Concordia 1

2e klasse C

8e in poule 2e klasse C
4e in poule Groep 1 032
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 6 oktober
DOSR 1
Altior 1
0
ASC 1
1
Wilhelmus 1
3
Foreholte 1
1
HMSH 1
3
Hillegom sv 1
1
Wippolder 1
1
Teylingen 1
6
Oliveo 1
1
Laakkwartier 1
1
Concordia 1
3
RKDEO 1
3
HVV 1
Zondag 13 oktober
4
HVV 1
2
Laakkwartier 1
4
Wippolder 1
3
ASC 1
1
Altior 1
2
Hillegom sv 1
1
DOSR 1
2
Foreholte 1
2
Wilhelmus 1
3
Teylingen 1
0
HMSH 1
4
Oliveo 1

Wedstrijdschema

ASC 1
1e
Uit
20-10-2019 14:00
Nr. 13968058CO
Scheidsrechter: E.M. (Ed) Toonen, , Sportpark: Abtspoelweg 21, 2343 JB OEGSTGEEST
1e
HMSH 1
Thuis
27-10-2019 14:30
Veld 9
Nr. 13968178CO
Teylingen 1
1e
Uit
03-11-2019 14:00
Nr. 13968337CO
Sportpark: Roodemolenweg 5, 2171 AX SASSENHEIM
1e
DOSR 1
Thuis
10-11-2019 14:30
Veld 9
Nr. 13968179CO
1e
Oliveo 1
Thuis
24-11-2019 14:30
Veld 9
Nr. 13968172CO
Wippolder 1
1e
Uit
01-12-2019 14:00
Nr. 13968324CO
Sportpark: Rijksstraatweg 9, 2628 GZ DELFT
JO15-1G 1
1e
Uit
08-12-2019 14:00
Nr. 13968468CO
Sportpark: Sportlaan 10, 2215 NA VOORHOUT
1e
Hillegom sv 1
Thuis
15-12-2019 14:30
Veld 9
Nr. 13968168CO
Altior 1
1e
Uit
26-01-2020 14:00
Nr. 13968363CO
Sportpark: Altiorplein 1, 2461 VT TER AAR
1e
Laakkwartier 1
Thuis
02-02-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968173CO
Wilhelmus 1
1e
Uit
09-02-2020 14:00
Nr. 13968298CO
Sportpark: Groene Zoom 2, 2491 EH 'S-GRAVENHAGE
1e
HVV 1
Thuis
16-02-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968171CO
HMSH 1
1e
Uit
08-03-2020 14:30
Nr. 13968420CO
Sportpark: Vrederustlaan 117, 2543 SL 'S-GRAVENHAGE
DOSR 1
1e
Uit
15-03-2020 14:00
Nr. 13968455CO
Sportpark: Sportpad 11 -21, 2371 PP ROELOFARENDSVEEN
1e
Teylingen 1
Thuis
22-03-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968176CO
Oliveo 1
1e
Uit
29-03-2020 14:30
Nr. 13968211CO
Sportpark: Sportlaan 2, 2641 AZ PIJNACKER
1e
Wippolder 1
Thuis
05-04-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968175CO
1e
Altior 1
Thuis
19-04-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968177CO
RKDEO 1
1e
Uit
26-04-2020 14:00
Nr. 13968119CO
Sportpark: Sportparkweg 34, 2631 GA NOOTDORP
1e
ASC 1
Thuis
10-05-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968169CO
Hillegom sv 1
1e
Uit
17-05-2020 14:00
Nr. 13967806CO
Sportpark: Van den Endelaan 7, 2182 ES HILLEGOM
1e
JO15-1G 1
Thuis
24-05-2020 14:00
Veld 9
Nr. 13968180CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oliveo 14310133010
2.Hillegom sv 14310125010
3.Foreholte 133008409
4.HVV 1422013708
5.Wippolder 1421110807
6.Teylingen 1421181007
7.RKDEO 130217802
8.Concordia 130213702
9.Laakkwartier 140225802
10.Wilhelmus 120114501
11.DOSR 130122601
12.Altior 120022500
13.ASC 120024900
14.HMSH 120021700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DHC 1330015409
2.Vitesse Delft 1311113604
3.Wateringse Veld Kranenburg 131119904
4.Concordia 1300311900

Team nieuws

HVV - Concordia: 4-0, zondag 22 september

Woensdag 25 september

Zondag 22 september speelde Concordia op De Diepput in Den Haag bij HVV, dat het de eerste twintig minuten zwaar had tegen Concordia. De Kroonleeuwen kwamen daarna beter in de wedstrijd en liepen weg naar een ruime overwinning in het openingsweekend van de tweede klasse C.

Lees meer
Toon al het nieuws

Begeleiders (8)

Spelers (37)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
(ABCD)
do
20:00
-
21:30
(ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

AltASCConDOSForHilHMSHVVLaaOliRKDTeyWilWip
Altior 11 - 21 - 3
ASC 1 - 0 - 1
Concordia 12 - 2
DOSR 1 - 1 - 20 - 3
Foreholte 13 - 13 - 2
Hillegom sv 15 - 13 - 1
HMSH 10 - 4
HVV 14 - 04 - 2
Laakkwartier 11 - 11 - 2
Oliveo 11 - 1
RKDEO 12 - 23 - 3
Teylingen 11 - 11 - 6
Wilhelmus 12 - 3
Wippolder 14 - 32 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 032".