Concordia 1

2e klasse C

10e in poule Mannen Zondag standaard (A-cat)
2e in poule Mannen KNVB beker Amateurs poule
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Hoorn 12615926129054
2.RVC '33 12615475652049
3.TOGB 12613856033047
4.Wippolder 12612595442041
5.Groeneweg 12610794245037
6.Foreholte 126105114544035
7.ROAC 1269893535035
8.Delft 126105114758035
9.RKDEO 12697106352034
10.Concordia 12696113641033
11.DOSR 12661193844029
12.Teylingen 12685134862029
13.Meerburg 12657144160022
14.DONK 12647153463019

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas 1330012109
2.Concordia 131025603
3.Kethel Spaland 131023703
4.GLZ Delfshaven 1310251103

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde".

Team nieuws

Teylingen 1 – Concordia 1

Dinsdag 11 oktober 2016

Afgelopen zondag stond de wedstrijd Teylingen – Concordia op het programma. Een wedstrijd waar Concordia maar al te graag de negatieve spiraal van 2 verliesbeurten zou willen omzetten naar de weg omhoog door punten te pakken. Na het slippertje tegen ROAC met de dramatische laatste 6 minuten, het wedstrijdverslag van ROAC vindt u hier, en de uitvoerige video analyse van de wedstrijd tegen Delft die professioneel was vastgelegd door Rob Maas, stonden na de voorbereiding alle seinen op groen voor een goed resultaat.

Lees meer

Seizoen 2016 – 2017 gaat beginnen!

Woensdag 17 augustus 2016
KNVB Bekerprogramma selectie

Komend weekeinde gaat het nieuwe voetbalseizoen voor Concordia 1 en 2 maar zeker ook voor Concordia 3 beginnen. Bijgekomen van het slotweekend van afgelopen seizoen waarin Concordia 1, 2 en 3 alle promoveerde staan voor de supports van Concordia komende zondag de eerste bekerwedstrijden op het programma.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (13)

Team resultaten

ConDelDenDONDOSForGroMeeRKDROARVCTeyTOGWip
Concordia 13 - 41 - 11 - 43 - 20 - 10 - 02 - 11 - 00 - 15 - 10 - 12 - 10 - 2
Delft 11 - 31 - 21 - 10 - 32 - 43 - 03 - 22 - 22 - 22 - 40 - 12 - 13 - 0
Den Hoorn 15 - 01 - 02 - 02 - 14 - 13 - 11 - 05 - 20 - 22 - 22 - 00 - 02 - 0
DONK 12 - 20 - 22 - 22 - 21 - 10 - 11 - 14 - 21 - 00 - 13 - 41 - 30 - 2
DOSR 10 - 03 - 31 - 13 - 02 - 01 - 14 - 21 - 01 - 11 - 12 - 12 - 20 - 4
Foreholte 10 - 14 - 00 - 54 - 03 - 04 - 12 - 20 - 23 - 04 - 14 - 11 - 22 - 1
Groeneweg 11 - 01 - 23 - 34 - 13 - 22 - 12 - 12 - 20 - 05 - 14 - 00 - 02 - 3
Meerburg 11 - 11 - 22 - 43 - 42 - 10 - 03 - 24 - 32 - 01 - 31 - 42 - 22 - 1
RKDEO 12 - 36 - 02 - 27 - 23 - 05 - 21 - 22 - 22 - 14 - 14 - 32 - 21 - 1
ROAC 12 - 14 - 00 - 26 - 12 - 01 - 11 - 11 - 10 - 42 - 24 - 30 - 11 - 0
RVC '33 13 - 25 - 32 - 11 - 01 - 11 - 05 - 12 - 03 - 22 - 02 - 12 - 44 - 3
Teylingen 14 - 22 - 52 - 22 - 22 - 22 - 21 - 34 - 12 - 11 - 22 - 10 - 51 - 1
TOGB 10 - 01 - 12 - 52 - 03 - 15 - 14 - 05 - 16 - 11 - 12 - 33 - 22 - 1
Wippolder 11 - 32 - 32 - 24 - 22 - 23 - 03 - 04 - 31 - 13 - 14 - 24 - 22 - 1
ConGro
Concordia 1 ZO2 - 1
Groeneweg 1 ZO
ConGLZKetLeo
Concordia 1 ZO1 - 3
GLZ Delfshaven 1 ZO1 - 34 - 1
Kethel Spaland 1 ZA2 - 1
Leonidas 1 ZO7 - 02 - 0
ARCBriBVCConDCVDelDHCDRLDSOExcFC'HeiHelJodLaaLeoNooNooOudQuiRCLRVVSJCSpoSpoStrTeWTerVOCVVSWilZwa
ARC 1 ZA6 - 1
Brielle 1 ZA1 - 0
BVCB 1 ZA
Concordia 1 ZO
DCV 1 ZA
Deltasport 1 ZA
DHC ZO2 - 2
DRL 1 ZO3 - 1
DSO 1 ZA
Excelsior M 2 ZA
FC 's-Gravenzande 1 ZA0 - 2
Heinenoord 1 ZA
Hellevoetsluis 1 ZA2 - 1
Jodan Boys ZA
Laakkwart. 1 ZO
Leonidas 1 ZO3 - 3
Noordwijk ZA6 - 0
Nootdorp 1 ZA
Oude Maas 1 ZA0 - 2
Quick Boys 2 ZA
RCL 1 ZA2 - 3
RVVH 2 ZA
SJC ZO2 - 0
Sportclub Monster 1 ZA
Sportlust '46 1 ZA4 - 2
Strijen 1 ZA
Te Werve 1 ZA5 - 1
Ter Leede 1 ZA11 - 1
VOC 1 ZO1 - 1
VVSB 2 ZO
Wilhelmus 1 ZO
Zwaluwen ZA2 - 1