Concordia JO11-2

8e in poule 2e klasse 2
1e in poule Groep 3 24
1e in poule Groep 2 06
1e in poule Groep 2 7 (tussenronde)
10e in poule 2e klasse 7
2e in poule Groep 2 1/8 finales
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 9 februari
5
Blijdorp JO11-1
3
Rotterdam United JO11-1
4
Charlois, sv JO11-3
4
Concordia JO11-2
9
Spijkenisse JO11-2
3
Hermes DVS JO11-1
5
Nieuwerkerk JO11-3
7
Zwaluwen JO11-2
0
SVV JO11-2
6
HWD JO11-1
Woensdag 13 februari
3
Maense, FC JO11-1
3
Victoria'04 JO11-1
Zaterdag 16 februari
1
Charlois, sv JO11-3
3
HWD JO11-1
2
Concordia JO11-2
2
Zwaluwen JO11-2
1
Victoria'04 JO11-1
2
Rotterdam United JO11-1
5
Blijdorp JO11-1
5
Maense, FC JO11-1
1
Hermes DVS JO11-1
8
Nieuwerkerk JO11-3
14
Spijkenisse JO11-2
0
SVV JO11-2

Wedstrijdschema

JO11-2
SEP JO11-1
Thuis
23-02-2019 08:30
Nr. 13534719BE
Spijkenisse JO11-2
JO11-2
Uit
09-03-2019 10:00
Nr. 13335287CO
Sportpark: Maaswijkweg 100, 3207 JZ SPIJKENISSE
JO11-2
SVV 1 (zon)
Thuis
16-03-2019 08:30
Nr. 13335350CO
Blijdorp JO11-1
JO11-2
Uit
23-03-2019 09:30
Nr. 13335301CO
Sportpark: Energieweg 15, 3041 JC ROTTERDAM
JO11-2
Victoria'04 JO11-1
Thuis
30-03-2019 08:30
Nr. 13335347CO
JO11-2
Maense, FC JO11-1
Thuis
06-04-2019 08:30
Nr. 13335348CO
HWD JO11-1
JO11-2
Uit
13-04-2019 08:45
Nr. 13335324CO
Sportpark: Taludweg 5, 3042 JZ ROTTERDAM
Rotterdam United JO11-1
JO11-2
Uit
11-05-2019 11:00
Nr. 13335341CO
Sportpark: RFC-weg 155, 3022 EZ ROTTERDAM
Hermes DVS JO11-1
JO11-2
Uit
18-05-2019 10:30
Nr. 13335297CO
Sportpark: Olympiaweg 10, 3118 JD SCHIEDAM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schipluiden JO11-11110106316031
2.SEP JO11-1109019216027
3.Wippolder JO11-1107124926022
4.Den Hoorn JO11-2116234325020
5.Victoria'04 JO11-1106136229019
6.Oliveo JO11-2116146046019
7.TOGB JO11-394053347012
8.Concordia JO11-2104063432012
9.Vitesse Delft JO11-1G104063434012
10.TOGB JO11-410118225404
11.LYRA JO11-2111192711504
12.SV Leidschenveen JO11-3110011199800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO11-2330018509
2.DWO JO11-23201161406
3.SV Leidschenveen JO11-33102171903
4.Nootdorp JO11-23003122500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO11-211003203
2.DHC JO11-210012300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia JO11-211006203
2.Wilhelmus JO11-510012600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Blijdorp JO11-13210151107
2.Spijkenisse JO11-23201271106
3.Nieuwerkerk JO11-3320120906
4.Rotterdam United JO11-1320111606
5.HWD JO11-13201101106
6.Maense, FC JO11-1312018905
7.Victoria'04 JO11-1311112904
8.Charlois, sv JO11-3311110904
9.Zwaluwen JO11-23111121204
10.Concordia JO11-2302171302
11.Hermes DVS JO11-1300362200
12.SVV JO11-2300302600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Capelle JO11-200000000
2.Concordia JO11-200000000
3.DCV JO11-100000000
4.HWD JO11-100000000
5.Kagia JO11-100000000
6.Koudekerk JO11-100000000
7.LMO JO11-200000000
8.Nieuwkoop JO11-100000000
9.Noordwijk JO11-200000000
10.OVV JO11-1G00000000
11.Quick JO11-400000000
12.Semper Altius JO11-100000000
13.SEP JO11-100000000
14.SJO/ Korendijk JO11-1G00000000
15.Spartaan'20 JO11-300000000
16.Victoria'04 JO11-100000000

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e klasse 2".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 24".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 06".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 7 (tussenronde)".

BliChaConHerHWDMaeNieRotSpiSVVVicZwa
Blijdorp JO11-15 - 55 - 3
Charlois, sv JO11-34 - 41 - 3
Concordia JO11-21 - 72 - 2
Hermes DVS JO11-12 - 51 - 8
HWD JO11-11 - 10
Maense, FC JO11-13 - 3
Nieuwerkerk JO11-35 - 7
Rotterdam United JO11-16 - 0
Spijkenisse JO11-29 - 314 - 0
SVV JO11-20 - 6
Victoria'04 JO11-11 - 28 - 4
Zwaluwen JO11-23 - 5

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 1/8 finales".