Concordia JO19-3

1e in poule 3e klasse (1e fase) 05
1e in poule 3e klasse (2e fase) 05
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 3 06
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 27 november
2
WIK JO19-1
5
DSO JO19-4
2
S.V. Den Hoorn JO19-5
1
TOGB JO19-4
2
RKDEO JO19-2
5
Zestienhoven JO19-1
2
Concordia JO19-3
4
SV Leidschenveen JO19-1
Zaterdag 4 december
1
Zestienhoven JO19-1
3
S.V. Den Hoorn JO19-5
dvv Delft JO19-1
Concordia JO19-3
6
DSO JO19-4
7
RKDEO JO19-2
1
TOGB JO19-4
1
FC Zoetermeer JO19-2
6
SV Leidschenveen JO19-1
2
WIK JO19-1

Wedstrijdschema

JO19-3
Zoetermeer, fc JO19-2
Thuis
11-12-2021 10:00
Veld 2 DVC
Nr. 15942707CO
JO19-3
LYRA JO19-3
Thuis
18-12-2021 14:00
Veld 2 DVC
Nr. 15991117BE
JO19-3
TOGB JO19-4
Thuis
29-01-2022 15:45
Veld 2 DVC
Nr. 15943020CO
WIK JO19-1
JO19-3
Uit
05-02-2022 11:00
Nr. 15941964CO
Sportpark: Mr P D Fortuynwg 30, 2533 SR 'S-GRAVENHAGE
RKDEO 1 ZA -2
JO19-3
Uit
12-02-2022 14:30
Nr. 15941389CO
Sportpark: Sportparkweg 34, 2631 GA NOOTDORP
JO19-3
S.V. Den Hoorn JO19-5
Thuis
12-03-2022 15:45
Veld 2 DVC
Nr. 15941639CO
Zestienhoven JO19-1
JO19-3
Uit
19-03-2022 14:30
Nr. 15940721CO
Sportpark: Vd Duijn van Maasdamweg 601, 3045 PE ROTTERDAM
JO19-3
DSO JO19-4
Thuis
26-03-2022 14:00
Veld 2 DVC
Nr. 15943172CO
SV Leidschenveen JO19-1
JO19-3
Uit
02-04-2022 12:30
Nr. 15941224CO
Sportpark: Poelpolderstraat 25, 2493 VE 'S-GRAVENHAGE
JO19-3
dvv Delft JO19-1
Thuis
09-04-2022 14:00
Veld 2 DVC
Nr. 15943164CO
Zoetermeer, fc JO19-2
JO19-3
Uit
23-04-2022 14:00
Nr. 15940905CO
Sportpark: Scheglaan 11, 2718 KZ ZOETERMEER
TOGB JO19-4
JO19-3
Uit
14-05-2022 15:15
Nr. 15941913CO
Sportpark: Het Hoge Land 23, 2652 EA BERKEL EN RODENRIJS
JO19-3
WIK JO19-1
Thuis
21-05-2022 15:45
Veld 2 DVC
Nr. 15941922CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO19-35320153011
2.Wilhelmus JO19-453112011010
3.SV Leidschenveen JO19-25221131008
4.S.V. Den Hoorn JO19-35212111207
5.Forum Sport JO19-3512271005
6.Wippolder JO19-3500572700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO19-353111710010
2.RKDEO JO19-25302191909
3.DSO JO19-45221201708
4.SV Leidschenveen JO19-14211131007
5.S.V. Den Hoorn JO19-55212121507
6.Zestienhoven JO19-142029806
7.dvv Delft JO19-1312012905
8.WIK JO19-1411281404
9.TOGB JO19-4603371303
10.FC Zoetermeer JO19-230123501
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO19-300000000
2.LYRA JO19-300000000

Spelers (17)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse (1e fase) 05".

ConDSOdvvFCZRKDSVDSVLTOGWIKZes
Concordia JO19-34 - 12 - 43 - 2
DSO JO19-42 - 24 - 46 - 7
dvv Delft JO19-1 - 5 - 2
FC Zoetermeer JO19-22 - 3
RKDEO JO19-24 - 03 - 02 - 5
S.V. Den Hoorn JO19-51 - 64 - 52 - 1
SV Leidschenveen JO19-16 - 2
TOGB JO19-43 - 31 - 11 - 1
WIK JO19-12 - 52 - 22 - 1
Zestienhoven JO19-11 - 01 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 3 06".