Jongens Onder 14-4

8e in poule 4e klasse 1
4e in poule Groep 3 23
12e in poule 4e klasse 4
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 8 februari
1
TOGB JO14-4
1
SV Leidschenveen JO14-3
9
Nootdorp JO14-2
1
Graaf W II VAC JO14-4
12
Blauw-Zwart JO14-4
4
Maasdijk JO14-1
5
Quick JO14-4
1
Foreholte JO14-4
2
RKDEO JO14-3
7
Zoetermeer, fc JO14-2
Zaterdag 15 februari
6
FC 's-Gravenzande JO14-3
0
Concordia JO14-4

Wedstrijdschema

Quick JO14-4
JO14-4
Uit
07-03-2020 14:45
Nr. 14293983CO
Sportpark: De Savornin Lohmanlaan 215, 2566 BZ 'S-GRAVENHAGE
JO14-4
Graaf W II VAC JO14-4
Thuis
14-03-2020 11:45
Veld 8
Nr. 14294014CO
JO14-4
JO15-1G JO14-4
Thuis
28-03-2020 12:00
Veld 8
Nr. 14294015CO
Maasdijk JO14-1
JO14-4
Uit
04-04-2020 09:30
Nr. 14294224CO
Sportpark: Lange Kruisweg 44 D, 2676 BM MAASDIJK
Zoetermeer, fc JO14-2
JO14-4
Uit
18-04-2020 10:00
Nr. 14293397CO
Sportpark: Scheglaan 11, 2718 KZ ZOETERMEER
JO14-4
SV Leidschenveen JO14-3
Thuis
09-05-2020 11:45
Veld 10
Nr. 14294012CO
Blauw-Zwart JO14-4
JO14-4
Uit
16-05-2020 10:30
Nr. 14294101CO
Sportpark: Dr. Mansveltkade 2, 2242 XM WASSENAAR

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Die Haghe JO14-31110016913030
2.DVC JO14-1119114610028
3.Duindorp sv JO14-1108118713025
4.FC 's-Gravenzande JO14-497024614021
5.VELO JO14-3107038145021
6.Quick JO14-4115063839015
7.Maasdijk JO14-1115063851015
8.Concordia JO14-411308255609
9.Westlandia JO14-410217184107
10.Wilhelmus JO14-511218145607
11.Verburch JO14-210118167304
12.Den Hoorn JO14-411119168304
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVC JO14-1330014309
2.DHL JO14-1320117606
3.Den Hoorn JO14-431024803
4.Concordia JO14-4300342200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC 's-Gravenzande JO14-34400182012
2.SV Leidschenveen JO14-34310164010
3.Nootdorp JO14-24301261109
4.Zoetermeer, fc JO14-2430118609
5.Blauw-Zwart JO14-44301211109
6.TOGB JO14-4421123607
7.RKDEO JO14-3311113904
8.Quick JO14-44103141303
9.Maasdijk JO14-14103112803
10.Foreholte JO14-4401331901
11.Graaf W II VAC JO14-4300331900
12.Concordia JO14-4400464400

Spelers (14)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "4e klasse 1".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 23".

BlaConFC'ForGraMaaNooQuiRKDSVLTOGZoe
Blauw-Zwart JO14-412 - 44 - 2
Concordia JO14-44 - 111 - 101 - 17
FC 's-Gravenzande JO14-34 - 06 - 0
Foreholte JO14-41 - 51 - 1
Graaf W II VAC JO14-41 - 6 -
Maasdijk JO14-16 - 50 - 3
Nootdorp JO14-29 - 14 - 3
Quick JO14-45 - 1
RKDEO JO14-32 - 7
SV Leidschenveen JO14-38 - 04 - 13 - 2
TOGB JO14-41 - 1
Zoetermeer, fc JO14-21 - 28 - 12 - 1