensdag 7 oktober
Foto: Haaglanden Voetbal / Franca Dobbe

Zondag 4 oktober speelde Concordia de stadsderby uit bij Wippolder. In een troosteloze sfeer (zonder toeschouwers) trok Wippolder aan het langste eind.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (41)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
(ABCD)
do
20:00
-
21:30
(ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e klasse D".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 07".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e ronde".