Concordia Dames 1

12e in poule 4e klasse 1
2e in poule Groep 3 17
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 18 mei
4
Excelsior M. VR1
1
Westlandia VR1
Dinsdag 14 mei
3
HPSV VR1
1
Blijdorp VR1
Zaterdag 11 mei
1
VDL VR1
2
Naaldwijk VR1
2
Maasdijk VR1
1
Blijdorp VR1
3
Concordia VR1
8
Westlandia VR1
6
Excelsior M. VR1
3
HPSV VR1
Maandag 6 mei
5
VDL VR1
1
Concordia VR1
Zaterdag 4 mei
2
Die Haghe VR2
4
Semper Altius VR1

Wedstrijdschema

Semper Altius VR1
VR1
Uit
25-05-2024 12:30
veld 1
Nr. 16569CO
Sportpark Hoekpolder
VR1
HPSV VR1
Thuis
01-06-2024 15:45
Veld 10
Nr. 53493CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Excelsior M. VR12113537530044
2.MVV '27 VR11812335535039
3.Die Haghe VR21913156936139
4.Naaldwijk VR12011455430037
5.Semper Altius VR11812065829036
6.Maasdijk VR12010374434033
7.VDL VR1207675253027
8.HPSV VR12082103352026
9.Ariston'80 VR2207493337025
10.Westlandia VR12052133857017
11.Blijdorp VR12031162477010
12.Concordia VR1201118269104
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel VR432018506
2.Concordia VR131117604
3.DSVP VR331115404
4.Ariston'80 VR4310251003

Team nieuws

Ladies Matchday!

Zaterdag 4 juni 2022

Vandaag spelen zowel Dames 1 en 2 thuis: Ladies Day at Concordia!

Concordia vrouwen team heeft 1e prijs binnen

Maandag 30 augustus 2021

Een mix team van Vr 1 en Vr2 heeft zondag 29 augustus een toernooi gespeeld bij het altijd gezellige HDV in Den Haag. Door een late afzegging van een team werd er een dubbel programma afgewerkt met in totaal dus 6 wedstrijdjes van 20 minuten. Een uitgebreid verslag kan je lezen in dit artikel.

Lees meer

Vrouwenteams Concordia begonnen aan voorbereiding

Dinsdag 17 augustus 2021

De vrouwenteams van DSV Concordia Delft zijn maandag 16 augustus begonnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Onder leiding van trainer Laurens Sandell en zijn staf werd er een leuke maar pittige training afgewerkt waarbij de opbouw van de conditie en de altijd aanwezige spelvreugde de hoofdingrediënten waren.

Komend seizoen zal Concordia met 2 vrouwen teams deelnemen aan de competitie. Het 1e vrouwenteams gaat, onder leiding van hoofdtrainer Laurens Sandell en ass. trainer Ron Schouwstra, uitkomen in de 3e klasse E en het 2e vrouwenteam gaat, onder leiding van de trainers Nabil Alaoui en Vicky Schnitzler, uitkomen in de 5e klasse.

Een mooie mijlpaal voor de 135 jarige vereniging die in een jaar  waarin amper gevoetbald is de vrouwen/meisjes tak zo goed als zag verdubbelen wat leden en teams betreft. Met een gezonde ambitie wil de vereniging dit de komende jaren verder uitbouwen om Concordia het vrouwen voetbal bolwerk van Delft te maken. Wil jij als speelster of vrijwilliger hier deel van gaan uitmaken meld je dan gerust aan!!

Toon al het nieuws

Spelers (24)

Team resultaten

AriBliConDieExcHPSMVVMaaNaaSchSemVDLWes
Ariston'80 VR23 - 06 - 22 - 31 - 20 - 41 - 32 - 10 - 40 - 02 - 1
Blijdorp VR13 - 12 - 10 - 45 - 20 - 61 - 40 - 41 - 61 - 5
Concordia VR10 - 12 - 12 - 41 - 40 - 80 - 23 - 30 - 92 - 33 - 8
Die Haghe VR22 - 17 - 16 - 21 - 1010 - 10 - 23 - 02 - 44 - 15 - 1
Excelsior M. VR11 - 05 - 13 - 11 - 16 - 32 - 31 - 11 - 04 - 13 - 34 - 1
HPSV VR13 - 14 - 00 - 30 - 33 - 00 - 01 - 08 - 02 - 12 - 54 - 1
MVV '27 VR12 - 27 - 14 - 32 - 51 - 12 - 13 - 12 - 13 - 2
Maasdijk VR13 - 32 - 17 - 22 - 04 - 26 - 02 - 41 - 41 - 02 - 1
Naaldwijk VR10 - 02 - 17 - 12 - 14 - 08 - 13 - 24 - 43 - 3
Schipluiden VR10 - 40 - 11
Semper Altius VR13 - 06 - 13 - 22 - 60 - 13 - 04 - 15 - 23 - 0
VDL VR11 - 56 - 25 - 11 - 73 - 31 - 11 - 14 - 31 - 211 - 02 - 42 - 0
Westlandia VR12 - 31 - 14 - 00 - 124 - 11 - 33 - 01 - 21 - 23 - 2
AriBerConDSV
Ariston'80 VR41 - 41 - 4
Berkel VR42 - 34 - 2
Concordia VR11 - 1
DSVP VR30 - 2