Concordia JO13-4

11e in poule 2e klasse 5
2e in poule Groep 2 10
3e in poule 3e klasse 1
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 9 februari
3
SJC JO13-2
2
WVC JO13-1
1
Warmunda, sv JO13-1
1
RCL JO13-4
2
Bernardus JO13-1
0
Katwijk JO13-2
DVC JO13-1
TOGB JO13-4
2
Graaf W II VAC JO13-2
2
SEP JO13-1
7
Blauw-Zwart JO13-2
2
SV Leidschenveen JO13-2
3
Wilhelmus JO13-4
0
Nootdorp JO13-3
2
Wippolder JO13-2
4
Concordia JO13-4
Zaterdag 16 februari
1
Quick Boys JO13-3
5
Katwijk JO13-2
1
DoCoS JO13-1
1
Bernardus JO13-1
1
SJC JO13-2
2
Warmunda, sv JO13-1
6
RCL JO13-4
0
WVC JO13-1
4
Nicolaas Boys JO13-1
2
DOSR JO13-1
4
Graaf W II VAC JO13-2
3
Zoetermeer, fc JO13-2
1
SV Leidschenveen JO13-2
3
Concordia JO13-4
4
Wippolder JO13-2
7
Blauw-Zwart JO13-2
5
SEP JO13-1
2
Nootdorp JO13-3
1
TOGB JO13-4
6
Wilhelmus JO13-4

Wedstrijdschema

Zoetermeer, fc JO13-2
JO13-4
Uit
09-03-2019 09:00
Nr. 13523556CO
Sportpark: Scheglaan 11, 2718 KZ ZOETERMEER
JO13-4
Blauw-Zwart JO13-2
Thuis
16-03-2019 08:30
Nr. 13523528CO
Wilhelmus JO13-4
JO13-4
Uit
23-03-2019 10:30
Nr. 13523718CO
Sportpark: Groene Zoom 2, 2491 EH 'S-GRAVENHAGE
TOGB JO13-4
JO13-4
Uit
06-04-2019 11:30
Nr. 13523476CO
Sportpark: Het Hoge Land 23, 2652 EA BERKEL EN RODENRIJS
JO13-4
Nootdorp JO13-3
Thuis
13-04-2019 08:30
Nr. 13523529CO
JO13-4
DVC JO13-1
Thuis
04-05-2019 08:30
Nr. 13523531CO
JO13-4
SEP JO13-1
Thuis
11-05-2019 08:30
Nr. 13523530CO
Graaf W II VAC JO13-2
JO13-4
Uit
18-05-2019 16:00
Nr. 13523445CO
Sportpark: Buurtweg 124, 2244 AJ WASSENAAR

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hillegersberg, vv JO13-210811446025
2.Schipluiden JO13-1118123514025
3.Oliveo JO13-1118033315024
4.DSVP JO13-2M107123416022
5.Zestienhoven JO13-2105141724016
6.BVCB JO13-2104332815015
7.SV Leidschenveen JO13-1105051916015
8.Vitesse Delft JO13-1103161225010
9.TOGB JO13-39306192809
10.TOGB JO13-68215242507
11.Concordia JO13-411128114405
12.RKDEO JO13-210019105801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SV Leidschenveen JO13-1220011406
2.Concordia JO13-420114601
3.RKDEO JO13-220114901
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk JO13-2320110406
2.Bernardus JO13-131206405
3.RCL JO13-421107104
4.Warmunda, sv JO13-131114604
5.Nicolaas Boys JO13-111004203
6.DOSR JO13-121016503
7.SJC JO13-231025903
8.DoCoS JO13-110101101
9.Quick Boys JO13-320114801
10.Quick Boys JO13-200000000
11.WVC JO13-120022900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Blauw-Zwart JO13-2330016609
2.Wilhelmus JO13-422009106
3.Concordia JO13-422007306
4.SEP JO13-121107404
5.Graaf W II VAC JO13-221106504
6.Nootdorp JO13-3310281103
7.DVC JO13-100000000
8.TOGB JO13-410011600
9.Zoetermeer, fc JO13-220023600
10.SV Leidschenveen JO13-2200231000
11.Wippolder JO13-2300391700

Team nieuws

Geen Lucky Concordia

Zondag 24 april 2016

Concordia D4 had tijdens de laatste wedstrijden wel wat geluk van de huidige koploper in de eredivisie kunnen gebruiken, want ondanks goed spel en veel bijna-doelpunten zat er ook gisteren tegen Den Hoorn D6 geen overwinning in.

Lees meer

Concordia D4 niet te stuiten

Zondag 3 april 2016

Op zaterdagochtend 2 april kon niemand aan de Brasserskade om de D4 heen. Niet in het clubhuis, want daar stonden onze dames achter de bar, niet bij het wedstrijdsecretariaat, en ook niet op het veld.

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

do
17:30
-
18:45
Veld 10 (A)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e klasse 5".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 10".

AGEAleBerDenDoCDOSDVCExcGraGroKatNicQuiRCLSJCSmiWarWVC
AGE-GGK JO13-1
Alexandria'66 JO13-4
Bernardus JO13-12 - 0
Den Hoorn JO13-2
DoCoS JO13-11 - 1 -
DOSR JO13-14 - 1
DVC JO13-1 -
Excelsior'20 JO13-2
Graaf W II VAC JO13-2 -
Groeneweg JO13-2 -
Katwijk JO13-25 - 1
Nicolaas Boys JO13-14 - 2
Quick Boys JO13-33 - 31 - 5
RCL JO13-46 - 0
SJC JO13-21 - 23 - 2
Smitshoek JO13-3 -
Warmunda, sv JO13-11 - 1
WVC JO13-1 -
BlaConDVCGraNooSEPSVLTOGWilWipZoe
Blauw-Zwart JO13-27 - 2
Concordia JO13-4
DVC JO13-1 -
Graaf W II VAC JO13-22 - 24 - 3
Nootdorp JO13-36 - 3
SEP JO13-15 - 2
SV Leidschenveen JO13-21 - 3
TOGB JO13-4 - 1 - 6
Wilhelmus JO13-43 - 0
Wippolder JO13-24 - 72 - 4
Zoetermeer, fc JO13-20 - 2