Concordia JO19-1

1e klasse 08

1e in poule Hoofdklasse A
1e in poule Groep 6 18
18e in poule Groep 1 1e KO ronde
9e in poule Groep 1 2e KO ronde
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

JO19-1
Oliveo JO19-1
Thuis
09-02-2019 15:00
Nr. 13189647CO
BVCB JO19-1
JO19-1
Uit
16-02-2019 15:00
Nr. 13189657CO
Sportpark: Sporthoekpad 1, 2661 GV BERGSCHENHOEK
JO19-1
Foreholte JO19-1
Thuis
09-03-2019 15:00
Nr. 13189648CO
Olympia JO19-1
JO19-1
Uit
16-03-2019 14:45
Nr. 13189659CO
Sportpark: Bodegraafsestraatweg 52, 2805 GR GOUDA
JO19-1
DSO JO19-1
Thuis
23-03-2019 15:00
Nr. 13189649CO
GDA JO19-1
JO19-1
Uit
06-04-2019 14:30
Nr. 13189627CO
Sportpark: Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE
JO19-1
HVV JO19-1
Thuis
13-04-2019 15:00
Nr. 13189650CO
Noordwijk JO19-1
JO19-1
Uit
04-05-2019 12:30
Nr. 13189624CO
Sportpark: Duinwetering 105, 2203 HM NOORDWIJK ZH
JO19-1
VVSB JO19-1
Thuis
11-05-2019 15:00
Nr. 13189651CO
DOSR JO19-1
JO19-1
Uit
18-05-2019 15:00
Nr. 13189656CO
Sportpark: Sportpad 11 -21, 2371 PP ROELOFARENDSVEEN
JO19-1
Quick Boys JO19-2
Thuis
25-05-2019 15:00
Nr. 13189652CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO19-11110014412030
2.Foreholte JO19-1108113513025
3.BVCB JO19-1116143223019
4.HVV JO19-1116053117018
5.VVSB JO19-1104422717016
6.GDA JO19-1104242021014
7.Noordwijk JO19-1114162230013
8.Oliveo JO19-1113351824012
9.Quick Boys JO19-2114073038012
10.DSO JO19-111236193309
11.Olympia JO19-110226174617
12.DOSR JO19-111137133406
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO19-1330013309
2.VELO JO19-231119504
3.DoCoS JO19-13111131004
4.Laakkwartier JO19-1300332000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spartaan'20 JO19-111006003
2.TOGB JO19-111005003
3.UVS JO19-111007303
4.Quick JO19-111004003
5.Excelsior M. JO19-111006303
6.Forum Sport JO19-111003003
7.Jodan Boys, de JO19-111003003
8.Rijnsburgse Boys JO19-111003003
9.Nieuwerkerk JO19-111003103
10.Feyenoord, sc JO19-111002003
11.Alexandria'66 JO19-211003203
12.Bergambacht JO19-111003203
13.Excelsior M. JO19-211003203
14.Feyenoord, sc JO19-211003203
15.HVV JO19-111002103
16.VELO JO19-111002103
17.Zestienhoven JO19-111005503
18.Concordia JO19-111003303
19.Vredenburch JO19-111002203
20.Foreholte JO19-111001103
21.RKDEO JO19-111001103
22.TAC'90 JO19-111001103
23.Barendrecht JO19-100000000
24.RKAVV JO19-110015500
25.Jonge Spartaan, de JO19-110013300
26.RVVH JO19-110012200
27.Sportlust '46 JO19-110011100
28.GDA JO19-110011100
29.Excelsior R. JO19-110011100
30.Noordwijk JO19-110012300
31.NSVV JO19-110012300
32.Spartaan'20 JO19-210012300
33.XerxesDZB JO19-110012300
34.Ter Leede JO19-110011200
35.Zuidland JO19-110011200
36.RCL JO19-110011300
37.Smitshoek JO19-110010200
38.Brielle, VV JO19-110013600
39.DSO JO19-110010300
40.Quick Boys JO19-110010300
41.VVSB JO19-110010300
42.Be Fair JO19-110013700
43.Meerburg JO19-110010400
44.Woerden JO19-110010500
45.MVV '27 JO19-110010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOGB JO19-111005003
2.TAC'90 JO19-111003103
3.VELO JO19-111002003
4.Forum Sport JO19-111004303
5.Excelsior M. JO19-211003203
6.UVS JO19-111001003
7.Rijnsburgse Boys JO19-111002203
8.Alexandria'66 JO19-200000000
9.Concordia JO19-100000000
10.Feyenoord, sc JO19-200000000
11.Foreholte JO19-100000000
12.HVV JO19-100000000
13.Quick JO19-100000000
14.RKDEO JO19-100000000
15.Spartaan'20 JO19-100000000
16.Vredenburch JO19-100000000
17.Barendrecht JO19-110012200
18.Jodan Boys, de JO19-110013400
19.Nieuwerkerk JO19-110012300
20.Bergambacht JO19-110010100
21.Zestienhoven JO19-110011300
22.Excelsior M. JO19-110010200
23.Feyenoord, sc JO19-110010500

Spelers (2)

Trainingen

di
19:00
-
20:30
Veld 9 (AB)
do
18:45
-
20:00
Veld 9 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Hoofdklasse A".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 6 18".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e KO ronde".