Concordia JO15-1

1e klasse 09

3e in poule Hoofdklasse B
2e in poule Groep 1 04
1e in poule Groep 1 18
6e in poule Hoofdklasse B (PP)
7e in poule Groep 1 1/8 Finale
2e in poule Groep 1 1/4 Finale
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 28 maart
LYRA JO15-1
Nootdorp JO15-1
Ter Leede JO15-1
Wilhelmus JO15-1
Capelle JO15-1
ASC JO15-1
Spirit JO15-1
SHO JO15-1
Concordia JO15-1
Katwijk JO15-1
Rotterdam United JO15-1
Sparta (AV) JO15-1
Zaterdag 4 april
Nootdorp JO15-1
Concordia JO15-1
SHO JO15-1
Rotterdam United JO15-1
Wilhelmus JO15-1
Capelle JO15-1
Katwijk JO15-1
LYRA JO15-1
ASC JO15-1
Ter Leede JO15-1

Wedstrijdschema

Spirit JO15-1
JO15-1
Uit
18-04-2020 10:30
Nr. 14303329CO
AFGELAST, , Afgelast door bond
JO15-1
LYRA JO15-1
Thuis
09-05-2020 11:55
Veld 8
Nr. 14303385CO
AFGELAST, , Afgelast door bond
SHO JO15-1
JO15-1
Uit
16-05-2020 09:45
Nr. 14303485CO
Sportpark: Langeweg 18, 3262 LE OUD-BEIJERLAND

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wilhelmus JO15-110910538028
2.Forum Sport JO15-1G119114212028
3.Concordia JO15-1126152828019
4.RKDEO JO15-1115332515018
5.Nootdorp JO15-1116052827018
6.DWO JO15-1115243521017
7.Den Hoorn JO15-1115243627017
8.Wateringse Veld Kranenburg JO15-1126243531317
9.Verburch JO15-1104152325013
10.DSVP JO15-11112875205
11.RKAVV JO15-111119144504
12.Wippolder JO15-111101094403
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Sparta (AV) JO15-1330013509
2.Concordia JO15-131119804
3.Rotterdam United JO15-130214602
4.Foreholte JO15-1G301231001
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO15-111003203
2.VCS JO15-110012300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spirit JO15-15500156015
2.Sparta (AV) JO15-14400235012
3.Rotterdam United JO15-15401234012
4.Wilhelmus JO15-1430112409
5.ASC JO15-15212111007
6.Concordia JO15-1521271207
7.SHO JO15-1520391306
8.LYRA JO15-14103141603
9.Capelle JO15-1410341003
10.Nootdorp JO15-1510461103
11.Ter Leede JO15-1510451803
12.Katwijk JO15-1510432303
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Feyenoord, sc JO15-111006103
2.RKDEO JO15-111005203
3.Smitshoek JO15-111002003
4.Alexandria'66 JO15-111002103
5.ASC JO15-111002103
6.Westlandia JO15-111001003
7.Concordia JO15-111002203
8.VELO JO15-111002203
9.Barendrecht JO15-110012200
10.Spijkenisse JO15-110012200
11.ARC JO15-110011200
12.HVV JO15-110011200
13.Sparta (AV) JO15-110010100
14.Beloften ADO Den Haag10010200
15.BVCB JO15-110012500
16.DWO JO15-110011600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alexandria'66 JO15-100000000
2.Concordia JO15-100000000
3.Feyenoord, sc JO15-100000000
4.RKDEO JO15-100000000
5.Smitshoek JO15-100000000
6.VELO JO15-100000000
7.Westlandia JO15-100000000

Spelers (15)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Hoofdklasse B".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 04".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 18".

ASCCapConKatLYRNooRotSHOSpaSpiTerWil
ASC JO15-11 - 22 - 3 - -
Capelle JO15-1 - - 2 - 12 - 3
Concordia JO15-12 - 22 - 0 - 0 - 3
Katwijk JO15-1 - 1 - 9 - 0 - 6
LYRA JO15-13 - 4 - 3 - 72 - 4
Nootdorp JO15-10 - 2 - 5 - 0 -
Rotterdam United JO15-14 - 06 - 1 - - 3 - 0
SHO JO15-11 - 63 - 1 -
Sparta (AV) JO15-1 - - 10 - 04 - 3
Spirit JO15-13 - 02 - 1 - 3 - 1
Ter Leede JO15-1 - 1 - 22 - 01 - 3 -
Wilhelmus JO15-1 - - 3 - 03 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1/8 Finale".

AleConFeyRKDSmiVEL
Alexandria'66 JO15-1 -
Concordia JO15-1 -
Feyenoord, sc JO15-1
RKDEO JO15-1 -
Smitshoek JO15-1
VELO JO15-1