Concordia 1

2e klasse C

4e in poule Groep 1 032
13e in poule 2e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 1 december
1
Wilhelmus 1
0
DOSR 1
0
Teylingen 1
0
ASC 1
2
HVV 1
0
Foreholte 1
10
Hillegom sv 1
1
Laakkwartier 1
4
Wippolder 1
0
Concordia 1
6
Oliveo 1
2
Altior 1
1
HMSH 1
6
RKDEO 1
Zaterdag 7 december
5
Hillegom sv 1
1
Teylingen 1
Zondag 8 december
3
Laakkwartier 1
1
Wilhelmus 1
2
Altior 1
3
HVV 1
2
DOSR 1
1
HMSH 1
2
Foreholte 1
1
Concordia 1
2
ASC 1
2
Oliveo 1
2
RKDEO 1
2
Wippolder 1
Zondag 15 december
2
Teylingen 1
2
DOSR 1
2
Wippolder 1
3
Altior 1
2
RKDEO 1
3
ASC 1
2
Wilhelmus 1
4
HVV 1
2
Concordia 1
6
Hillegom sv 1

Wedstrijdschema

1e
Hillegom sv 1
Thuis
15-12-2019 14:30
Veld 9
Nr. 13968168CO
Scheidsrechter: D.B. (Desley) Lit,
1e
Laakkwartier 1
Thuis
02-02-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968173CO
Wilhelmus 1
1e
Uit
09-02-2020 14:00
Nr. 13968298CO
Sportpark: Groene Zoom 2, 2491 EH 'S-GRAVENHAGE
1e
HVV 1
Thuis
16-02-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968171CO
Altior 1
1e
Uit
01-03-2020 14:00
Nr. 13968363CO
Sportpark: Altiorplein 1, 2461 VT TER AAR
HMSH 1
1e
Uit
08-03-2020 14:30
Nr. 13968420CO
Sportpark: Vrederustlaan 117, 2543 SL 'S-GRAVENHAGE
DOSR 1
1e
Uit
15-03-2020 14:00
Nr. 13968455CO
Sportpark: Sportpad 11 -21, 2371 PP ROELOFARENDSVEEN
1e
Teylingen 1
Thuis
22-03-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968176CO
Oliveo 1
1e
Uit
29-03-2020 14:30
Nr. 13968211CO
Sportpark: Sportlaan 2, 2641 AZ PIJNACKER
1e
Wippolder 1
Thuis
05-04-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968175CO
1e
Altior 1
Thuis
19-04-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968177CO
RKDEO 1
1e
Uit
26-04-2020 14:00
Nr. 13968119CO
Sportpark: Sportparkweg 34, 2631 GA NOOTDORP
1e
ASC 1
Thuis
10-05-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968169CO
Hillegom sv 1
1e
Uit
17-05-2020 14:00
Nr. 13967806CO
Sportpark: Van den Endelaan 7, 2182 ES HILLEGOM
1e
JO15-1G 1
Thuis
24-05-2020 14:00
Veld 9
Nr. 13968180CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DHC 1330015409
2.Vitesse Delft 1311113604
3.Wateringse Veld Kranenburg 131119904
4.Concordia 1300311900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hillegom sv 1129214614029
2.HVV 1127503516026
3.Oliveo 1116413116022
4.Wippolder 1126332721021
5.RKDEO 1125433420019
6.Foreholte 1115151718016
7.Laakkwartier 1114341924015
8.ASC 1113531726014
9.Wilhelmus 1114161522013
10.Teylingen 1123451525013
11.DOSR 1122641418012
12.Altior 111218132607
13.Concordia 112129123605
14.HMSH 110217122552

Team nieuws

HVV - Concordia: 4-0, zondag 22 september

Woensdag 25 september

Zondag 22 september speelde Concordia op De Diepput in Den Haag bij HVV, dat het de eerste twintig minuten zwaar had tegen Concordia. De Kroonleeuwen kwamen daarna beter in de wedstrijd en liepen weg naar een ruime overwinning in het openingsweekend van de tweede klasse C.

Lees meer
Toon al het nieuws

Begeleiders (8)

Spelers (34)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
(ABCD)
do
20:00
-
21:30
(ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 032".

AltASCConDOSForHilHMSHVVLaaOliRKDTeyWilWip
Altior 11 - 11 - 22 - 30 - 21 - 31 - 2
ASC 12 - 12 - 21 - 12 - 12 - 20 - 1
Concordia 12 - 12 - 61 - 32 - 40 - 62 - 2
DOSR 11 - 01 - 22 - 22 - 11 - 10 - 3
Foreholte 10 - 22 - 10 - 33 - 13 - 24 - 0
Hillegom sv 15 - 14 - 02 - 310 - 15 - 13 - 1
HMSH 10 - 41 - 64 - 11 - 2
HVV 17 - 04 - 02 - 04 - 22 - 2
Laakkwartier 11 - 12 - 22 - 01 - 23 - 13 - 1
Oliveo 16 - 21 - 12 - 10 - 22 - 2
RKDEO 14 - 02 - 31 - 12 - 23 - 32 - 12 - 2
Teylingen 10 - 01 - 02 - 20 - 01 - 11 - 6
Wilhelmus 11 - 00 - 21 - 02 - 42 - 32 - 3
Wippolder 12 - 34 - 34 - 02 - 12 - 22 - 1