Concordia JO19-2
11e in poule Hoofdklasse (3e fase) A
6e in poule Hoofdklasse (2e fase) B
5e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) G
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 20 april
1
DWO JO19-1
6
Schipluiden JO19-1
4
VVSB JO19-1
1
FC Lisse JO19-1
3
GSC ESDO JO19-1
6
Be Fair JO19-1
2
NSV'46 JO19-1
3
DSVP JO19-1
1
Honselersdijk JO19-1
4
ONA JO19-1
5
Bergambacht JO19-1
0
Concordia JO19-2
Wedstrijdschema
GSC ESDO JO19-1
JO19-2
Uit
11-05-2024
15:15
veld 1
Nr. 104593CO
Sportpark Escamp I GSC ESDO
JO19-2
VVSB JO19-1
Thuis
25-05-2024
13:05
Veld 9
Nr. 104555CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Bergambacht JO19-1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 32 | 13 | 0 | 22 |
2. | VVSB JO19-1 | 9 | 6 | 0 | 3 | 37 | 19 | 0 | 18 |
3. | FC Lisse JO19-1 | 9 | 5 | 2 | 2 | 24 | 15 | 0 | 17 |
4. | Schipluiden JO19-1 | 9 | 5 | 1 | 3 | 23 | 12 | 0 | 16 |
5. | ONA JO19-1 | 8 | 5 | 0 | 3 | 19 | 12 | 0 | 15 |
6. | Be Fair JO19-1 | 9 | 4 | 2 | 3 | 23 | 19 | 0 | 14 |
7. | DSVP JO19-1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 13 | 20 | 0 | 12 |
8. | Honselersdijk JO19-1 | 9 | 3 | 2 | 4 | 19 | 23 | 0 | 11 |
9. | NSV'46 JO19-1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 15 | 16 | 0 | 10 |
10. | DWO JO19-1 | 9 | 3 | 0 | 6 | 13 | 25 | 0 | 9 |
11. | Concordia JO19-2 | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | 21 | 0 | 7 |
12. | GSC ESDO JO19-1 | 9 | 0 | 0 | 9 | 13 | 44 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Verburch JO19-1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 24 | 8 | 0 | 19 |
2. | LYRA JO19-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 34 | 7 | 0 | 18 |
3. | Kethel Spaland, vv JO19-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 27 | 11 | 0 | 13 |
4. | Schipluiden JO19-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 21 | 16 | 0 | 12 |
5. | Honselersdijk JO19-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 20 | 23 | 0 | 8 |
6. | Concordia JO19-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | 18 | 0 | 7 |
7. | GSC ESDO JO19-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 16 | 35 | 0 | 4 |
8. | Victoria'04 JO19-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 6 | 41 | 1 | -1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Verburch JO19-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 7 | 0 | 12 |
2. | LYRA JO19-1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | 9 | 0 | 11 |
3. | Schipluiden JO19-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 3 | 0 | 10 |
4. | Honselersdijk JO19-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 7 |
5. | Concordia JO19-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 12 | 0 | 3 |
6. | GSC ESDO JO19-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 12 | 25 | 0 | 0 |
Spelers (18)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
19:00
-
20:30
(CD)
do
18:45
-
20:00
(CD)
Team resultaten
BeF | Ber | Con | DSV | DWO | FCL | GSC | Hon | NSV | ONA | Sch | VVS | |
Be Fair JO19-1 | 6 - 1 | 0 - 4 | 3 - 3 | 4 - 2 | ||||||||
Bergambacht JO19-1 | 3 - 1 | 5 - 0 | 4 - 2 | 3 - 3 | 1 - 2 | |||||||
Concordia JO19-2 | 1 - 0 | 0 - 3 | 3 - 1 | |||||||||
DSVP JO19-1 | 1 - 0 | 3 - 6 | 1 - 0 | 0 - 1 | ||||||||
DWO JO19-1 | 2 - 6 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 6 | 1 - 7 | |||||||
FC Lisse JO19-1 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | ||||||||
GSC ESDO JO19-1 | 3 - 6 | 1 - 3 | 1 - 2 | 0 - 3 | 2 - 4 | |||||||
Honselersdijk JO19-1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 2 | 1 - 4 | 4 - 3 | |||||||
NSV'46 JO19-1 | 0 - 4 | 3 - 3 | 2 - 3 | 5 - 2 | 2 - 0 | |||||||
ONA JO19-1 | 1 - 2 | 2 - 0 | 5 - 0 | |||||||||
Schipluiden JO19-1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 6 - 0 | 3 - 1 | ||||||||
VVSB JO19-1 | 4 - 1 | 10 - 4 | 2 - 3 | 4 - 1 | 4 - 1 |
Con | GSC | Hon | Ket | LYR | Sch | Ver | Vic | |
Concordia JO19-2 | 4 - 2 | 0 - 2 | 0 - 1 | 3 - 1 | ||||
GSC ESDO JO19-1 | 2 - 2 | 3 - 5 | 2 - 7 | |||||
Honselersdijk JO19-1 | 4 - 3 | 2 - 4 | 5 - 2 | |||||
Kethel Spaland, vv JO19-1 | 8 - 0 | 4 - 4 | 4 - 3 | |||||
LYRA JO19-1 | 8 - 2 | 9 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | ||||
Schipluiden JO19-1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 1 - 5 | |||||
Verburch JO19-1 | 3 - 3 | 2 - 1 | 1 - 0 | 5 - 1 | ||||
Victoria'04 JO19-1 | 0 - 5 | 1 - 8 | 0 - 9 | 1 - 6 |
Con | GSC | Hon | LYR | Sch | Ver | |
Concordia JO19-2 | 3 - 2 | 0 - 2 | ||||
GSC ESDO JO19-1 | 6 - 8 | 2 - 4 | ||||
Honselersdijk JO19-1 | 3 - 2 | 4 - 2 | 2 - 4 | |||
LYRA JO19-1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
Schipluiden JO19-1 | 3 - 0 | 6 - 0 | 1 - 0 | |||
Verburch JO19-1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 |