Concordia 1

2e klasse C

7e in poule 2e klasse D
2e in poule Groep 1 07
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
1
Excelsior'20
4
Wippolder
2
VFC
1
DONK
3
ESTO
2
Antibarbari
1
XerxesDZB
2
RVC '33
4
Groeneweg
0
Meeuwenplaat
5
Full Speed
6
FC IJsselmonde
3
Coal
0
Concordia
Zondag 27 september
0
Meeuwenplaat
5
Coal
8
DONK
1
XerxesDZB
3
Wippolder
0
ESTO
1
FC IJsselmonde
2
Excelsior'20
1
RVC '33
3
VFC
5
Concordia
2
Full Speed

Wedstrijdschema

Wippolder
1e
Uit
04-10-2020 14:00
Nr. 14738380CO
Scheidsrechter: C.R. (Carli) van Booma, , Sportpark: Rijksstraatweg 9, 2628 GZ DELFT
1e
Excelsior'20
Thuis
11-10-2020 14:30
Veld 9
Nr. 14741652CO
Antibarbari
1e
Uit
18-10-2020 14:30
Nr. 14737149CO
Sportpark: Kralingse Zoom 100, 3063 NC ROTTERDAM
1e
Groeneweg
Thuis
25-10-2020 14:30
Veld 9
Nr. 14739301CO
FC IJsselmonde
1e
Uit
01-11-2020 14:00
Nr. 14735250CO
Sportpark: Buitendijk 100 A, 3078 XC ROTTERDAM
1e
ESTO
Thuis
08-11-2020 14:30
Veld 9
Nr. 14735102CO
1e
XerxesDZB
Thuis
22-11-2020 14:30
Veld 9
Nr. 14737935CO
VFC
1e
Uit
29-11-2020 14:00
Nr. 14736823CO
Sportpark: Sportlaan 130, 3135 GX VLAARDINGEN
1e
Meeuwenplaat
Thuis
06-12-2020 14:30
Veld 9
Nr. 14741454CO
RVC '33
1e
Uit
13-12-2020 14:30
Nr. 14738170CO
Sportpark: Kaagplein 15, 2811 LE REEUWIJK
1e
DONK
Thuis
17-01-2021 14:30
Veld 9
Nr. 14733971CO
Excelsior'20
1e
Uit
24-01-2021 14:00
Nr. 14733946CO
Sportpark: Parkweg 419, 3121 KK SCHIEDAM
1e
Antibarbari
Thuis
31-01-2021 14:30
Veld 9
Nr. 14739300CO
Full Speed Delfia
1e
Uit
07-02-2021 14:00
Nr. 14736847CO
Sportpark: Kerkpolderweg 5, 2625 EB DELFT
1e
Wippolder
Thuis
28-02-2021 14:30
Veld 9
Nr. 14740718CO
XerxesDZB
1e
Uit
07-03-2021 14:00
Nr. 14741979CO
Sportpark: Igor Stravinskisingel 5, 3069 MA ROTTERDAM
Groeneweg
1e
Uit
14-03-2021 14:00
Nr. 14739966CO
Sportpark: Knibbelweg 16, 2761 JE ZEVENHUIZEN ZH
1e
RVC '33
Thuis
21-03-2021 14:30
Veld 9
Nr. 14741494CO
1e
VFC
Thuis
28-03-2021 14:30
Veld 9
Nr. 14739683CO
ESTO
1e
Uit
11-04-2021 14:00
Nr. 14733877CO
Sportpark: Kievitsheuvel 1, 2411 LL BODEGRAVEN
1e
FC IJsselmonde
Thuis
18-04-2021 14:30
Veld 9
Nr. 14740288CO
Meeuwenplaat
1e
Uit
25-04-2021 14:00
Nr. 14741133CO
Sportpark: Keizersmantelweg 300, 3192 VZ HOOGVLIET ROTTERDAM
1e
Coal
Thuis
09-05-2021 14:00
Veld 9
Nr. 14735267CO
DONK
1e
Uit
16-05-2021 14:00
Nr. 14736410CO
Sportpark: Nieuwe Donkstraat 1, 2809 NJ GOUDA

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Coal22008006
2.Wippolder22007106
3.VFC22005206
4.Groeneweg11004003
5.DONK21019303
6.FC IJsselmonde21017703
7.Concordia21015503
8.RVC '3321013403
9.ESTO21013503
10.Excelsior'2021013503
11.Antibarbari10012300
12.Full Speed200271100
13.XerxesDZB200221000
14.Meeuwenplaat20020900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VELO330011309
2.Concordia31115504
3.CION31114404
4.ASC30031900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphense Boys00000000
2.Alphia00000000
3.ARC00000000
4.Ariston'8000000000
5.Be Fair00000000
6.Binnenmaas, FC00000000
7.BVCB00000000
8.BZC / Zuiderpark00000000
9.Cabauw00000000
10.Capelle00000000
11.Charlois, sv00000000
12.Charlois, sv00000000
13.CKC00000000
14.CVC Reeuwijk00000000
15.CWO00000000
16.DHC00000000
17.DOSR00000000
18.DSO00000000
19.DVO '3200000000
20.DVV '0900000000
21.DWO00000000
22.SC Feyenoord00000000
23.GHVV'1300000000
24.VV Haastrecht00000000
25.HBS00000000
26.HBSS00000000
27.Heinenoord00000000
28.Hellevoetsluis00000000
29.Hillegersberg, vv00000000
30.Hillegersberg, vv00000000
31.HOV/DJSCR00000000
32.HVC'1000000000
33.HVV00000000
34.HWD00000000
35.FC IJsselmonde00000000
36.Jodan Boys00000000
37.Kethel Spaland, vv00000000
38.KMD00000000
39.Laakkwartier00000000
40.Lekkerkerk00000000
41.Loosduinen00000000
42.LSVV 7000000000
43.LYRA00000000
44.Nieuwenhoorn00000000
45.Van Nispen00000000
46.Oliveo00000000
47.Olympia00000000
48.ONA00000000
49.sv Poortugaal00000000
50.Quick Boys 200000000
51.Rhoon00000000
52.Rijnmond Hoogvliet Sport00000000
53.Rijnvogels, fc 200000000
54.RKAVV00000000
55.RKDEO00000000
56.ROAC00000000
57.RVVH00000000
58.Schoonhoven00000000
59.SHO00000000
60.SJC00000000
61.SJC 200000000
62.Slikkerveer00000000
63.Spartaan'2000000000
64.Spijkenisse00000000
65.Steeds Hooger00000000
66.Stellendam00000000
67.Stompwijk'9200000000
68.SVC'0800000000
69.TAC'9000000000
70.Werve, Te00000000
71.TOGB00000000
72.TOGB 200000000
73.UVS00000000
74.Valken'6800000000
75.VELO00000000
76.Verburch00000000
77.VFC00000000
78.Victoria'0400000000
79.Vitesse Delft00000000
80.FC Vlotbrug00000000
81.VOC00000000
82.Voorschoten`9700000000
83.VVOR00000000
84.VVSB00000000
85.Zuidland00000000
86.Zwaluwen00000000

Team nieuws

Concordia - Full Speed: 5-2

Zondag 27 september
Nick Krijnen (Foto Haaglanden Voetbal, Aad van der Knaap)

Zondag 27 september stond de eerste thuis competitie wedstrijd op het programma, en direct een derby! Full Speed moest daarbij het onderspit delven.

Lees meer

Concordia - VELO: 2-4

Maandag 14 september
Foto: Haaglanden Voetbal / Aad van der Knaap

Zaterdag 12 september speelde Concordia haar 3e en laatste poulewedstrijd tegen VELO, een zaterdag 1e klasser, en daarom ook de favoriet in deze poule. Concordia kon met opgeheven hoofd van het veld, ondanks de nederlaag. En omdat Concordia 1 doelpunt meer scoorde dan CION plaatst het zich ook voor de knock out rondes van de KNVB districtsbeker.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (42)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
(ABCD)
do
20:00
-
21:30
(ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

AntCoaConDONESTExcFCIFulGroMeeRVCVFCWipXer
Antibarbari
Coal3 - 0
Concordia5 - 2
DONK8 - 1
ESTO3 - 2
Excelsior'201 - 4
FC IJsselmonde1 - 2
Full Speed5 - 6
Groeneweg4 - 0
Meeuwenplaat0 - 5
RVC '331 - 3
VFC2 - 1
Wippolder3 - 0
XerxesDZB1 - 2
ASCCIOConVEL
ASC1 - 20 - 5
CION1 - 1
Concordia2 - 02 - 4
VELO2 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e ronde".