Concordia 1

2e klasse C

11e in poule 3e klasse B
9e in poule 3e klasse B (periode 1)
11e in poule 3e klasse B (periode 2)
9e in poule 3e klasse B (periode 3)
7e in poule 3e klasse/4e klasse Finale
6e in poule 3e klasse/4e klasse 2e ronde
3e in poule 3e klasse/4e klasse 1e ronde
4e in poule Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 01
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 15 juni
3
Meerburg 1
3 (7
Altior 1
1
Zwammerdam 1
0
's-Gravendeel vv 1
0
Bergambacht 1
2
Kethel Spaland, vv 1
2
FC IJsselmonde 1
1
GSC ESDO 1
2
Laakkwartier 1
1
Concordia 1
Zaterdag 8 juni
4
Kethel Spaland, vv 1
1
ONA 1
2
Bergambacht 1
1
Vredenburch 1
5
Zwammerdam 1
1
Zwartewaal 1
2
GSC ESDO 1
1
Loosduinen 1
4
Laakkwartier 1
1
Meeuwenplaat 1
1
Maasdijk 1
2
Concordia 1
7
Meerburg 1
1
WCR 1
4
's-Gravendeel vv 1
3
RVC '33 1
4
Zestienhoven 1
7
Altior 1
3
FC IJsselmonde 1
0
Erasmus 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC 12619346621060
2.Wilhelmus 12617366643054
3.Duindorp sv 12614396348045
4.Schipluiden 12612684839042
5.DSVP 126132114540041
6.DWO 126121134648037
7.PGS/VOGEL 126106104043036
8.KMD 126105114848035
9.Ariston'80 126105114652035
10.Laakkwartier 126112135668035
11.Concordia 12684144548028
12.HMSH 12683154967027
13.Blauw-Zwart 12675143346026
14.Full Speed 12646163070018
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC 18512229016
2.Schipluiden 18512168016
3.KMD 185032017015
4.Wilhelmus 185031714015
5.PGS/VOGEL 185031513015
6.Laakkwartier 184222521014
7.Full Speed 184221617014
8.Duindorp sv 184041615012
9.Concordia 183141314010
10.DSVP 18305131409
11.HMSH 18305172009
12.DWO 18305131709
13.Blauw-Zwart 1812561305
14.Ariston'80 1811682504
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC 197021610021
2.Wilhelmus 196212614020
3.Ariston'80 195222214017
4.DSVP 19522157017
5.Schipluiden 194321514015
6.Blauw-Zwart 19423139014
7.Duindorp sv 194141923013
8.KMD 193331614012
9.PGS/VOGEL 192521513011
10.HMSH 193242122011
11.Concordia 19225191608
12.DWO 19216112107
13.Laakkwartier 19207162706
14.Full Speed 1903632303
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC 19720282023
2.DWO 197022210021
3.Duindorp sv 196212810020
4.Wilhelmus 196122315019
5.DSVP 195041719015
6.Laakkwartier 195041520015
7.Ariston'80 194231613014
8.Schipluiden 193241717011
9.Concordia 193151318010
10.PGS/VOGEL 193151017010
11.KMD 19225121708
12.Blauw-Zwart 19216142407
13.HMSH 19216112507
14.Full Speed 19018113001
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kethel Spaland, vv 111002003
2.FC IJsselmonde 111002103
3.Zwammerdam 111001003
4.Meerburg 111002203
5.Laakkwartier 111001103
6.Altior 110012200
7.Concordia 110011100
8.GSC ESDO 110011200
9.'s-Gravendeel vv 110010100
10.Bergambacht 110010200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Meerburg 111007103
2.Zwammerdam 111005103
3.Laakkwartier 111004103
4.FC IJsselmonde 111003003
5.Bergambacht 111002103
6.Concordia 111002103
7.GSC ESDO 111002103
8.Altior 111004403
9.'s-Gravendeel vv 111003303
10.Kethel Spaland, vv 111001103
11.Zestienhoven 110014400
12.RVC '33 110013300
13.ONA 110011100
14.Loosduinen 110011200
15.Maasdijk 110011200
16.Vredenburch 110011200
17.Meeuwenplaat 110011400
18.Erasmus 110010300
19.Zwartewaal 110011500
20.WCR 110011700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Erasmus 111006003
2.Meeuwenplaat 111006103
3.Concordia 111004103
4.Loosduinen 111003103
5.ONA 111002003
6.Zwartewaal 111002003
7.RVC '33 111002103
8.Vredenburch 111002103
9.Altior 111003303
10.WCR 111001103
11.FC Oegstgeest 110013300
12.VVOR 110011100
13.Naaldwijk 110011200
14.SJZ 110011200
15.Strijen 110011300
16.HMSH 110010200
17.PPSC 110010200
18.Cabauw 110011400
19.VDL 110011600
20.Lekkerkerk 110010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Overmaas 132109307
2.Zwammerdam 131208605
3.Excelsior'20 131025603
4.Concordia 1301231001

Team nieuws

Concordia - VFC: 3-1, 6 juni 2022

Maandag 6 juni 2022

Op de laatste competitiedag wist de ploeg van Wesley Zandstra de punten aan de Brasserskade te houden, waardoor het als 6e eindigt in de rangschikking

Lees meer

Concordia - Full Speed: 1-1, zondag 3 april 2022

Vrijdag 8 april 2022
Foto: Haaglanden Voetbal

Op een mooie zondagmiddag speeleden Concordia en Full Speed de stadsderby op Sportpark Brasserskade. Na een 0-1 ruststand wist Concordia in de 2e helft de gelijkmaker te produceren. Maar er zat meer in het vat…

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (26)

Trainingen

di
20:15
-
21:45
Veld 9 (ABCD)
do
20:15
-
21:45
Veld 9 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

AriBlaConDSVDWODuiFulGraHMSKMDLaaPGSSchWil
Ariston'80 15 - 11 - 12 - 03 - 02 - 32 - 00 - 32 - 30 - 06 - 33 - 33 - 20 - 3
Blauw-Zwart 10 - 22 - 21 - 33 - 00 - 13 - 23 - 01 - 21 - 32 - 20 - 10 - 11 - 3
Concordia 10 - 43 - 00 - 26 - 02 - 21 - 23 - 23 - 23 - 01 - 31 - 11 - 32 - 3
DSVP 11 - 10 - 02 - 13 - 13 - 16 - 10 - 12 - 33 - 40 - 33 - 20 - 20 - 1
DWO 15 - 13 - 20 - 11 - 43 - 16 - 00 - 22 - 21 - 00 - 10 - 23 - 04 - 2
Duindorp sv 15 - 13 - 12 - 14 - 02 - 13 - 01 - 16 - 10 - 22 - 53 - 04 - 31 - 3
Full Speed 11 - 21 - 00 - 10 - 11 - 52 - 40 - 40 - 42 - 41 - 30 - 01 - 10 - 4
Graaf W II VAC 12 - 00 - 02 - 15 - 04 - 04 - 13 - 06 - 03 - 14 - 23 - 20 - 02 - 0
HMSH 12 - 31 - 10 - 32 - 12 - 35 - 43 - 31 - 41 - 20 - 11 - 02 - 33 - 4
KMD 14 - 11 - 24 - 21 - 32 - 30 - 32 - 22 - 33 - 11 - 34 - 02 - 21 - 3
Laakkwartier 14 - 11 - 23 - 20 - 20 - 20 - 66 - 62 - 12 - 43 - 41 - 22 - 00 - 7
PGS/VOGEL 11 - 02 - 32 - 02 - 10 - 21 - 11 - 21 - 22 - 10 - 05 - 34 - 12 - 1
Schipluiden 14 - 02 - 32 - 11 - 22 - 02 - 01 - 11 - 02 - 01 - 13 - 15 - 21 - 1
Wilhelmus 11 - 12 - 14 - 30 - 32 - 15 - 00 - 20 - 54 - 32 - 04 - 22 - 25 - 3
'sGAltBerConFCIGSCKetLaaMeeZwa
's-Gravendeel vv 1
Altior 1
Bergambacht 10 - 2
Concordia 1
FC IJsselmonde 12 - 1
GSC ESDO 1
Kethel Spaland, vv 1
Laakkwartier 12 - 1
Meerburg 13 - 3 (7
Zwammerdam 11 - 0
'sGAltBerConEraFCIGSCKetLaaLooMaaMeeMeeONARVCVreWCRZesZwaZwa
's-Gravendeel vv 14 - 3
Altior 1
Bergambacht 12 - 1
Concordia 1
Erasmus 1
FC IJsselmonde 13 - 0
GSC ESDO 12 - 1
Kethel Spaland, vv 14 - 1
Laakkwartier 14 - 1
Loosduinen 1
Maasdijk 11 - 2
Meerburg 17 - 1
Meeuwenplaat 1
ONA 1
RVC '33 1
Vredenburch 1
WCR 1
Zestienhoven 14 - 7
Zwammerdam 15 - 1
Zwartewaal 1
AltCabConEraFCOHMSLekLooMeeNaaONAPPSRVCSJZStrVDLVVOVreWCRZwa
Altior 1
Cabauw 1
Concordia 14 - 1
Erasmus 16 - 0
FC Oegstgeest 13 - 3 (4
HMSH 1
Lekkerkerk 1
Loosduinen 1
Meeuwenplaat 1
Naaldwijk 11 - 2
ONA 12 - 0
PPSC 1
RVC '33 12 - 1
SJZ 1
Strijen 11 - 3
VDL 11 - 6
VVOR 11 - 1 (2
Vredenburch 1
WCR 1
Zwartewaal 12 - 0
ConExcOveZwa
Concordia 10 - 43 - 3
Excelsior'20 13 - 0
Overmaas 13 - 1
Zwammerdam 13 - 12 - 2