Concordia JO19-1

1e klasse 08

2e in poule Divisie 4 C
2e in poule Groep 1 17
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

VFC JO19-1
JO19-1
Uit
31-10-2020 14:30
Nr. 14939874CO
AFGELAST, , Afgelast
JO19-1
DSO JO19-1
Thuis
07-11-2020 14:00
Veld 9
Nr. 14939776CO
AFGELAST, , Afgelast
Nieuwerkerk JO19-1
JO19-1
Uit
21-11-2020 11:45
Nr. 14939823CO
Sportpark: Sportpark Dorrestein 2, 2912 TL NIEUWERKERK AD IJSSEL
JO19-1
Smitshoek JO19-1
Thuis
28-11-2020 14:00
Veld 9
Nr. 14939843CO
RKDEO 1 ZA -1
JO19-1
Uit
05-12-2020 14:30
Nr. 14939779CO
Sportpark: Sportparkweg 34, 2631 GA NOOTDORP
Spijkenisse JO19-1
JO19-1
Uit
12-12-2020 14:15
Nr. 14939882CO
Sportpark: Maaswijkweg 100, 3207 JZ SPIJKENISSE
JO19-1
HBS JO19-1
Thuis
30-01-2021 14:00
Veld 8
Nr. 14939936CO
Spartaan JO19-2
JO19-1
Uit
06-02-2021 10:30
Nr. 14939904CO
Vertrektijd: 09:30, Sportpark: Oldegaarde 251, 3084 AA ROTTERDAM
Let op: Reserve tenue
JO19-1
Nieuwerkerk JO19-1
Thuis
27-02-2021 14:00
Veld 8
Nr. 14939944CO
HVV JO19-1
JO19-1
Uit
06-03-2021 14:30
Nr. 14939938CO
Sportpark: Van Hogenhoucklaan 37, 2596 TA 'S-GRAVENHAGE
JO19-1
RKDEO 1 ZA -1
Thuis
20-03-2021 14:00
Veld 8
Nr. 14939859CO
Smitshoek JO19-1
JO19-1
Uit
27-03-2021 15:00
Nr. 14939809CO
Sportpark: Smitshoekse Baan 25, 2993 BZ BARENDRECHT
JO19-1
XerxesDZB JO19-1
Thuis
10-04-2021 14:00
Veld 8
Nr. 14939866CO
Capelle JO19-1
JO19-1
Uit
17-04-2021 15:15
Nr. 14940012CO
Sportpark: P C Boutenssingel 1, 2902 BG CAPELLE AAN DEN IJSSEL
JO19-1
Spijkenisse JO19-1
Thuis
24-04-2021 14:00
Veld 8
Nr. 14939873CO
JO19-1
VFC JO19-1
Thuis
08-05-2021 14:00
Veld 8
Nr. 14939806CO
DSO JO19-1
JO19-1
Uit
15-05-2021 15:00
Nr. 14939838CO
Sportpark: Hildamlaan 1, 2731 BT BENTHUIZEN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spijkenisse JO19-14310197010
2.Concordia JO19-14310125010
3.Smitshoek JO19-14301171009
4.Nieuwerkerk JO19-143018409
5.XerxesDZB JO19-1422016708
6.RKDEO JO19-1421112607
7.HBS JO19-1420211906
8.VFC JO19-141214605
9.DSO JO19-140224702
10.Capelle JO19-1401392201
11.HVV JO19-1400431700
12.Spartaan'20 JO19-2400441900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.BVCB JO19-1330022409
2.Concordia JO19-1320112706
3.Smitshoek JO19-231025803
4.SEP JO19-1300302000

Spelers (18)

Trainingen

di
19:00
-
20:30
(AB)
do
18:45
-
20:00
(AB)
Volledig schema

Team resultaten

CapConDSOHBSHVVNieRKDSmiSpaSpiVFCXer
Capelle JO19-12 - 21 - 7
Concordia JO19-15 - 12 - 1
DSO JO19-10 - 21 - 2
HBS JO19-15 - 20 - 2
HVV JO19-10 - 31 - 5
Nieuwerkerk JO19-12 - 01 - 2
RKDEO JO19-13 - 57 - 0
Smitshoek JO19-18 - 44 - 1
Spartaan'20 JO19-22 - 31 - 7
Spijkenisse JO19-15 - 32 - 2
VFC JO19-11 - 10 - 0
XerxesDZB JO19-13 - 34 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 17".