Concordia JO17-2

10e in poule 1e klasse 3
3e in poule Groep 7 23
7e in poule 1e klasse 6
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 9 maart
4
VELO JO17-2
2
FC Lisse JO17-2
3
RKAVV JO17-1
1
SV Leidschenveen JO17-1
2
DHL JO17-1
1
Concordia JO17-2
0
VCS JO17-1
1
Graaf W II VAC JO17-1
0
FC 's-Gravenzande JO17-2
3
Blauw-Zwart JO17-1
Zaterdag 16 maart
Blauw-Zwart JO17-1
DHL JO17-1
3
FC Lisse JO17-2
2
FC 's-Gravenzande JO17-2
1
DOSR JO17-1
0
RKAVV JO17-1
4
Graaf W II VAC JO17-1
3
VELO JO17-2
3
Concordia JO17-2
2
VCS JO17-1

Wedstrijdschema

VELO JO17-2
JO17-2
Uit
23-03-2019 10:15
Nr. 13364670CO
Scheidsrechter: M. (Marco) Alberti, . Sportpark: Noordweg 26, 2291 EE WATERINGEN
JO17-2
FC 's-Gravenzande JO17-2
Thuis
06-04-2019 15:00
Nr. 13364699CO
Blauw-Zwart JO17-1
JO17-2
Uit
13-04-2019 10:30
Nr. 13364686CO
Sportpark: Dr. Mansveltkade 2, 2242 XM WASSENAAR
Graaf W II VAC JO17-1
JO17-2
Uit
04-05-2019 13:15
Nr. 13364710CO
Sportpark: Buurtweg 124, 2244 AJ WASSENAAR
JO17-2
DOSR JO17-1
Thuis
11-05-2019 13:15
Nr. 13364701CO
RKAVV JO17-1
JO17-2
Uit
18-05-2019 13:00
Nr. 13364689CO
Sportpark: Sportparkweg 4, 2263 SX LEIDSCHENDAM
JO17-2
SV Leidschenveen JO17-1
Thuis
25-05-2019 10:00
Nr. 13364702CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nootdorp JO17-1108112913025
2.DHC JO17-2106223622020
3.SVC'08 JO17-1105323015018
4.HVV JO17-2105232814017
5.Quick JO17-2105142012016
6.REMO JO17-1104332220015
7.Forum Sport JO17-2104242126014
8.HBS JO17-2104061934012
9.DHL JO17-1103163033010
10.Concordia JO17-210046122304
11.DUNO JO17-110118175204
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RKAVV JO17-1321011407
2.Verburch JO17-1321014807
3.Concordia JO17-2310271103
4.SEP JO17-1300331200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC JO17-14400105012
2.RKAVV JO17-1430119409
3.Blauw-Zwart JO17-122006106
4.DOSR JO17-132016306
5.VELO JO17-2420212906
6.FC Lisse JO17-242028906
7.Concordia JO17-231024603
8.DHL JO17-1310251703
9.VCS JO17-1410361003
10.FC 's-Gravenzande JO17-2410371203
11.SV Leidschenveen JO17-130032900

Team nieuws

B2

Zondag 10 mei 2015
Concordia B2

vlnr: Kai, Owen, Olaf, Stan H, Bert-Jan, Felix, Stan S, Wessel (t)

Quint, Mika, Hugo, Stijn, Noah, Roan, Sjoerd

Toon al het nieuws

Trainingen

di
19:00
-
20:30
Veld 8 (CD)
do
18:45
-
20:00
Veld 8 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "1e klasse 3".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 7 23".

BlaConDHLDOSFC'FCLGraRKASVLVCSVEL
Blauw-Zwart JO17-1 - 3 - 1
Concordia JO17-23 - 2
DHL JO17-12 - 11 - 11
DOSR JO17-11 - 04 - 0
FC 's-Gravenzande JO17-20 - 35 - 2
FC Lisse JO17-22 - 03 - 2
Graaf W II VAC JO17-13 - 14 - 3
RKAVV JO17-13 - 15 - 1
SV Leidschenveen JO17-11 - 2
VCS JO17-13 - 10 - 1
VELO JO17-24 - 04 - 2