Concordia 3

Reserve 1e klasse A

5e in poule 1e klasse B
3e in poule Groep 2 03
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

3e
Swift Boys 2
Thuis
25-04-2021 11:30
Veld 8
Nr. 14739380CO
Slikkerveer 2
3e
Uit
09-05-2021 11:30
Nr. 14740536CO
Sportpark: Kastanjelaan 28, 2982 CM RIDDERKERK
3e
Hillegersberg, vv 2
Thuis
16-05-2021 11:30
Veld 8
Nr. 14736521CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Slikkerveer 2430113309
2.FC IJsselmonde 232107207
3.Antibarbari 34211141007
4.CVV Zwervers ZO232017506
5.Concordia 332017606
6.Swift Boys 24202131706
7.Full Speed 231203205
8.ESTO 221107304
9.Wippolder 231026703
10.VOC 330213502
11.WCR 2301241001
12.Hillegersberg, vv 220024900
13.SEP 2300311000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DHC 233009109
2.dvv Delft 232017606
3.Concordia 331029603
4.DHL 2300321400

Spelers (27)

Trainingen

do
20:00
-
21:30
(AB)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "1e klasse B".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 03".