Concordia Dames 1

11e in poule 3e klasse D
10e in poule 3e klasse D (periode 1)
12e in poule 3e klasse D (periode 2)
2e in poule 3e klasse D (periode 3)
3e in poule Vrouwen beker poulefase Groep 2 04
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Maandag 30 januari
6
LYRA VR1
1
Maasdijk VR1
Dinsdag 24 januari
0
Naaldwijk VR1
10
FC 's-Gravenzande VR1

Wedstrijdschema

Naaldwijk VR1
VR1
Uit
04-02-2023 12:30
veld 3-Naaldwijk
Nr. 9193CO
Sportpark De Hoge Bomen
VR1
Ariston'80 VR2
Thuis
11-02-2023 13:30
Veld 9
Nr. 9474CO
LYRA VR1
VR1
Uit
04-03-2023 14:30
veld 5
Nr. 9050CO
Sportpark De Zweth
VR1
SEP VR1
Thuis
11-03-2023 13:30
Veld 8
Nr. 9478CO
S.V. Den Hoorn VR1
VR1
Uit
18-03-2023 14:00
veld 1
Nr. 9257CO
Sportpark Den Hoorn
VR1
Zwaluwen VR1
Thuis
25-03-2023 13:30
Veld 9
Nr. 9468CO
Rijnvogels, fc VR4
VR1
Uit
01-04-2023 11:30
veld 1 (4 wedstrijden)
Nr. 9213CO
Sportpark De Kooltuin
VR1
Maasdijk VR1
Thuis
15-04-2023 15:30
Veld 8
Nr. 9473CO
Sportclub Monster VR1
VR1
Uit
22-04-2023 14:30
veld 6
Nr. 9129CO
Sportpark Polanen
VR1
FC 's-Gravenzande VR1
Thuis
13-05-2023 15:30
Veld 8
Nr. 9477CO
DSVP VR3
VR1
Uit
20-05-2023 15:00
veld 1-DSVP
Nr. 9268CO
Sportpark De Groene Wijdte

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SEP VR1111010705031
2.LYRA VR1128314116027
3.FC 's-Gravenzande VR1118126316025
4.S.V. Den Hoorn VR1117225319023
5.Sportclub Monster VR1117223814023
6.Zwaluwen VR1116052219018
7.DSVP VR3115153840016
8.Rijnvogels, fc VR4114071734012
9.Ariston'80 VR211308135709
10.Maasdijk VR1122010115206
11.Concordia VR11111984404
12.Naaldwijk VR111011056301
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SEP VR18710504022
2.S.V. Den Hoorn VR186113711019
3.Sportclub Monster VR18521238017
4.LYRA VR185212613017
5.FC 's-Gravenzande VR185124213016
6.Zwaluwen VR185031410015
7.DSVP VR384132514013
8.Rijnvogels, fc VR48206102906
9.Ariston'80 VR28206114706
10.Concordia VR1811672504
11.Maasdijk VR1810783303
12.Naaldwijk VR1801724801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.LYRA VR14310153010
2.SEP VR1330020109
3.FC 's-Gravenzande VR1330021309
4.Sportclub Monster VR1320115606
5.Rijnvogels, fc VR432017506
6.S.V. Den Hoorn VR1311116804
7.Zwaluwen VR131028903
8.Ariston'80 VR2310221003
9.DSVP VR33102132603
10.Maasdijk VR1410331903
11.Naaldwijk VR1300331500
12.Concordia VR1300311900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ariston'80 VR200000000
2.Concordia VR100000000
3.DSVP VR300000000
4.FC 's-Gravenzande VR100000000
5.LYRA VR100000000
6.Maasdijk VR100000000
7.Naaldwijk VR100000000
8.Rijnvogels, fc VR400000000
9.S.V. Den Hoorn VR100000000
10.SEP VR100000000
11.Sportclub Monster VR100000000
12.Zwaluwen VR100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Voorschoten`97 VR1330010609
2.Rijnvogels, fc VR432017506
3.Concordia VR1310291103
4.DSVP VR230035900

Team nieuws

Ladies Matchday!

Zaterdag 4 juni 2022

Vandaag spelen zowel Dames 1 en 2 thuis: Ladies Day at Concordia!

Concordia vrouwen team heeft 1e prijs binnen

Maandag 30 augustus 2021

Een mix team van Vr 1 en Vr2 heeft zondag 29 augustus een toernooi gespeeld bij het altijd gezellige HDV in Den Haag. Door een late afzegging van een team werd er een dubbel programma afgewerkt met in totaal dus 6 wedstrijdjes van 20 minuten. Een uitgebreid verslag kan je lezen in dit artikel.

Lees meer

Vrouwenteams Concordia begonnen aan voorbereiding

Dinsdag 17 augustus 2021

De vrouwenteams van DSV Concordia Delft zijn maandag 16 augustus begonnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Onder leiding van trainer Laurens Sandell en zijn staf werd er een leuke maar pittige training afgewerkt waarbij de opbouw van de conditie en de altijd aanwezige spelvreugde de hoofdingrediënten waren.

Komend seizoen zal Concordia met 2 vrouwen teams deelnemen aan de competitie. Het 1e vrouwenteams gaat, onder leiding van hoofdtrainer Laurens Sandell en ass. trainer Ron Schouwstra, uitkomen in de 3e klasse E en het 2e vrouwenteam gaat, onder leiding van de trainers Nabil Alaoui en Vicky Schnitzler, uitkomen in de 5e klasse.

Een mooie mijlpaal voor de 135 jarige vereniging die in een jaar  waarin amper gevoetbald is de vrouwen/meisjes tak zo goed als zag verdubbelen wat leden en teams betreft. Met een gezonde ambitie wil de vereniging dit de komende jaren verder uitbouwen om Concordia het vrouwen voetbal bolwerk van Delft te maken. Wil jij als speelster of vrijwilliger hier deel van gaan uitmaken meld je dan gerust aan!!

Toon al het nieuws

Teambegeleiders (2)

Spelers (17)

Team resultaten

AriConDSVFC'LYRMaaNaaRijSVDSEPSpoZwa
Ariston'80 VR23 - 10 - 72 - 04 - 00 - 110 - 7
Concordia VR10 - 80 - 03 - 10 - 53 - 70 - 4
DSVP VR36 - 25 - 05 - 141 - 32 - 0
FC 's-Gravenzande VR18 - 17 - 16 - 210 - 03 - 34 - 0
LYRA VR15 - 13 - 25 - 26 - 15 - 01 - 12 - 2
Maasdijk VR11 - 01 - 42 - 12 - 31 - 4
Naaldwijk VR10 - 00 - 100 - 70 - 41 - 102 - 9
Rijnvogels, fc VR43 - 00 - 80 - 51 - 20 - 3
S.V. Den Hoorn VR18 - 12 - 14 - 11 - 21 - 1
SEP VR16 - 012 - 05 - 08 - 110 - 06 - 0
Sportclub Monster VR17 - 12 - 45 - 00 - 23 - 0
Zwaluwen VR12 - 01 - 33 - 04 - 02 - 1
ConDSVRijVoo
Concordia VR15 - 41 - 3
DSVP VR20 - 2
Rijnvogels, fc VR42 - 4
Voorschoten`97 VR14 - 32 - 1