Concordia JO19-1

1e klasse 08

1e in poule Hoofdklasse A
1e in poule Groep 6 18
18e in poule Groep 1 1e KO ronde
9e in poule Groep 1 2e KO ronde
12e in poule Groep 1 1/8e Finale
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 maart
1
Quick Boys JO19-2
1
DSO JO19-1
4
GDA JO19-1
0
VVSB JO19-1
0
DOSR JO19-1
6
HVV JO19-1
3
Concordia JO19-1
0
Foreholte JO19-1
2
Noordwijk JO19-1
0
Olympia JO19-1
2
Oliveo JO19-1
2
BVCB JO19-1
Dinsdag 12 maart
0
Vredenburch JO19-1
2
HVV JO19-1
Zaterdag 16 maart
3
VVSB JO19-1
1
DOSR JO19-1
4
HVV JO19-1
1
GDA JO19-1
2
DSO JO19-1
0
Noordwijk JO19-1
2
Olympia JO19-1
2
Concordia JO19-1
3
Foreholte JO19-1
1
Oliveo JO19-1
3
BVCB JO19-1
2
Quick Boys JO19-2

Wedstrijdschema

JO19-1
DSO JO19-1
Thuis
23-03-2019 15:00
Nr. 13189649CO
Scheidsrechter: B. (Benjamin) Hubers,
GDA JO19-1
JO19-1
Uit
06-04-2019 14:30
Nr. 13189627CO
Sportpark: Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE
JO19-1
HVV JO19-1
Thuis
13-04-2019 15:00
Nr. 13189650CO
Noordwijk JO19-1
JO19-1
Uit
04-05-2019 12:30
Nr. 13189624CO
Sportpark: Duinwetering 105, 2203 HM NOORDWIJK ZH
JO19-1
VVSB JO19-1
Thuis
11-05-2019 15:00
Nr. 13189651CO
DOSR JO19-1
JO19-1
Uit
18-05-2019 15:00
Nr. 13189656CO
Sportpark: Sportpad 11 -21, 2371 PP ROELOFARENDSVEEN
JO19-1
Quick Boys JO19-2
Thuis
25-05-2019 12:30
Nr. 13189652CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO19-11512215216038
2.Foreholte JO19-11411124117034
3.HVV JO19-11510054518030
4.BVCB JO19-1158254330026
5.GDA JO19-1146353129021
6.VVSB JO19-1145543225020
7.Oliveo JO19-1154562730017
8.DSO JO19-1154472538016
9.Noordwijk JO19-1155192538016
10.Quick Boys JO19-2154293650014
11.Olympia JO19-114248215319
12.DOSR JO19-1151311175106
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO19-1330013309
2.VELO JO19-231119504
3.DoCoS JO19-13111131004
4.Laakkwartier JO19-1300332000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spartaan'20 JO19-111006003
2.TOGB JO19-111005003
3.UVS JO19-111007303
4.Quick JO19-111004003
5.Excelsior M. JO19-111006303
6.Forum Sport JO19-111003003
7.Jodan Boys, de JO19-111003003
8.Rijnsburgse Boys JO19-111003003
9.Nieuwerkerk JO19-111003103
10.Feyenoord, sc JO19-111002003
11.Alexandria'66 JO19-211003203
12.Bergambacht JO19-111003203
13.Excelsior M. JO19-211003203
14.Feyenoord, sc JO19-211003203
15.HVV JO19-111002103
16.VELO JO19-111002103
17.Zestienhoven JO19-111005503
18.Concordia JO19-111003303
19.Vredenburch JO19-111002203
20.Foreholte JO19-111001103
21.RKDEO JO19-111001103
22.TAC'90 JO19-111001103
23.Barendrecht JO19-100000000
24.RKAVV JO19-110015500
25.Jonge Spartaan, de JO19-110013300
26.RVVH JO19-110012200
27.Sportlust '46 JO19-110011100
28.GDA JO19-110011100
29.Excelsior R. JO19-110011100
30.Noordwijk JO19-110012300
31.NSVV JO19-110012300
32.Spartaan'20 JO19-210012300
33.XerxesDZB JO19-110012300
34.Ter Leede JO19-110011200
35.Zuidland JO19-110011200
36.RCL JO19-110011300
37.Smitshoek JO19-110010200
38.Brielle, VV JO19-110013600
39.DSO JO19-110010300
40.Quick Boys JO19-110010300
41.VVSB JO19-110010300
42.Be Fair JO19-110013700
43.Meerburg JO19-110010400
44.Woerden JO19-110010500
45.MVV '27 JO19-110010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOGB JO19-111005003
2.TAC'90 JO19-111003103
3.VELO JO19-111002003
4.Forum Sport JO19-111004303
5.Excelsior M. JO19-211003203
6.UVS JO19-111001003
7.Rijnsburgse Boys JO19-111002203
8.Alexandria'66 JO19-200000000
9.Concordia JO19-100000000
10.Feyenoord, sc JO19-200000000
11.Foreholte JO19-100000000
12.HVV JO19-100000000
13.Quick JO19-100000000
14.RKDEO JO19-100000000
15.Spartaan'20 JO19-100000000
16.Vredenburch JO19-100000000
17.Barendrecht JO19-110012200
18.Jodan Boys, de JO19-110013400
19.Nieuwerkerk JO19-110012300
20.Bergambacht JO19-110010100
21.Zestienhoven JO19-110011300
22.Excelsior M. JO19-110010200
23.Feyenoord, sc JO19-110010500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.UVS JO19-111005103
2.Spartaan'20 JO19-111004003
3.TAC'90 JO19-111007503
4.Foreholte JO19-111004203
5.Alexandria'66 JO19-211003103
6.Quick JO19-111003103
7.HVV JO19-111002003
8.Feyenoord, sc JO19-211001003
9.VELO JO19-110010100
10.RKDEO JO19-110015700
11.Excelsior M. JO19-210012400
12.Concordia JO19-110011300
13.Forum Sport JO19-110011300
14.Vredenburch JO19-110010200
15.Rijnsburgse Boys JO19-110011500
16.TOGB JO19-110010400

Spelers (2)

Trainingen

di
19:00
-
20:30
Veld 9 (AB)
do
18:45
-
20:00
Veld 9 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BVCConDOSDSOForGDAHVVNooOliOlyQuiVVS
BVCB JO19-11 - 23 - 2
Concordia JO19-13 - 01 - 1
DOSR JO19-11 - 50 - 6
DSO JO19-13 - 22 - 0
Foreholte JO19-12 - 03 - 1
GDA JO19-13 - 14 - 0
HVV JO19-14 - 11 - 0
Noordwijk JO19-10 - 32 - 0
Oliveo JO19-12 - 25 - 0
Olympia JO19-12 - 20 - 1
Quick Boys JO19-21 - 13 - 3
VVSB JO19-13 - 12 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 6 18".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e KO ronde".

AleConExcFeyForForHVVQuiRijRKDSpaTACTOGUVSVELVre
Alexandria'66 JO19-23 - 1
Concordia JO19-1
Excelsior M. JO19-22 - 4
Feyenoord, sc JO19-2
Foreholte JO19-1
Forum Sport JO19-11 - 3
HVV JO19-1
Quick JO19-1
Rijnsburgse Boys JO19-1
RKDEO JO19-1
Spartaan'20 JO19-14 - 0
TAC'90 JO19-17 - 5
TOGB JO19-1
UVS JO19-15 - 1
VELO JO19-10 - 1
Vredenburch JO19-10 - 2