Concordia 1

2e klasse C

4e in poule Groep 1 032
13e in poule 2e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 9 februari
Laakkwartier 1
ASC 1
Wilhelmus 1
Concordia 1
Altior 1
RKDEO 1
Foreholte 1
Wippolder 1
Hillegom sv 1
DOSR 1
HVV 1
Teylingen 1
Oliveo 1
HMSH 1
Zaterdag 15 februari
1
RKDEO 1
1
Oliveo 1
Zondag 16 februari
ASC 1
Altior 1
2
Wippolder 1
2
Hillegom sv 1
3
Teylingen 1
1
Wilhelmus 1
3
DOSR 1
1
Laakkwartier 1
2
Concordia 1
1
HVV 1
1
HMSH 1
2
Foreholte 1

Wedstrijdschema

Altior 1
1e
Uit
23-02-2020 14:00
Nr. 13968363CO
Scheidsrechter: Afgeschermd, , Sportpark: Altiorplein 1, 2461 VT TER AAR
Wilhelmus 1
1e
Uit
01-03-2020 14:00
Nr. 13968298CO
Scheidsrechter: G.P.H. (Gerrit) Hulters, , Sportpark: Groene Zoom 2, 2491 EH 'S-GRAVENHAGE
HMSH 1
1e
Uit
08-03-2020 14:30
Nr. 13968420CO
Sportpark: Vrederustlaan 117, 2543 SL 'S-GRAVENHAGE
DOSR 1
1e
Uit
15-03-2020 14:00
Nr. 13968455CO
Sportpark: Sportpad 11 -21, 2371 PP ROELOFARENDSVEEN
1e
Teylingen 1
Thuis
22-03-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968176CO
Oliveo 1
1e
Uit
29-03-2020 14:30
Nr. 13968211CO
Sportpark: Sportlaan 2, 2641 AZ PIJNACKER
1e
Wippolder 1
Thuis
05-04-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968175CO
1e
Altior 1
Thuis
19-04-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968177CO
RKDEO 1
1e
Uit
26-04-2020 14:00
Nr. 13968119CO
Sportpark: Sportparkweg 34, 2631 GA NOOTDORP
1e
ASC 1
Thuis
10-05-2020 14:30
Veld 9
Nr. 13968169CO
Hillegom sv 1
1e
Uit
17-05-2020 14:00
Nr. 13967806CO
Sportpark: Van den Endelaan 7, 2182 ES HILLEGOM
1e
JO15-1G 1
Thuis
24-05-2020 14:00
Veld 9
Nr. 13968180CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DHC 1330015409
2.Vitesse Delft 1311113604
3.Wateringse Veld Kranenburg 131119904
4.Concordia 1300311900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hillegom sv 11511315417036
2.HVV 1158614320030
3.Oliveo 1157623723027
4.RKDEO 1157534125026
5.Wippolder 1157533326026
6.Foreholte 1157172424022
7.Wilhelmus 1156182128019
8.ASC 1144551931017
9.DOSR 1153751922016
10.Teylingen 1154472032016
11.Laakkwartier 1154382436015
12.Altior 1134182230013
13.Concordia 1143291838011
14.HMSH 1153111174055

Team nieuws

Concordia - HVV: 2-1, zondag 16 februari 2020

Maandag 17 februari
Foto Haaglanden Voetbal / Patrick Gorlee

Na de mooie overwinning op Laakkwartier stond de thuiswedstrijd tegen HVV op het programma. Een titanenstrijd tussen 2 van de oudste verenigingen in het land (1883 vs 1885). Concordia won de wedstrijd door een ijzersterke instelling met 2-1 en heeft nu de teams boven zich in zicht.

Lees meer

Concordia - Laakkwartier: 4-1, zondag 2 februari 2020

Maandag 3 februari
Foto's: Haaglanden Voetbal/Alex Pronk.

Concordia speelde zondag 2 februari haar eerste officiële wedstrijd na de winterstop tegen Laakkwartier uit Den Haag. Het motto is “the only way is up” voor de mannen van Laurens Sandell. Tijdens het trainingskamp in Valencia is dat bij iedereen duidelijk geworden. En de eerste stap is gezet met een klinkende overwinning: 4-1.

Lees meer
Toon al het nieuws

Begeleiders (8)

Spelers (35)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
(ABCD)
do
20:00
-
21:30
(ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 032".

AltASCConDOSForHilHMSHVVLaaOliRKDTeyWilWip
Altior 11 - 11 - 22 - 30 - 2 - 1 - 31 - 2
ASC 1 - 2 - 12 - 20 - 31 - 12 - 12 - 21 - 2
Concordia 12 - 12 - 61 - 32 - 14 - 12 - 40 - 62 - 2
DOSR 11 - 00 - 11 - 22 - 22 - 11 - 13 - 10 - 3
Foreholte 10 - 22 - 10 - 33 - 13 - 22 - 04 - 0 -
Hillegom sv 15 - 1 - 4 - 02 - 310 - 13 - 15 - 13 - 1
HMSH 12 - 51 - 22 - 10 - 41 - 64 - 10 - 21 - 2
HVV 17 - 04 - 02 - 05 - 04 - 22 - 2 -
Laakkwartier 1 - 1 - 12 - 22 - 01 - 22 - 33 - 13 - 1
Oliveo 16 - 21 - 12 - 1 - 2 - 22 - 10 - 22 - 2
RKDEO 14 - 02 - 31 - 13 - 22 - 23 - 31 - 12 - 12 - 2
Teylingen 12 - 40 - 01 - 02 - 20 - 01 - 11 - 63 - 1
Wilhelmus 1 - 1 - 00 - 21 - 02 - 42 - 32 - 31 - 2
Wippolder 12 - 34 - 34 - 02 - 22 - 12 - 22 - 22 - 1