Concordia 3

Reserve 1e klasse A

7e in poule 1e klasse B
1e in poule Groep 1 03
25e in poule Groep 1 1e KO ronde
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 10 februari
4
Haastrecht 2
0
CVV Zwervers 2
3
SEP 2
0
ESTO 2
0
WCR 2
1
Groeneweg 2
2
Excelsior'20 2
1
Leonidas 2
2
Nieuwerkerk 2
4
Concordia 3
3
Zoetermeer, fc 2
1
Wippolder 2
4
VOC 3
5
Slikkerveer 2
Zondag 17 februari
1
Leonidas 2
3
Haastrecht 2
7
Groeneweg 2
0
Zoetermeer, fc 2
3
Wippolder 2
0
WCR 2
3
ESTO 2
0
VOC 3
2
Slikkerveer 2
3
Nieuwerkerk 2
4
CVV Zwervers 2
2
SEP 2
2
Concordia 3
1
Excelsior'20 2

Wedstrijdschema

Groeneweg 2
3e
Uit
24-02-2019 10:30
Nr. 13082012CO
Scheidsrechter: L. (Levent) Kirkar, . Sportpark: Knibbelweg 16, 2761 JE ZEVENHUIZEN ZH
Zoetermeer, fc 2
3e
Uit
10-03-2019 12:00
Nr. 13082026CO
Sportpark: Scheglaan 11, 2718 KZ ZOETERMEER
3e
Haastrecht 2
Thuis
17-03-2019 12:30
Nr. 13081952CO
SEP 2
3e
Uit
24-03-2019 11:00
Nr. 13082000CO
Sportpark: Henk van Riessenlaan 2 -6, 2626 AB DELFT
3e
Groeneweg 2
Thuis
07-04-2019 12:30
Nr. 13081955CO
Wippolder 2
3e
Uit
14-04-2019 11:30
Nr. 13082091CO
Sportpark: Rijksstraatweg 9, 2628 GZ DELFT
ESTO 2
3e
Uit
22-04-2019 11:30
Nr. 13082129CO
Sportpark: Kievitsheuvel 1, 2411 LL BODEGRAVEN
3e
Leonidas 2
Thuis
12-05-2019 12:30
Nr. 13081954CO
Slikkerveer 2
3e
Uit
19-05-2019 11:30
Nr. 13082077CO
Sportpark: Kastanjelaan 28, 2982 CM RIDDERKERK
3e
VOC 3
Thuis
26-05-2019 15:00
Nr. 13081960CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ESTO 2169252516029
2.Excelsior'20 2168533428029
3.Groeneweg 2158433617028
4.CVV Zwervers 2168444030028
5.Leonidas 2168353114027
6.Haastrecht 2168263129026
7.Concordia 3166642931024
8.VOC 3157264636023
9.Wippolder 2165473135019
10.WCR 2165472741019
11.SEP 2165384147018
12.Nieuwerkerk 21651103952016
13.Zoetermeer, fc 21650113457015
14.Slikkerveer 21632113344011
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia 333009309
2.WIK 2320112506
3.Wilhelmus 231029703
4.Laakkwartier 2300341900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Foreholte 211006003
2.CVV Zwervers 211006003
3.RKDEO 211006103
4.CWO 211006303
5.DONK 211006303
6.GSC ESDO 311006303
7.fc Boshuizen 211004103
8.Olympia 211004103
9.Blijdorp 311003003
10.HBS 411007503
11.Spartaan'20 211003103
12.TOGB 211002003
13.VOC 211002003
14.Quick 411003203
15.Groeneweg 211002103
16.HBS 211002103
17.Excelsior'20 211001003
18.Leonidas 211001003
19.Swift Boys 211001003
20.dvv Delft 211001103
21.SJC 211001103
22.Antibarbari 200000000
23.DHC 200000000
24.VUC 200000000
25.Concordia 310011100
26.RVC '33 210011100
27.WIK 210012300
28.Quick 310011200
29.RKAVV 210011200
30.Full Speed 210010100
31.Oliveo 210010100
32.VFC 210010100
33.HMSH 210015700
34.VOC 410011300
35.Antibarbari 410010200
36.HVV 310010200
37.fc Boshuizen 310013600
38.Full Speed 310013600
39.VUC 310013600
40.Foreholte 410011400
41.Zoetermeer, fc 210011400
42.Charlois, sv 210010300
43.Antibarbari 310011600
44.Stompwijk'92 210010600
45.VEP 110010600

Trainingen

do
20:00
-
21:30
Veld 8 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

ConCVVESTExcGroHaaLeoNieSEPSliVOCWCRWipZoe
Concordia 32 - 12 - 10 - 0
CVV Zwervers 22 - 24 - 2
ESTO 20 - 13 - 07 - 1
Excelsior'20 22 - 17 - 42 - 1
Groeneweg 21 - 25 - 07 - 0
Haastrecht 24 - 01 - 0
Leonidas 21 - 21 - 36 - 0
Nieuwerkerk 22 - 41 - 2
SEP 23 - 03 - 3
Slikkerveer 21 - 22 - 36 - 4
VOC 30 - 33 - 14 - 5
WCR 20 - 11 - 1
Wippolder 20 - 13 - 0
Zoetermeer, fc 21 - 43 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 03".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".