Concordia 1

2e klasse C

6e in poule 2e klasse D
8e in poule 2e klasse D (periode 1)
6e in poule 2e klasse D (periode 2)
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wippolder 12420136523061
2.HVV 12419237619059
3.Antibarbari 12416537437053
4.RKDEO 12415367233048
5.VFC 12495105140032
6.Concordia 12495104946032
7.Full Speed 12494115161031
8.Wilhelmus 12474133753025
9.Coal 12474134563322
10.HMSH 12457124161022
11.FC IJsselmonde 12462164371020
12.Laakkwartier 12462163261020
13.Meeuwenplaat 124441639107016
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV 11210113410031
2.Antibarbari 1128313220027
3.Wippolder 1128133314025
4.RKDEO 1126242919020
5.Wilhelmus 1125432520019
6.Coal 1125342523315
7.Full Speed 1124352330015
8.Concordia 1124262228014
9.VFC 1123362222012
10.Laakkwartier 1123272132011
11.FC IJsselmonde 1123182234010
12.HMSH 112156183108
13.Meeuwenplaat 112147224507
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wippolder 1121200329036
2.HVV 112912429028
3.RKDEO 1129124314028
4.Antibarbari 1128224217026
5.VFC 1126242918020
6.Concordia 1125342718018
7.Full Speed 1125162831016
8.HMSH 1124262330014
9.FC IJsselmonde 1123182137010
10.Laakkwartier 112309112909
11.Meeuwenplaat 112309176209
12.Coal 112219204007
13.Wilhelmus 1122010123306

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (38)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
(ABCD)
do
20:00
-
21:30
(ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

AntCoaConFCIFulHMSHVVLaaMeeRKDVFCWilWip
Antibarbari 13 - 04 - 02 - 13 - 24 - 40 - 06 - 13 - 11 - 23 - 24 - 00 - 3
Coal 14 - 42 - 22 - 14 - 03 - 01 - 54 - 17 - 31 - 21 - 21 - 21 - 4
Concordia 10 - 52 - 06 - 01 - 11 - 10 - 21 - 06 - 21 - 43 - 11 - 23 - 4
FC IJsselmonde 12 - 35 - 21 - 21 - 33 - 11 - 35 - 22 - 31 - 61 - 31 - 13 - 2
Full Speed 12 - 55 - 13 - 36 - 24 - 11 - 33 - 22 - 21 - 61 - 06 - 31 - 3
HMSH 11 - 12 - 21 - 13 - 02 - 01 - 70 - 24 - 21 - 11 - 23 - 01 - 4
HVV 12 - 26 - 04 - 03 - 02 - 08 - 15 - 07 - 02 - 12 - 03 - 11 - 3
Laakkwartier 10 - 63 - 13 - 13 - 23 - 30 - 40 - 13 - 32 - 13 - 10 - 10 - 1
Meeuwenplaat 10 - 62 - 20 - 82 - 31 - 43 - 22 - 42 - 11 - 41 - 84 - 42 - 5
RKDEO 12 - 35 - 14 - 26 - 36 - 05 - 12 - 12 - 02 - 01 - 16 - 20 - 2
VFC 11 - 33 - 10 - 12 - 23 - 23 - 31 - 32 - 012 - 01 - 11 - 11 - 4
Wilhelmus 16 - 01 - 31 - 40 - 20 - 13 - 20 - 13 - 22 - 33 - 20 - 11 - 2
Wippolder 11 - 30 - 11 - 05 - 14 - 02 - 12 - 13 - 16 - 02 - 12 - 00 - 0