Jongens Onder 12-4

6e in poule 5e klasse (4e fase) 08
2e in poule 6e klasse (3e fase) 02
8e in poule 5e klasse (2e fase) 06
3e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 501
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DSVP JO12-144002410012
2.RKDEO JO12-454013113012
3.DHL JO12-15212151307
4.SEV JO12-25203192606
5.DWO JO12-65113183104
6.Concordia JO12-44004112500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBSS JO12-27610248019
2.Concordia JO12-474302711015
3.BSC '68 MO12-16411249013
4.Berkel MO12-163122213010
5.Wippolder JO12-46114151904
6.Full Speed JO12-5611482004
7.Graaf W II VAC MO12-26105122303
8.Sportclub Monster MO12-1610533203
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Full Speed JO12-477004010021
2.DSO JO12-36402269012
3.Maense, FC JO12-464023320012
4.Berkel JO12-674033222012
5.Kethel Spaland, vv JO12-451225905
6.TOGB JO12-45113222004
7.FC Zoetermeer JO12-6602463102
8.Concordia JO12-4601554801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOGB JO12-4220014506
2.Die Haghe JO12-621018503
3.Concordia JO12-421018803
4.Vredenburch JO12-521017703
5.SEV JO12-1210161303
6.SEV JO12-2200251000

Spelers (11)

Team resultaten

ConDHLDSVDWORKDSEV
Concordia JO12-43 - 62 - 7
DHL JO12-17 - 22 - 43 - 3
DSVP JO12-1 - 8 - 38 - 2
DWO JO12-65 - 43 - 7
RKDEO JO12-44 - 23 - 411 - 1
SEV JO12-20 - 19 - 4
BSCBerConFulGraHBSSpoWip
BSC '68 MO12-15 - 20 - 39 - 1
Berkel MO12-13 - 38 - 01 - 3
Concordia JO12-42 - 23 - 39 - 02 - 1
Full Speed JO12-51 - 41 - 22 - 8
Graaf W II VAC MO12-21 - 21 - 62 - 4
HBSS JO12-23 - 06 - 12 - 1
Sportclub Monster MO12-10 - 61 - 21 - 0
Wippolder JO12-41 - 42 - 29 - 0
BerConDSOFCZFulKetMaeTOG
Berkel JO12-610 - 09 - 11 - 96 - 4
Concordia JO12-42 - 91 - 70 - 01 - 10
DSO JO12-31 - 23 - 42 - 08 - 1
FC Zoetermeer JO12-60 - 30 - 24 - 4
Full Speed JO12-45 - 28 - 15 - 2
Kethel Spaland, vv JO12-42 - 11 - 1
Maense, FC JO12-45 - 312 - 0
TOGB JO12-412 - 10 - 4
ConDieSEVSEVTOGVre
Concordia JO12-43 - 4
Die Haghe JO12-62 - 3
SEV JO12-12 - 10
SEV JO12-22 - 6
TOGB JO12-44 - 3
Vredenburch JO12-54 - 5