Concordia 1

2e klasse C

4e in poule Groep 1 032
13e in poule 2e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 29 maart
Hillegom sv 1
Altior 1
Wippolder 1
Wilhelmus 1
Teylingen 1
Foreholte 1
RKDEO 1
Laakkwartier 1
ASC 1
DOSR 1
HMSH 1
HVV 1
Oliveo 1
Concordia 1
Zondag 5 april
HVV 1
Wilhelmus 1
Laakkwartier 1
Hillegom sv 1
Altior 1
HMSH 1
DOSR 1
Teylingen 1
ASC 1
RKDEO 1
Foreholte 1
Oliveo 1
Concordia 1
Wippolder 1

Wedstrijdschema

1e
Altior 1
Thuis
19-04-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968177CO
AFGELAST, , Afgelast door bond
RKDEO 1
1e
Uit
26-04-2020 14:00
Nr. 13968119CO
AFGELAST, , Afgelast door bond
1e
ASC 1
Thuis
10-05-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968169CO
Hillegom sv 1
1e
Uit
17-05-2020 14:00
Nr. 13967806CO
Sportpark: Van den Endelaan 7, 2182 ES HILLEGOM
1e
JO15-1G 1
Thuis
24-05-2020 14:00
Veld 9
Nr. 13968180CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DHC 1330015409
2.Vitesse Delft 1311113604
3.Wateringse Veld Kranenburg 131119904
4.Concordia 1300311900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hillegom sv 11713316119042
2.HVV 1179624522033
3.Oliveo 1179624624033
4.Wippolder 1178633729030
5.RKDEO 1178544633029
6.Wilhelmus 1178182832025
7.Foreholte 1177372727024
8.Laakkwartier 1175482837019
9.Altior 1165293038017
10.ASC 1164572037017
11.DOSR 1173862226017
12.Teylingen 1174492036016
13.Concordia 11742112646014
14.HMSH 1173113194955

Team nieuws

HMSH - Concordia: 1-3, zondag 8 maart 2020

Maandag 9 maart
Foto's: Alex Pronk / Haaglanden Voetbal

Zondag 8 maart stond de degradatie kraker op het programma. Voor beide ploegen de laatste 'strohalm' om met 3 punten alsnog aansluiting te vinden. Concordia heeft na de overwinning uitzicht op het ontlopen van de nacompetitie.

Lees meer

Altior - Concordia: 3-2, zondag 23 februari 2020

Dinsdag 25 februari

Na 2 mooie overwinningen stond de inhaalwedstrijd tegen Altior op het programma. Vanwege de belangen (aansluiting bij de lage middenmoot) had Concordia een supportersbus geregeld om zoveel mogelijk support te hebben rondom de wedstrijd. Helaas moest Concordia de punten laten in Ter Aar.

Lees meer
Toon al het nieuws

Begeleiders (8)

Spelers (35)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
(ABCD)
do
20:00
-
21:30
(ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 032".

AltASCConDOSForHilHMSHVVLaaOliRKDTeyWilWip
Altior 11 - 13 - 22 - 21 - 2 - 2 - 30 - 23 - 41 - 31 - 2 -
ASC 1 - 2 - 1 - 2 - 20 - 31 - 1 - 2 - 12 - 2 - 1 - 2
Concordia 12 - 12 - 61 - 32 - 14 - 12 - 40 - 6 - 2 - 2 -
DOSR 11 - 00 - 1 - 1 - 22 - 22 - 11 - 13 - 1 - - 0 - 3
Foreholte 10 - 2 - 2 - 10 - 33 - 11 - 1 - 3 - 22 - 04 - 02 - 2
Hillegom sv 1 - 5 - 12 - 1 - 4 - 02 - 310 - 13 - 15 - 15 - 13 - 1
HMSH 12 - 51 - 31 - 2 - 2 - 10 - 41 - 64 - 10 - 21 - 2
HVV 17 - 04 - 02 - 0 - 5 - 04 - 22 - 21 - 0 - 1 - 2
Laakkwartier 1 - 3 - 01 - 12 - 22 - 0 - - 1 - 22 - 33 - 13 - 1
Oliveo 16 - 2 - 1 - 12 - 16 - 12 - 22 - 13 - 00 - 22 - 2
RKDEO 14 - 02 - 31 - 13 - 22 - 23 - 3 - 1 - 12 - 1 - 2 - 2
Teylingen 12 - 40 - 01 - 02 - 2 - - 0 - 01 - 11 - 63 - 1
Wilhelmus 13 - 14 - 31 - 00 - 21 - 02 - 4 - 2 - 32 - 31 - 2
Wippolder 12 - 34 - 34 - 02 - 22 - 12 - 22 - 2 - 2 - 1 -