Concordia JO16-3
6e in poule 3e klasse (3e fase) 06
3e in poule 3e klasse (2e fase) 05
5e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 09
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 20 april
7
Hillegersberg, vv JO16-2
2
FC 's-Gravenzande JO16-4
6
Concordia JO16-3
1
Maasdijk JO16-1
6
vv Smitshoek JO16-4
3
S.V. Den Hoorn JO16-3
3
FC Zoetermeer JO16-3
0
Honselersdijk JO16-1
Wedstrijdschema
S.V. Den Hoorn JO16-3
JO16-3
Uit
25-05-2024
14:15
veld 2
Nr. 98038CO
Sportpark Den Hoorn
JO16-3
Honselersdijk JO16-1
Thuis
01-06-2024
10:00
Veld 10
Nr. 98031CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | VOC JO16-4 | 8 | 8 | 0 | 0 | 48 | 16 | 0 | 24 |
2. | RVV Overschie JO16-1 | 8 | 4 | 3 | 1 | 27 | 18 | 0 | 15 |
3. | BVCB JO16-2 | 8 | 5 | 0 | 3 | 24 | 16 | 0 | 15 |
4. | Hillegersberg, vv JO16-2 | 9 | 4 | 2 | 3 | 35 | 25 | 0 | 14 |
5. | Berkel JO16-3 | 8 | 4 | 1 | 3 | 36 | 18 | 0 | 13 |
6. | Concordia JO16-3 | 9 | 4 | 1 | 4 | 32 | 33 | 0 | 13 |
7. | Honselersdijk JO16-1 | 9 | 4 | 0 | 5 | 22 | 26 | 0 | 12 |
8. | FC Zoetermeer JO16-3 | 8 | 3 | 2 | 3 | 19 | 19 | 0 | 11 |
9. | FC 's-Gravenzande JO16-4 | 9 | 3 | 2 | 4 | 25 | 38 | 0 | 11 |
10. | vv Smitshoek JO16-4 | 8 | 2 | 2 | 4 | 21 | 31 | 0 | 8 |
11. | Maasdijk JO16-1 | 9 | 2 | 0 | 7 | 10 | 29 | 0 | 6 |
12. | S.V. Den Hoorn JO16-3 | 9 | 1 | 1 | 7 | 18 | 48 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DWO JO16-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 39 | 11 | 0 | 18 |
2. | HVV JO16-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 26 | 12 | 0 | 15 |
3. | Concordia JO16-3 | 7 | 5 | 0 | 2 | 23 | 10 | 0 | 15 |
4. | Vredenburch JO16-3 | 6 | 4 | 0 | 2 | 42 | 15 | 0 | 12 |
5. | Graaf W II VAC JO16-4 | 6 | 3 | 0 | 3 | 20 | 21 | 0 | 9 |
6. | Wilhelmus JO16-4 | 6 | 1 | 0 | 5 | 11 | 30 | 0 | 3 |
7. | SV Leidschenveen JO16-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 18 | 33 | 0 | 3 |
8. | Forum Sport JO16-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 48 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | FC Zoetermeer JO16-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 30 | 10 | 0 | 13 |
2. | VOC JO16-4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 22 | 19 | 0 | 9 |
3. | TOGB JO16-4 | 5 | 2 | 2 | 1 | 17 | 6 | 0 | 8 |
4. | Berkel JO16-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 16 | 11 | 0 | 7 |
5. | Concordia JO16-3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 12 | 10 | 0 | 5 |
6. | S.V. Den Hoorn JO16-3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 7 | 48 | 0 | 0 |
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
BVC | Ber | Con | FC' | FCZ | Hil | Hon | Maa | RVV | SVD | VOC | vvS | |
BVCB JO16-2 | 7 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 5 | ||||||||
Berkel JO16-3 | 3 - 3 | 0 - 1 | 0 - 2 | 4 - 2 | ||||||||
Concordia JO16-3 | 0 - 3 | 1 - 7 | 4 - 1 | 4 - 1 | 6 - 1 | |||||||
FC 's-Gravenzande JO16-4 | 0 - 5 | 4 - 4 | 3 - 2 | 5 - 2 | ||||||||
FC Zoetermeer JO16-3 | 5 - 1 | 2 - 6 | 3 - 0 | 2 - 1 | ||||||||
Hillegersberg, vv JO16-2 | 0 - 5 | 7 - 2 | 1 - 1 | 3 - 4 | 10 - 1 | |||||||
Honselersdijk JO16-1 | 3 - 4 | 4 - 0 | 3 - 0 | 4 - 5 | ||||||||
Maasdijk JO16-1 | 3 - 6 | 1 - 0 | 0 - 5 | 2 - 3 | ||||||||
RVV Overschie JO16-1 | 6 - 5 | 5 - 1 | 2 - 2 | 6 - 2 | ||||||||
S.V. Den Hoorn JO16-3 | 3 - 12 | 4 - 7 | 2 - 2 | 2 - 3 | ||||||||
VOC JO16-4 | 6 - 5 | 6 - 2 | 7 - 1 | 10 - 0 | ||||||||
vv Smitshoek JO16-4 | 2 - 3 | 4 - 6 | 2 - 2 | 1 - 1 | 6 - 3 |
Con | DWO | For | Gra | HVV | SVL | Vre | Wil | |
Concordia JO16-3 | 1 - 3 | 8 - 0 | 3 - 1 | |||||
DWO JO16-2 | 6 - 0 | 4 - 1 | 3 - 2 | |||||
Forum Sport JO16-4 | 0 - 10 | 1 - 10 | 0 - 13 | |||||
Graaf W II VAC JO16-4 | 2 - 9 | 7 - 0 | 0 - 4 | |||||
HVV JO16-3 | 4 - 2 | 6 - 0 | 7 - 0 | |||||
SV Leidschenveen JO16-2 | 1 - 3 | 3 - 6 | 0 - 9 | 3 - 4 | ||||
Vredenburch JO16-3 | 1 - 3 | 5 - 4 | 4 - 5 | |||||
Wilhelmus JO16-4 | 0 - 3 | 2 - 4 | 3 - 10 |
Ber | Con | FCZ | SVD | TOG | VOC | |
Berkel JO16-3 | 10 - 1 | 3 - 5 | ||||
Concordia JO16-3 | 0 - 2 | 2 - 2 | ||||
FC Zoetermeer JO16-2 | 5 - 1 | 3 - 2 | ||||
S.V. Den Hoorn JO16-3 | 1 - 6 | 1 - 14 | 1 - 10 | |||
TOGB JO16-4 | 0 - 0 | 1 - 1 | 4 - 1 | |||
VOC JO16-4 | 4 - 3 | 4 - 6 | 8 - 3 |