Concordia 3

Reserve 1e klasse A

8e in poule 1e klasse B
1e in poule Groep 1 03
25e in poule Groep 1 1e KO ronde
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groeneweg 22616556432053
2.Excelsior'20 22615746836052
3.ESTO 22614395029045
4.CVV Zwervers 22613676748045
5.Haastrecht 22613585142044
6.VOC 326122127162038
7.Leonidas 22611694436336
8.Concordia 3269894854035
9.WCR 226105114363035
10.Wippolder 226104125059034
11.Nieuwerkerk 22692156076029
12.SEP 22666145075024
13.Zoetermeer, fc 22673165690024
14.Slikkerveer 22644185070016
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia 333009309
2.WIK 2320112506
3.Wilhelmus 231029703
4.Laakkwartier 2300341900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Foreholte 211006003
2.CVV Zwervers 211006003
3.RKDEO 211006103
4.CWO 211006303
5.DONK 211006303
6.GSC ESDO 311006303
7.fc Boshuizen 211004103
8.Olympia 211004103
9.Blijdorp 311003003
10.HBS 411007503
11.Spartaan'20 211003103
12.TOGB 211002003
13.VOC 211002003
14.Quick 411003203
15.Groeneweg 211002103
16.HBS 211002103
17.Excelsior'20 211001003
18.Leonidas 211001003
19.Swift Boys 211001003
20.dvv Delft 211001103
21.SJC 211001103
22.Antibarbari 200000000
23.DHC 200000000
24.VUC 200000000
25.Concordia 310011100
26.RVC '33 210011100
27.WIK 210012300
28.Quick 310011200
29.RKAVV 210011200
30.Full Speed 210010100
31.Oliveo 210010100
32.VFC 210010100
33.HMSH 210015700
34.VOC 410011300
35.Antibarbari 410010200
36.HVV 310010200
37.fc Boshuizen 310013600
38.Full Speed 310013600
39.VUC 310013600
40.Foreholte 410011400
41.Zoetermeer, fc 210011400
42.Charlois, sv 210010300
43.Antibarbari 310011600
44.Stompwijk'92 210010600
45.VEP 110010600

Trainingen

do
20:00
-
21:30
(AB)
Volledig schema

Team resultaten

ConCVVESTExcGroHaaLeoNieSEPSliVOCWCRWipZoe
Concordia 32 - 11 - 22 - 22 - 02 - 15 - 20 - 0
CVV Zwervers 22 - 23 - 01 - 11 - 24 - 22 - 08 - 12 - 1
ESTO 25 - 04 - 20 - 11 - 23 - 07 - 14 - 1
Excelsior'20 24 - 11 - 12 - 17 - 42 - 14 - 06 - 0
Groeneweg 21 - 11 - 32 - 13 - 01 - 27 - 25 - 07 - 0
Haastrecht 24 - 01 - 11 - 01 - 01 - 05 - 30 - 24 - 1
Leonidas 21 - 20 - 61 - 32 - 11 - 14 - 16 - 0
Nieuwerkerk 22 - 45 - 21 - 20 - 41 - 51 - 14 - 2
SEP 21 - 53 - 00 - 71 - 10 - 42 - 21 - 03 - 3
Slikkerveer 22 - 11 - 20 - 21 - 32 - 32 - 36 - 4
VOC 33 - 20 - 20 - 36 - 13 - 14 - 14 - 54 - 2
WCR 21 - 01 - 30 - 12 - 01 - 12 - 12 - 12 - 2
Wippolder 25 - 13 - 21 - 40 - 11 - 03 - 22 - 13 - 0
Zoetermeer, fc 23 - 13 - 31 - 25 - 62 - 24 - 31 - 43 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 03".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".