Concordia 1

2e klasse C

12e in poule 2e klasse D
4e in poule Groep 1 27
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 10 maart
dvv Delft 1
Antibarbari 1
0
XerxesDZB 1
2
VFC 1
2
SVV 1 (zon)
3
RKDEO 1
4
Oliveo 1
1
Wippolder 1
6
TOGB 1
1
Meeuwenplaat 1
4
Hillegersberg, vv 1
3
Excelsior'20 1
2
Concordia 1
3
VVIJ 1
Zaterdag 16 maart
0
RKDEO 1
1
Oliveo 1
Zondag 17 maart
1
Excelsior'20 1
0
Concordia 1
2
VFC 1
3
Hillegersberg, vv 1
7
Meeuwenplaat 1
0
dvv Delft 1
0
VVIJ 1
2
TOGB 1
2
Antibarbari 1
3
SVV 1 (zon)
2
Wippolder 1
4
XerxesDZB 1

Wedstrijdschema

1e
Hillegersberg, vv 1
Thuis
24-03-2019 14:30
Nr. 13087049CO
Scheidsrechter: G.H. (Gerrit) van Sprang,
SVV 1 (zon)
1e
Uit
07-04-2019 14:00
Nr. 13087085CO
Sportpark: Sportlaan 54, 3118 JC SCHIEDAM
1e
XerxesDZB 1
Thuis
14-04-2019 14:30
Nr. 13087050CO
1e
Oliveo 1
Thuis
22-04-2019 14:30
Nr. 13087046CO
dvv Delft 1
1e
Uit
12-05-2019 14:00
Nr. 13087110CO
Sportpark: Kerkpolderweg 12, 2625 EB DELFT
1e
Meeuwenplaat 1
Thuis
19-05-2019 14:00
Nr. 13087039CO
TOGB 1
1e
Uit
26-05-2019 14:00
Nr. 13087097CO
Sportpark: Het Hoge Land 23, 2652 EA BERKEL EN RODENRIJS

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOGB 11916216713050
2.SVV 1 (zon)1812155233037
3.Oliveo 11911264839035
4.RKDEO 11811164230034
5.Hillegersberg, vv 11811075729033
6.Meeuwenplaat 11910275652032
7.VVIJ 1199373331030
8.Antibarbari 1188193540025
9.Wippolder 1196584748023
10.VFC 1186393039021
11.Excelsior'20 1185492441019
12.Concordia 11943123442015
13.XerxesDZB 11935112648014
14.dvv Delft 1150015107600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Te Werve321011407
2.DHC 131207105
3.Laakkwartier 131116904
4.Concordia 1300361600

Team nieuws

Excelsior'20 – Concordia 1-0, zondag 17 maart

Woensdag 20 maart

In de ‘kelderkraker’ tussen Excelsior'20 en Concordia trok de thuisploeg aan het langste eind. De 1-0 overwinning was verre van verdiend, maar daar hadden de mannen van Excelsior'20 geen boodschap aan. Voor Concordia andermaal de harde les: als je goed voetbalt, maar de kansen niet benut krijg je de deksel op je neus.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (8)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
Veld 9 (ABCD)
do
20:00
-
21:30
Veld 9 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

AntCondvvExcHilMeeOliRKDSVVTOGVFCVVIWipXer
Antibarbari 14 - 32 - 13 - 21 - 31 - 23 - 22 - 33 - 21 - 32 - 1
Concordia 11 - 24 - 01 - 21 - 30 - 31 - 10 - 22 - 33 - 1
dvv Delft 1 - 0 - 91 - 51 - 4 - - 2 - 31 - 50 - 4
Excelsior'20 10 - 51 - 0 - 1 - 03 - 10 - 31 - 51 - 12 - 22 - 2
Hillegersberg, vv 11 - 04 - 14 - 38 - 02 - 45 - 02 - 43 - 03 - 54 - 0
Meeuwenplaat 13 - 15 - 47 - 03 - 06 - 83 - 21 - 35 - 33 - 2
Oliveo 10 - 31 - 13 - 02 - 11 - 30 - 54 - 14 - 16 - 3
RKDEO 14 - 35 - 03 - 03 - 22 - 20 - 13 - 20 - 22 - 11 - 2
SVV 1 (zon)5 - 39 - 13 - 1 - 6 - 32 - 12 - 32 - 11 - 23 - 1
TOGB 16 - 16 - 13 - 02 - 14 - 05 - 02 - 16 - 06 - 0
VFC 12 - 12 - 03 - 12 - 33 - 62 - 31 - 10 - 24 - 31 - 2
VVIJ 12 - 42 - 03 - 01 - 00 - 00 - 00 - 10 - 24 - 32 - 1
Wippolder 15 - 02 - 28 - 11 - 43 - 12 - 61 - 11 - 12 - 4
XerxesDZB 11 - 11 - 11 - 41 - 40 - 31 - 20 - 22 - 21 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 27".