Concordia 2

Reserve 1e klasse B

1e in poule 1e klasse B
2e in poule Mannen beker reserve poulefase Groep 3 01
Bekijk teambegeleiders

Uitslag

Zondag 28 november
ESTO 2
Concordia 2
7
Slikkerveer 2
1
VOC 3
6
S.V. Den Hoorn 2
1
Swift Boys 2
0
Full Speed 2
2
SEP 2

Wedstrijdschema

2e
Slikkerveer 2
Thuis
23-01-2022 11:30
Veld 8
Nr. 15693581CO
2e
FC IJsselmonde 2
Thuis
06-02-2022 11:30
Veld 9
Nr. 15698056CO
Swift Boys 2
2e
Uit
13-02-2022 12:00
Nr. 15698098CO
Sportpark: Prinsenlaan 902, 3062 CT ROTTERDAM
2e
Full Speed Delfia
Thuis
20-02-2022 11:30
Veld 8
Nr. 15699187CO
Wippolder 2
2e
Uit
13-03-2022 11:30
Nr. 15693494CO
Sportpark: Rijksstraatweg 9, 2628 GZ DELFT
2e
SEP 2
Thuis
20-03-2022 11:30
Veld 9
Nr. 15693900CO
S.V. Den Hoorn 2
2e
Uit
27-03-2022 11:00
Nr. 15696790CO
Sportpark: Zuidhoornseweg 4, 2635 DJ DEN HOORN ZH
2e
VOC 2 (zat)
Thuis
03-04-2022 11:30
Veld 9
Nr. 15694629CO
Slikkerveer 2
2e
Uit
10-04-2022 11:30
Nr. 15699744CO
Sportpark: Kastanjelaan 28, 2982 CM RIDDERKERK
2e
ESTO 2
Thuis
24-04-2022 11:30
Veld 8
Nr. 15697529CO
Antibarbari 3
2e
Uit
01-05-2022 10:15
Nr. 15697790CO
Sportpark: Kralingse Zoom 100, 3063 NC ROTTERDAM
Zwervers, cvv 2
2e
Uit
22-05-2022 11:15
Nr. 15693300CO
Sportpark: Couwenhoekseweg 1, 2904 XZ CAPELLE AAN DEN IJSSEL

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia 28710357022
2.CVV Zwervers 27601229018
3.ESTO 26501193015
4.S.V. Den Hoorn 26501218015
5.Wippolder 274032320012
6.Antibarbari 383142220010
7.FC IJsselmonde 2530216909
8.SEP 2730481009
9.Slikkerveer 27205161606
10.Full Speed 27205112733
11.Swift Boys 2600672600
12.VOC 3800855000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Antibarbari 2220011006
2.Concordia 221014203
3.Coal 2200201300

Trainingen

di
20:30
-
22:00
(ABCD)
do
20:00
-
21:30
(CD)
Volledig schema

Team resultaten

AntConCVVESTFCIFulSVDSEPSliSwiVOCWip
Antibarbari 32 - 44 - 2
Concordia 23 - 32 - 11 - 0
CVV Zwervers 22 - 12 - 0
ESTO 21 - 0 - 4 - 0
FC IJsselmonde 25 - 19 - 1
Full Speed 20 - 50 - 24 - 3
S.V. Den Hoorn 25 - 22 - 16 - 1
SEP 20 - 20 - 21 - 0
Slikkerveer 21 - 26 - 20 - 37 - 1
Swift Boys 22 - 5
VOC 32 - 5
Wippolder 23 - 63 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Mannen beker reserve poulefase Groep 3 01".