Concordia 1

2e klasse C

4e in poule Groep 1 032
14e in poule 2e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 januari
1
ASC 1
2
Wilhelmus 1

Wedstrijdschema

1e
Laakkwartier 1
Thuis
02-02-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968173CO
Scheidsrechter: F. (Frank) van den Berg,
Wilhelmus 1
1e
Uit
09-02-2020 14:00
Nr. 13968298CO
Sportpark: Groene Zoom 2, 2491 EH 'S-GRAVENHAGE
1e
HVV 1
Thuis
16-02-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968171CO
Altior 1
1e
Uit
01-03-2020 14:00
Nr. 13968363CO
Sportpark: Altiorplein 1, 2461 VT TER AAR
HMSH 1
1e
Uit
08-03-2020 14:30
Nr. 13968420CO
Sportpark: Vrederustlaan 117, 2543 SL 'S-GRAVENHAGE
DOSR 1
1e
Uit
15-03-2020 14:00
Nr. 13968455CO
Sportpark: Sportpad 11 -21, 2371 PP ROELOFARENDSVEEN
1e
Teylingen 1
Thuis
22-03-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968176CO
Oliveo 1
1e
Uit
29-03-2020 14:30
Nr. 13968211CO
Sportpark: Sportlaan 2, 2641 AZ PIJNACKER
1e
Wippolder 1
Thuis
05-04-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968175CO
1e
Altior 1
Thuis
19-04-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968177CO
RKDEO 1
1e
Uit
26-04-2020 14:00
Nr. 13968119CO
Sportpark: Sportparkweg 34, 2631 GA NOOTDORP
1e
ASC 1
Thuis
10-05-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968169CO
Hillegom sv 1
1e
Uit
17-05-2020 14:00
Nr. 13967806CO
Sportpark: Van den Endelaan 7, 2182 ES HILLEGOM
1e
JO15-1G 1
Thuis
24-05-2020 14:00
Veld 9
Nr. 13968180CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DHC 1330015409
2.Vitesse Delft 1311113604
3.Wateringse Veld Kranenburg 131119904
4.Concordia 1300311900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hillegom sv 1129214614029
2.HVV 1127503516026
3.Oliveo 1127413317025
4.Wippolder 1126332721021
5.RKDEO 1125433420019
6.Foreholte 1125161820016
7.Wilhelmus 1125161723016
8.Laakkwartier 1124352026015
9.ASC 1123541828014
10.Teylingen 1123451525013
11.DOSR 1122641418012
12.Altior 1123181828010
13.HMSH 112318163155
14.Concordia 112129123605

Team nieuws

Toon al het nieuws

Begeleiders (8)

Spelers (35)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
(ABCD)
do
20:00
-
21:30
(ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 032".

AltASCConDOSForHilHMSHVVLaaOliRKDTeyWilWip
Altior 11 - 11 - 22 - 30 - 21 - 31 - 2
ASC 12 - 12 - 21 - 12 - 12 - 21 - 2
Concordia 12 - 12 - 61 - 32 - 40 - 62 - 2
DOSR 11 - 01 - 22 - 22 - 11 - 10 - 3
Foreholte 10 - 22 - 10 - 33 - 13 - 24 - 0
Hillegom sv 15 - 14 - 02 - 310 - 15 - 13 - 1
HMSH 12 - 52 - 10 - 41 - 64 - 11 - 2
HVV 17 - 04 - 02 - 04 - 22 - 2
Laakkwartier 11 - 12 - 22 - 01 - 23 - 13 - 1
Oliveo 16 - 21 - 12 - 12 - 10 - 22 - 2
RKDEO 14 - 02 - 31 - 12 - 23 - 32 - 12 - 2
Teylingen 10 - 01 - 02 - 20 - 01 - 11 - 6
Wilhelmus 11 - 00 - 21 - 02 - 42 - 32 - 3
Wippolder 12 - 34 - 34 - 02 - 12 - 22 - 1