Concordia JO13-2

9e in poule 2e klasse (3e fase) 05
2e in poule 2e klasse (2e fase) 08
1e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09
14e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 2 Tussenronde
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 28 januari
2
SV Leidschenveen JO13-2
2
Scheveningen JO13-1
2
Duindorp sv JO13-1
1
HVV JO13-4
3
Concordia JO13-2
4
Die Haghe JO13-3
1
REMO JO13-1
7
RKDEO JO13-3
Zaterdag 21 januari
3
Blijdorp JO13-1
8
Steeds Hooger JO13-1
1
Zwaluwen JO13-3
4
Full Speed JO13-1
1
's-Gravendeel vv JO13-1
1 (4
Slikkerveer JO13-1
Zaterdag 14 januari
1
Quick Boys JO13-3
5
SJC JO13-2

Wedstrijdschema

JO13-2
Die Haghe JO13-3
Thuis
28-01-2023 10:00
Veld 10
Nr. 114173CO
RKDEO JO13-3
JO13-2
Uit
04-02-2023 10:00
veld 3
Nr. 114198CO
Sportpark Centrum
JO13-2
Quick JO13-4
Thuis
11-02-2023 08:30
Veld 8
Nr. 114169CO
SV Leidschenveen JO13-2
JO13-2
Uit
04-03-2023 10:00
veld 2 (2a alleen JO8 & 9)
Nr. 114150CO
Sportpark Leidschenveen

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RKDEO JO13-311007103
2.Die Haghe JO13-311004303
3.HBS JO13-411003203
4.Duindorp sv JO13-111002103
5.SV Leidschenveen JO13-210102201
6.Scheveningen JO13-110102201
7.ODB JO13-100000000
8.Quick JO13-400000000
9.Concordia JO13-210013400
10.Graaf W II VAC JO13-310012300
11.HVV JO13-410011200
12.REMO JO13-110011700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Vitesse Delft JO13-17700397021
2.Concordia JO13-275022721015
3.Schipluiden JO13-174032011012
4.FC Zoetermeer JO13-274032520012
5.Full Speed JO13-174032220012
6.TOGB JO13-47205122106
7.SEP JO13-17205183006
8.Oliveo JO13-2700784100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO13-243102410010
2.Vitesse Delft JO13-1430128609
3.RKDEO JO13-3421116407
4.SEP JO13-14103191803
5.Forum Sport JO13-4400415000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Steeds Hooger JO13-111008303
2.SJC JO13-211005103
3.Spartaan'20 JO13-611005203
4.Alphense Boys JO13-311004103
5.Forum Sport JO13-211004103
6.Full Speed JO13-111004103
7.Capelle JO13-111002003
8.Valken'68 JO13-111004303
9.DVV '09 JO13-111001003
10.OVV JO13-111002203
11.'s-Gravendeel vv JO13-111001103
12.ARC JO13-300000000
13.Bergambacht JO13-100000000
14.Concordia JO13-200000000
15.Die Haghe JO13-300000000
16.Duindorp sv JO13-100000000
17.EMM'21 JO13-100000000
18.Floreant JO13-1JM00000000
19.Graaf W II VAC JO13-300000000
20.v.v. Hekelingen JO13-100000000
21.Kethel Spaland, vv JO13-100000000
22.FC Lisse JO13-200000000
23.Olympia JO13-200000000
24.Overmaas JO13-100000000
25.Quick JO13-200000000
26.Schipluiden JO13-100000000
27.Semper Altius JO13-100000000
28.Slikkerveer JO13-200000000
29.Soccer Boys JO13-100000000
30.Sportlust '46 JO13-200000000
31.SVH JO13-100000000
32.VELO JO13-200000000
33.Voorschoten`97 JO13-300000000
34.Wippolder JO13-100000000
35.Woubrugge JO13-100000000
36.Brielle, VV JO13-110012200
37.Slikkerveer JO13-110011100
38.Meerburg JO13-210013400
39.NSVV JO13-110010100
40.Spirit JO13-210010200
41.HOV/DJSCR JO13-110012500
42.ARC JO13-2JM10011400
43.Oliveo JO13-210011400
44.Zwaluwen JO13-310011400
45.Quick Boys JO13-310011500
46.Blijdorp JO13-110013800

Spelers (13)

Trainingen

do
17:30
-
18:45
(B)
Volledig schema

Team resultaten

ConDieDuiHVVREMRKDSVLSch
Concordia JO13-23 - 4
Die Haghe JO13-3
Duindorp sv JO13-12 - 1
HVV JO13-4
REMO JO13-11 - 7
RKDEO JO13-3
SV Leidschenveen JO13-22 - 2
Scheveningen JO13-1
ConFCZFulOliSEPSchTOGVit
Concordia JO13-25 - 27 - 05 - 32 - 1
FC Zoetermeer JO13-25 - 31 - 54 - 0
Full Speed JO13-11 - 54 - 11 - 4
Oliveo JO13-23 - 72 - 31 - 5
SEP JO13-12 - 65 - 28 - 00 - 8
Schipluiden JO13-13 - 44 - 12 - 05 - 0
TOGB JO13-41 - 43 - 01 - 2
Vitesse Delft JO13-17 - 14 - 312 - 02 - 1
ConForOliRKDSEPVit
Concordia JO13-211 - 12 - 24 - 3
Forum Sport JO13-40 - 10
Oliveo JO13-20 - 7
RKDEO JO13-34 - 00 - 2
SEP JO13-14 - 713 - 03 - 1
Vitesse Delft JO13-116 - 07 - 2
'sGARCAlpBliBriCapDVVForFulHOVMeeNSVOVVOliQuiSJCSliSpaSpiSteValZwa
's-Gravendeel vv JO13-11 - 1 (4
ARC JO13-2JM1 - 4
Alphense Boys JO13-3
Blijdorp JO13-13 - 8
Brielle, VV JO13-1
Capelle JO13-1
DVV '09 JO13-11 - 0
Forum Sport JO13-24 - 1
Full Speed JO13-1
HOV/DJSCR JO13-12 - 5
Meerburg JO13-23 - 4
NSVV JO13-1
OVV JO13-12 - 2 (4
Oliveo JO13-2
Quick Boys JO13-31 - 5
SJC JO13-2
Slikkerveer JO13-1
Spartaan'20 JO13-6
Spirit JO13-20 - 2
Steeds Hooger JO13-1
Valken'68 JO13-1
Zwaluwen JO13-31 - 4